Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω παρ οτι μ εχει πιασει μουρλα με το τι διαταξη μπορει να βγει κραταω μικρο καλαθι και ακομη δεν εχω ονοματησει οτι εχουμε την αρχη της τασης.Μεθαυριο το πρωι και αν ολα ειναι πλεον ξεκαθαρα τοτε ναι θα εχουμε αρχη τασης για καθοδο αυλωνα.παμε τωρα για τζιφουλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εγω παρ οτι μ εχει πιασει μουρλα με το τι διαταξη μπορει να βγει κραταω μικρο καλαθι και ακομη δεν εχω ονοματησει οτι εχουμε την αρχη της τασης.Μεθαυριο το πρωι και αν ολα ειναι πλεον ξεκαθαρα τοτε ναι θα εχουμε αρχη τασης για καθοδο αυλωνα.παμε τωρα για τζιφουλα

Πολύ σωστός Βαγγέλη Εγώ περιμένω η αύριο η μεθαύριο κάποια στιγμή θα αλλάξουν μαζικά τα μοντέλα ας ελπίσουμε να αλλάξουν προς το καλύτερο ..σύνηθως φετος στις 160 έρχονται οι αλλαγές όπου να ναι πλησιάζουν 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Ερχεται μπακ ντορ πολικη εισβολη απο αυστραλια μερια

 

Με συγχωρείτε παιδιά ! Την Νέα Υόρκη έψαχνα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πούμε και μια κουβέντα για το τρέξιμο . Πιο αδύναμη η κατεβασιά στην Αμερική . Να δούμε το αποτέλεσμα ποιο θα είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν λέει να φτιάξει ο τζίφος στο σχήμα του αυλώνα με τίποτα, τα μοντέλα δεν θέλουν να δείξουν με τίποτα το καλύτερο δυνατό σενάριο, πάντα θα έχουν μια από τις 2 μεταβλητές λάθος... Χαλάει σε όλα ο τζίφος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουσιαστικά ο τζίφος κρατάει και χειροτερεύει και άλλο το λάθος σχήμα αυλώνα, και χαλάει και την Αμερική, δεν μπορούσε να κάνει χειρότερα βήματα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φαινομενικα θα πρεπει να εχουμε ενα στραβο ραν,παρ ολα αυτα ειμαι περιεργος να δω αν ακομη και αυτο το στραβο ραν θα εχει αποτελεσμα γιατι παιζουμε σε πολλα ταμπλο και υπαρχουν εναλλακτικες ακομη και για σχεδον καθολου αυλωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον πάει ανατολικότερα. Έβγαλε και ένα χαμηλό νοτιότερα. Θα γίνει δουλίτσα ! Έτσι για το "καληνύχτα "

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Delsnow είπε:

Κατι ασχετο..με την ιαπωνια τι γινετε ρε παιδια???2 μετρα σε 24 ωρες????

Η Ιαπωνία είναι μια κατηγορία μόνη της

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ασχολείστε με το 18 ψάρι αύριο το 00 θα είναι παρόμοιο με το 12 αρι...ασε που λογικό και αυτό καλο θα βγει για εδώ 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πιο νοχελικος αζορικοσ.μπα άρχισε να χαλάει η συνταγή νομίζω

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Και πιο νοχελικος αζορικοσ

Δε μας νοιάζει εμας εδω,,, πάντως το πισω κομμάτι του αυλωνα προς Ουκρανία είναι πιο κρυο αρα θα κατεβαινει το ψυχος σύσσωμο αρα για καπου στην ελλαδα καπιια στιγμη θα ναι καλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μακάρι το 18άρι να είναι μια ένδειξη αλλαγής για τα αυριανά αν βγει καλό

Καλό είναι ήδη . Τώρα το αποτέλεσμα που θα δείξει είναι μόνο για τις εντυπώσεις . Καλά πάμε ,μακάρι αύριο να μην ψαχνόμαστε πάλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μακάρι το 18άρι να είναι μια ένδειξη αλλαγής για τα αυριανά αν βγει καλό

Δεν νομίζω να βγεί καλό.ηδη έκανε περικοπές στον αζορικο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...