Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μπορεί να βγάλει ισχυρο Γαλλο-Ιταλικό το πρώην μοντέλο στη συνέχεια.

Γεφαη ο χοχμος με το τζίφο, κρίμα, το διέλυσαν οι αναβαθμίσεις το μοντέλο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Για προσήνεμα μια χαρά είναι το τρέξιμο, τηρουμένων των αναλογιών. Μιλάμε για 180 ώρες μπροστά!! Μια χαρά παραμένουμε ολοζώντανοι. Για τα βόρεια ναι, χειροτρέρευσε, αλλά έχουμε δει τόσες ανατροπές αυτά τα χρόνια. Μέχρι τις 100 ώρες είναι ακόμα ένας αιώνας καιρικός. Μπορεί μεθαύριο να μιλάμε για χιονιά κεντροβόρειο ή έστω κεντρικών πεδινών (Βόλος κτλ)

Λες και δεν έχουμε ξαναδεί τέτοιες αλλαγές. Απορώ πώς ξεγράφετε απο τώρα, 7 μέρες πριν, έναν αυλώνα που είναι βέβαιο οτι θα κατέβει προς τη γειτονιά μας.

Ακριβως αυτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο βασιλιάς το φέρνει ... Ψωμί 🍞 ελιά και τζιφο βασιλιά .... Νομίζω ότι πάμε μια του κλέφτη δυο του κλέφτη.... Εεεε θα κάτσει 

 

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Η αλλαγες που αλλαζουν τον αυλωνα δεν ειναι στις 144 ωρες αλλα στις 96 και σχολιαζουμε ουκμο μονο προφανεστατα και περιμενουμε ευρωπαικο...οσες αλλαγες γινουν θα πρεπει να γινουν μεχρι αυριο θαναση

Ναι, αλλά το τρέξιμο το κοιτάτε και στις 150+ βρε ice 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ καλή συνέχεια θα βγάλει ο τζίφος. Μακάρι αυτή την φορά να μην πάνε όλα ανατολικά. Κούρασε πολύ ήδη όλο αυτό. Αν δεν δω καιφέτος χιόνι στις γιαννεναρες μου πότε θα δω. Πάνε 3 χρόνια από το τελευταίο αξιοπρεπες χιόνι! και μιλάμε για 500 μέτρα υψόμετρο, δεν μπορεί να είναι τόσο δύσκολο να ξαναβγάλει 20-30ποντο εκεί επιτέλους...

 

Αυτά είναι διατάξεις που ψάχνουμε!!

gfs-0-186.png?12

Και δω αυτο θελουμε μιχαηλ και βλεπω οτι ειναξ δυτικα αρκετα οποτε και αντολικα να φύγει το πρώτο ισως εχουμε ευκαιρια εδω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Ναι, αλλά το τρέξιμο το κοιτάτε και στις 150+ βρε ice 🤣

Ε οχι τι να κοταξεις στο ουκμο απο τις 96 ωρες φανηκε τι θα γινει μετα ...στις 150 συν κοιτανε οσοι αρεσκονται στα παραμυθια του τζιφου χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Καμί συζήτηση δεν μπορεί να γίνει σε αυτή τη βάση

gfs-0-210.png?12

gfs-0-216.png?6

Ρε φιλε, σε αυτες τις ωρες ειναι πλεον επιστημονική φαντασία το τρεξιμο. Οσα ξερουμε για το τι συμβαινει στις μαυρες τρυπες, αλλο τοσο και για τις 200+ωρες..τι να λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Και δω αυτο θελουμε μιχαηλ και βλεπω οτι ειναξ δυτικα αρκετα οποτε και αντολικα να φύγει το πρώτο ισως εχουμε ευκαιρια εδω 

Θυμάσαι που έλεγες ότι δεν βρίσκεις τρόπο να χαλάσει το επόμενο? Ε σου βρήκα εγώ. ΟΥΚΜΟ.. Πολύ ισχυρός αυλώνας, και η Αμερική σε 3 φαση μόνο αν βοηθούσε... 300 ωρίτσες δηλαδή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω οτι ένα λάθος στο οποίο υποπίπτουν ενίοτε οι γνώστες σε σχέση με τους λιγότερο γνώστες (πχ σε σχέση με μένα που είμαι ψιλοάσχετος) είναι οτι βγάζουν γρήγορα συμπεράσματα , βασισμένα ακριβώς στις γνώσεις τους. Και έτσι την πατάνε κάποιες φορές. Είναι σαν τους έμπειρους πιλότους, που συνήθως είναι αυτοί που ρίχνουν τα αεροπλάνα. 🤣

Προτείνω λοιπόν υπομονή και πίστη στο βασιλιά μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Θυμάσαι που έλεγες ότι δεν βρίσκεις τρόπο να χαλάσει το επόμενο? Ε σου βρήκα εγώ. ΟΥΚΜΟ.. Πολύ ισχυρός αυλώνας, και η Αμερική σε 3 φαση μόνο αν βοηθούσε... 300 ωρίτσες δηλαδή

Καινουργιο μοντελο το ΟΥΚΜΟ? 😂

Ωπα ακυρο ουκμο ειναι οντως τοσο καιρο το διαβαζα ουμκο χαχαχ

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πολύ καλή συνέχεια θα βγάλει ο τζίφος. Μακάρι αυτή την φορά να μην πάνε όλα ανατολικά. Κούρασε πολύ ήδη όλο αυτό. Αν δεν δω καιφέτος χιόνι στις γιαννεναρες μου πότε θα δω. Πάνε 3 χρόνια από το τελευταίο αξιοπρεπες χιόνι! και μιλάμε για 500 μέτρα υψόμετρο, δεν μπορεί να είναι τόσο δύσκολο να ξαναβγάλει 20-30ποντο εκεί επιτέλους...

 

Αυτά είναι διατάξεις που ψάχνουμε!!

gfs-0-186.png?12

Ιδιες πιθανοτητες για μια περιοχη με 150μ υψόμετρο στην ανατολική Ελλαδα. Οσο αφορα το χιονι παντα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θυμάσαι που έλεγες ότι δεν βρίσκεις τρόπο να χαλάσει το επόμενο? Ε σου βρήκα εγώ. ΟΥΚΜΟ.. Πολύ ισχυρός αυλώνας, και η Αμερική σε 3 φαση μόνο αν βοηθούσε... 300 ωρίτσες δηλαδή

Το είδες το ουκμο στις 168 που ανανέωσε...Τελικά θα βγαινε

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Το είδες το ουκμο στις 168 που ανανέωσε...Τελικά θα βγαινε

Ναι με αφορμή τις 168 του ούκμου έγραψα αυτό το ποστ, δεν μου αρέσε,.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ναι με αφορμή τις 168 του ούκμου έγραψα αυτό το ποστ, δεν μου αρέσε,.

Ρε συ καλο θα βγαινε παλι σηκώνει αζορ ...τεσπα εγω παντως το πιστευω πιο πολυ αυτο το σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ρε συ καλο θα βγαινε παλι σηκώνει αζορ ...τεσπα εγω παντως το πιστευω πιο πολυ αυτο το σεναριο

Με τόσες φαπες εγώ δυσκολεύομαι να πιστέψω οποιαδήποτε τάση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πρωτη φαση παει περιπατο με συνοπτικες διαδικασιες!!!! παμε για την αναδιπλωση που κλασσικα η δευτερη καρτελα ειναι δικιοι μας χιονιαδες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγες έτσι ρε τζίφε ΜΙΑ καταραμένη φορά!!

gfs-0-264.png?12

 

όλα αυτά τα χρόνια έχει γεμίσει ο υπολογιστής μου αποθηκευμένους ψηφιακούς στις 300+ ώρες.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον το πρώτο πάει περίπατο με κάθε επιφύλαξη.απ εκεί και μετά δείτε ομοιότητες τζιφου γιουκμο και αικον στις 144 με ότι αυτό μπορεί να σημαινει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...