Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μπόμπα θα είναι τα σενάρια για προσηνεμα και σίγουρα θα έχει και πολλούς πανελλαδικους μέσα 

δεν θα ειναι γιατι αυριο θα ερθει πιο δυτικα  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Συνεπώς επικεντρωνόμαστε στις 21 του μήνα και μετά. Να δούμε και τα ensembles αργότερα όταν βγουν.

Υ.Γ. Έχω ανακτήσει την ψυχική μου ηρεμία τώρα που δεν κοιτάω gfs πλέον 😛 Σοβαρά στο Ευρωπαϊκό παρατηρώ αυτό που είπαν και τα παιδιά από την Λάρισα στην σελίδα τους. Ότι κάνει πιο μικρές αλλαγές από run σε run. Είναι πολύ πιο σταθερό.

Ολα κανουν αλλαγες μικρες οι μεγαλες απλα απο τις 144 ωρες και κατω δεν υπαρχει περιπτωση το ευρωπαικο να κανει τεραστιες τουμπες.μετα τις 120-144 θα δεις σε ολα τα μοντελα αλλαγες λογικα ειναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Η μόνη φορά φέτος που ο Ευρωπαίος κάνει συνεχόμενα τρεξίματα ωραια για την Ελλάδα και θα έχει και συνέχεια 

Συνήθως μας διαλύει τα όνειρα 

χμμμμ...αν δειξει και αυριο δυνατο προσηνεμο τοτε αξιζει να ασχοληθουμε κι εμεις εδω πανω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ολα κανουν αλλαγες μικρες οι μεγαλες απλα απο τις 144 ωρες και κατω δεν υπαρχει περιπτωση το ευρωπαικο να κανει τεραστιες τουμπες.μετα τις 120-144 θα δεις σε ολα τα μοντελα αλλαγες λογικα ειναι

ναι αυτό ήθελα να πω και το ξέχασα. Μιλάω για μέχρι 5, το πολύ 6 μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

δεν θα ειναι γιατι αυριο θα ερθει πιο δυτικα  χαχαχα

Μακάρι. Για να πάει Ιόνιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Blacktan είπε:

Πως ακριβως βεβαια αυτο το θηριο να υποστει αποκοπη ειναι ενα αλλο θεμα ...

Αμα θέλει αυτό όλα γίνονται αλλά ίσως μια φορά στα 100 χρόνια . Θα βολευτώ εγώ στην συνέχεια του χειμώνα με καμία λιμνούλα με διάμετρο 50km.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέρει τι κάνει ο Ευρωπαίος. Το φέρνει ΣΚ 😉

Μακαρι να τα βλέπουμε αυτά όχι μόνο στις 216 αλλά και στις 16 ωρες 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

νικολα μου μαλλον δεν καταλαβες τι εννουσα για να βαζεις ευχαριστω στο σηματακι...χαχαχαχαχαχα

Δεν χάνεται αυτό Βαγγέλη. Κλείσε εισιτήρια και έλα κάτω φιλοξενώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

πλακα πλακα αν παει ιονιο θα ειναι πολυ καλυτερο για ολους

Μα για αυτό το λέω. Εντάξει δε θα δώσει το ίδιο αποτέλεσμα για όλους, αλλά θα είναι καλό για όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, oldboy332 είπε:

Αμα θέλει αυτό όλα γίνονται αλλά ίσως μια φορά στα 100 χρόνια . Θα βολευτώ εγώ στην συνέχεια του χειμώνα με καμία λιμνούλα με διάμετρο 50km.

Εννοειται ..

Απλα το μαγημενο συνηθως δεν θελει ..

Η απλα δεν μπορει το παλικαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η αλήθεια είναι θα μου άρεσε να είχε το -9 να έπιανε όλη την Αττική αλλά είναι καλή εκκίνηση. Να δούμε καλά ανσάμπλ τώρα. Ο Τζιφος σε άλλο σύμπαν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Μα για αυτό το λέω. Εντάξει δε θα δώσει το ίδιο αποτέλεσμα για όλους, αλλά θα είναι καλό για όλους 

Νομοτελιακα ολα τα συστηματα εχουν ανατολικη μετατοπιση συνηθως αφου αυτη ειναι η κινηση του θερμου αντικυκλωνα παντα . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Δεν χάνεται αυτό Βαγγέλη. Κλείσε εισιτήρια και έλα κάτω φιλοξενώ 

χαχαχαχα..εννουσα οτι επειδη κανενας κεντροβορειος καλος δεν φαινεται απο τις 190 ωρες οταν εχουμε στο τελος καλο κεντροβορειο σε αυτες τις ωρες συνηθως τα μοντελα τον δειχνουν σαν μεγαλο προσηνεμο οποτε εαν το συνεχισει και αυριο τοτε θα εχουμε ελπιδες...😎..οποτε μαζι σας μεχρι αυριο και μεθαυριο και μαλιστα οσο πιο μεγαλος θα ειναι μοντελικα και θα πιανει ολα τα προσηνεμα τοσο πιο πολλες ελπιδες για εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...