Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

gfs-13-354.png?6

μωβιά στο Αιγαίο έρχεται

εγω  βλεπω πάνω 20 ιανουαριου .. ετσι οπως το παει πισω πισω θα περασει και ο γεναρης και θα κλαιμε ολη παρεα ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

1987 bis

gfsnh-0-366.png?6

Βήμα βήμα και θα κατέβει όλη η οικογένεια Predator. Πρώτα εδραίωση αζορ 1 και μετά λίγo φαγάκι Puritas ή Friskies στον σκύλο να ορθωθεί

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Βήμα βήμα και θα κατέβει όλη η οικογένεια Predator. Πρώτα εδραίωση αζορ 1 και μετά λίγo φαγάκι Puritas στον σκύλο να ορθωθεί

Πρέπει να ειδοποιήσουμε την πολιτική προστασία να είναι σε ετοιμότητα...μέχρι το επόμενο ραν φυσικά...🆘🥶🤣🤣

gfseu-0-354(1).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Cosa είπε:

εγω  βλεπω πάνω 20 ιανουαριου .. ετσι οπως το παει πισω πισω θα περασει και ο γεναρης και θα κλαιμε ολη παρεα ....

Προσευχή νηστεία αγρυπνία για να έρθει.....αν ΔΕΝ έρθει δεν πειράζει μέχρι αρχές Απρίλη έχουμε απλετο καιρό ακόμα.....🙏🆘😁😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην ξεχναμε, μετα τις 144 ωρες παντα τα ensembles ειναι πιο αξιοπιστα. Οποτε για μετα τις 15 κοιταμε μονο την ταση απο εκει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

Μην ξεχναμε, μετα τις 144 ωρες παντα τα ensembles ειναι πιο αξιοπιστα. Οποτε για μετα τις 15 κοιταμε μονο την ταση απο εκει. 

Καντο καλύτερα μετά τις 120 και μετά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίρνει  και κλίση ο Άλιεν κογκαςςςςς..❗❗❗❗🆘 

Σκι στη Ρήγα Φεραίου είναι το στοίχημα φέτος......θα το χάσω τι λέτε??

gfseu-13-384.png

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aκόμα μία εικόνα Μαρτίου 1987 (ασφαλώς πιο ανατολικά από τότε) στο 6αρι του γφς. Πρέπει να είναι η 10η τουλάχιστον φορά που βγάζει κάτι τέτοιο στα τελειώματα της β καρτέλας, πράγμα που καταδεικνύει την "αξιοπιστία" του. Πάντως σαν εικόνα τα σπάει.

gfsnh-0-384.png?6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

graphe4_00000___-0.12574_51.5085_Londres

πιέσεις Λονδίνο για όσο έχει τρέξει το 6άρι. Στο επίμαχο διάστημα είναι πολύ καλές

Κορδονάκι όμορφο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά εγώ βλέπω πάντως οτι όποιο σενάριο χιονιού είναι εώς τις 240 ώρες, ξαφνικά εξαφανίζεται και κοιτάμε πάλι στο τέλος του χάρτη μετά τις 340+.. μας τρολλάρει κανονικά το gfs

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, michalispar είπε:

Παιδιά εγώ βλέπω πάντως οτι όποιο σενάριο χιονιού είναι εώς τις 240 ώρες, ξαφνικά εξαφανίζεται και κοιτάμε πάλι στο τέλος του χάρτη μετά τις 340+.. μας τρολλάρει κανονικά το gfs

Καλώς ήρθες συνονόματε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, michalispar είπε:

Παιδιά εγώ βλέπω πάντως οτι όποιο σενάριο χιονιού είναι εώς τις 240 ώρες, ξαφνικά εξαφανίζεται και κοιτάμε πάλι στο τέλος του χάρτη μετά τις 340+.. μας τρολλάρει κανονικά το gfs

Με το πεδινό-παραθαλάσσιο χιόνι έτσι γίνεται πάντα. Εμφανίζονται σενάρια μακριά που μετά ακυρώνονται και πάνε πίσω και πιο πίσω ώσπου κάποια στιγμή το κρατάει όσο πέφτουν οι ώρες. Πάντως να έχουμε στο πίσω μέρος τους μυαλού μας ότι το πεδινό χιόνι δεν είναι δεδομένο κάθε χρόνο και θα ήταν απόλυτα φυσιολογικό πεδινές και ειδικά παραθαλάσσιες πόλεις, κυρίως από Βόλο και κάτω να έχουν 0 μέρες χιονόπτωσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Καλώς ήρθες συνονόματε

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Μπήκα και εγώ στην παρατήρηση χαρτών χωρίς να έχω κάποιες γνώσεις παρατηρώντας απλά σε ομάδες τα σχόλια και τις αναλύσεις έμπειρων ανθρώπων πάνω στον τομέα, προσπαθώντας έτσι να εισέλθω μαθαίνωντας τα βασικά. Όμως βλέπω πως εδώ και ένα μήνα επαναλαμβάνεται αυτό το σενάριο, που εμφανίζει χιόνια στις 348+ και τα εξαφανίζει μετά. Εσείς που ξέρετε παραπάνω πράγματα εμπειρικά και στατιστικά, θα καταφέρει να το κατεβάσει το ψύχος τελικά; Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πιασει θεε μου μια βροχη,μια καταιγιδα...Γεια σου ρε Τερζη καταιγιδακια..😘Δωσε πονο τζιφο....Τριτη στη γιορτη μου θελω πανικους...

ens_image (1).png

Ετσι θελω να κυκλοφορω..Θησεως απροσπελαστη...

A93A4EA034BEB7B53A6B630B43413300_PRODF15047052.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, michalispar είπε:

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Μπήκα και εγώ στην παρατήρηση χαρτών χωρίς να έχω κάποιες γνώσεις παρατηρώντας απλά σε ομάδες τα σχόλια και τις αναλύσεις έμπειρων ανθρώπων πάνω στον τομέα, προσπαθώντας έτσι να εισέλθω μαθαίνωντας τα βασικά. Όμως βλέπω πως εδώ και ένα μήνα επαναλαμβάνεται αυτό το σενάριο, που εμφανίζει χιόνια στις 348+ και τα εξαφανίζει μετά. Εσείς που ξέρετε παραπάνω πράγματα εμπειρικά και στατιστικά, θα καταφέρει να το κατεβάσει το ψύχος τελικά; Ευχαριστώ!

Για την περιοχή που είμαστε εμείς ακόμα είναι πολύ νωρίς για την οπιαδήποτε πρόβλεψη. Αυτά που δείχνει στις 300+ ώρες είναι ευσεβείς πόθοι!! Ο χειμώνας έχει δρόμο ακόμα και ελπίζουμε. 

Πάντως υπάρχουν έμπειρα παιδιά εδώ μέσα και σίγουρα θα μάθεις πολλά πράγματα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι διαβάζουμε θεε μου!! Για Μαρτης του 87 και διαφορα😊που το βρίσκετε το κουράγιο ρε παίδες? Εγώ τα έχω ψιλό παρατήσει.. Κάθε μέρα και άλλα, σενάρια και άκρη δε βγαίνει... Από αργητα σε αργητα και οι μέρες περνάνε! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...