Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Ξανά στις 12 του μηνός, όταν θα έρθει το ψύχος δεν θα υπάρχει υετός για κεντρική Μακεδονία...

Δεν ευνοει αυτη η κυκλοφορια Θαναση για χιονια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, baristrs είπε:

Δεν ευνοει αυτη η κυκλοφορια Θαναση για χιονια 

Έστω να τύχει ένα χαμηλό, να συνδυαστεί τουλάχιστον για λίγες ώρες , με το ψύχος τίποτα παραπάνω δεν θέλουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να το το μόνο που χρειάζεται είναι το 0 στα 850 να ναι πανω μας και να μη μπούμε στο συν..οι θερμοκρασίες υπάρχουν καλα τα σύμβολα για 8 το πρωί ειναι λαθος και 11 αφου θα μαστε στο μειον 1 κοντά

 

Screenshot_20211208-181353_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Έστω να τύχει ένα χαμηλό, να συνδυαστεί τουλάχιστον για λίγες ώρες , με το ψύχος τίποτα παραπάνω δεν θέλουμε...

Ναι ρε συ σε καταλαβαινω αλλα με τετοια κυκλοφορια για την περιοχη μας το θεωρω δυσκολο... θελουμε αζορικο ψηλα να σκαψει οπου κατι τετοιο προσπαθουν να δειξουν καποια μοντελα αλλα ειναι αρκετα νωρις ακομα... τουλαχιστον  αρχισε να φαινεται επιτελους να αλλαζει η κυκλοφορια στο οποιο ελπιζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για μια ακόμη φορά υποβιβασμοί μέχρι τελευταία στιγμής δυστυχώς.. Για να έχει τόσο υετό η θεσσαλία πλέον μόνο καλό δεν είναι για χιόνια Ηπειρου αυτό. Κρίμα να χάνονται κακοκαιρίες που προορίζονται για συγκεκριμένες περιοχές...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ένα τσατ πιο ανατολικα τις θερμοκρασιες και θα βλέπουμε χλαπατσοζχιοονο ολη μερα 

Με τετοια ενταση παντως θα δεις τρελο πραμα εγω πιστευω θα το δεις αλλα για λιγο

Ακομα πιο ανατολικα ο αντικυκλωνας στον τζιφο για τις 16

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Με τετοια ενταση παντως θα δεις τρελο πραμα εγω πιστευω θα το δεις αλλα για λιγο

Χαχαχα και γω μου φτανει ενα μισαωρο χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για μια ακόμη φορά υποβιβασμοί μέχρι τελευταία στιγμής δυστυχώς.. Για να έχει τόσο υετό η θεσσαλία πλέον μόνο καλό δεν είναι για χιόνια Ηπειρου αυτό. Κρίμα να χάνονται κακοκαιρίες που προορίζονται για συγκεκριμένες περιοχές...

Κάτσε ρε για μας έφτιαξε γιατι να μη προορίζεται για μας..με βάση τζιφο αικον ολες οι πόλεις θα ασπρίσουν στη δυτικη μακεδονια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά τις 20 η όποια αλλαγή βάση τζίφου. Δεν αποκόβει την λίμνη του χαμηλού και κάνει ζημιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Κάτσε ρε για μας έφτιαξε γιατι να μη προορίζεται για μας..με βάση τζιφο αικον ολες οι πόλεις θα ασπρίσουν στη δυτικη μακεδονια 

Γιατί οι αυλώνες που έρχονται από βορειοδυτικά πάντα δίνουν τα μέγιστα στην Ήπειρο.. και είναι κρίμα να χάνονται τέτοιοι αυλώνες. ¨Ήδη χάσαμε και αυτό τις 2 τελευταίες μέρες που πέρασαν.. 

 

Και έτσι χάθηκε η ιστορικότερη ευκαιρία όλων των εποχών το 19...

ECM1-24.GIF?00

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Μετά τις 20 η όποια αλλαγή βάση τζίφου. Δεν αποκόβει την λίμνη του χαμηλού και κάνει ζημιά.

Ναι αλλα ετσι παει να συμφωνήσει με τους δείκτες του για 18 του μηνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πηγμενος στην κινηση.Η δυτικη Μακεδονια παει για καλο χιονι

Εμείς είμαστε οριακά Τζορτζ μακαρι αλλα θα δείξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για μια ακόμη φορά υποβιβασμοί μέχρι τελευταία στιγμής δυστυχώς.. Για να έχει τόσο υετό η θεσσαλία πλέον μόνο καλό δεν είναι για χιόνια Ηπειρου αυτό. Κρίμα να χάνονται κακοκαιρίες που προορίζονται για συγκεκριμένες περιοχές...

Το ευρωπαικο παντως μιχαηλ εχει 2 μερες που δινει θεσσαλια τρελο νερο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Το ευρωπαικο παντως μιχαηλ εχει 2 μερες που δινει θεσσαλια τρελο νερο 

Έχει καλύτερη διάταξη όμως από τον τζίφο για Ήπειρο, δεν έχω δει βέβαια πόσο νερό δίνει για Θεσσαλία μιας και κοιτούσα μόνο την χιονόστρωση. Αλλά σίγουρα αν έβγαινε το ευρωπαικό θα ήμουν ευχαριστημένος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Έχει καλύτερη διάταξη όμως από τον τζίφο για Ήπειρο, δεν έχω δει βέβαια πόσο νερό δίνει για Θεσσαλία μιας και κοιτούσα μόνο την χιονόστρωση. Αλλά σίγουρα αν έβγαινε το ευρωπαικό θα ήμουν ευχαριστημένος.

Δες λαρισας διαγραμμα και εχει και εκτπωσεις σημερα

IMG_20211208_184302.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Δες λαρισας διαγραμμα και εχει και εκτπωσεις σημερα

IMG_20211208_184302.jpg

Λογικά θα τα αυξήσει στο 12αρι του, καθώς μάλλον θα πάει νοτιότερα το χαμηλό.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με τον τζίφο που είναι μανούλα στα μακρινά, ίσως έχουμε εκπλήξεις εκεί κοντά στα Χριστούγεννα!!!  Θα φανεί τις επόμενες ημέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Σύμφωνα με τον τζίφο που είναι μανούλα στα μακρινά, ίσως έχουμε εκπλήξεις εκεί κοντά στα Χριστούγεννα!!!  Θα φανεί τις επόμενες ημέρες.

Τι έγινε ρε ψυχή εσύ? Μύρισες χιόνια και εμφανιστηκες🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...