Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, HuxFlux είπε:

Δεν ξερω τι σας φανηκε περιεργο, αλλα το τετελεσθαι δεν αφορα την αποκοπη, αλλα το γεγονος οτι ολο το συστημα μετατοπιστηκε τοσο, που η Αττικη βλεπει τις Τ με το κυαλι. Κατα τα αλλα οκ ναι εκανε αποκοπη. Και;

someone gets it..

Αυτό λέγαμε και στο 6αρι. Ότι όσο πιο πολύ αργεί η αποκοπή τόσο και πιο ανατολικά θα βγει. Τώρα άργησε και άλλο οπότε πήγε στα βάθη της Τουρκίας..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

εστω και ετσι...εδω να ρθει να χουμε και λιγο χαβαλε 😋

τα σεβη μου παντως σε ολους οσους το παλευουν μεχρι τελευταια στιγμη. Βαγγελη εισαι αυτος που σταθερα σε πιθανη νιφαδοπτωση θα εισαι παρων για να παρεις οτι καλυτερο μπορεις χαχααχ
Respect 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πληροφοριες του weather club μου λενε οτι φανατικοι οπαδοι του τζιφου μαζευονται με αγριες διαθεσεις και κατευθυνονται προς τα κεντρικα του μοντελου..απαιτωντας αλλαγη διοικησης...

Συνιστω ψυχραιμια..

images (2).jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αδειασε ο χαρτης απο χιονια σε Αττικη-ευβοια μπραβο gfs ψεματα μας ελεγες παλι παμε παρακατω

gfs-16-108.png

Επεξεργάστηκε από Αττικαριος_
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως ένα σενάριο είδαμε μόνο, δεν σημαίνει ότι θα βγει έτσι στην τελική. Σίγουρα θα θέλαμε κάτι καλύτερο αλλά υπάρχει δυνατότητα να μικρύνει η μπάλα, να αποκοπεί πιο γρήγορα και να πάει λίγο πιο δυτικά ώστε να βελτιωθεί για τα προσήνεμα. Δύσκολο ναι, αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο, απλά παρακολουθούμε και ότι βγει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Μαλιστα... Πήρε σ ωβρακα  πάλι ο παιος τα τράβηξε όλα προς Τουρκία όπως έδειξε το 00 το πρωινο

Ούτε οι προσηνεμοι βλέπουν κάτι με τέτοιο τρεξιμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Αν ο τζιφος είναι βασιλιάς των μοντέλων παντως ο ευρωπαιος είναι ο Θεός του χαχαχαα

έχεις δίκιο παρασύρθηκα (έστω και για μερικά ραν) και τον πίστεψα.

Σήμερα απλά απλά επιβεβαίωσε την κατάταξή του στην αξιολόγηση των τελευταίων μηνών, 4ος μόλις πάνω από το JMA... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisions

....Τρομερο,πιστευω οτι θα δουμε ωραια πραγματα και εδω στην αττικη απο απογευμα τριτης

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Stelios είπε:

τα σεβη μου παντως σε ολους οσους το παλευουν μεχρι τελευταια στιγμη. Βαγγελη εισαι αυτος που σταθερα σε πιθανη νιφαδοπτωση θα εισαι παρων για να παρεις οτι καλυτερο μπορεις χαχααχ
Respect 

κοιτα στην προκειμενη περιπτωση το θελα να ρθει η μπαλλα προς τα εδω για να το παλευα "και καλα" για τα βορεια αν και θα το ειχαν τα παιδια απο βολο και κατω ..αυτο εννοω χαβαλε😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O βασιλιάς δεν κάνει τούμπες η ακροβατικά ... Απλά αλλάζει γνώμη ... Και μπορεί να την ξανά αλλάξει ... Βασιλιάς είναι 👑

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Doomer είπε:

Καθήστε τώρα μην βγάλει καμία αποκοπή ο €παιος σε λίγο και να το στείλει Ιταλία 😂

Προσωπικά,αυτό θέλω κι ας  μην μου κάνει εδώ τιποτα , ετσι να το δω να ξεφτιλίζεται κι αυτό που θεοποιείται τόσο. Ξεχνάμε τα περσινά χάλια 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...