Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οι βόρειοι μη στενοχωριεστε..αν από τώρα είχαμε μείον 4 και χαμηλό ιόνιο ξέρετε όλα που θα πήγαιναν...οπότε και ανησυχία....αν χαλασυν όλα και δεν υπάρχει καλό σενάριο ενταξει αλλά προς το παρών ούτε ο αζορικοε δε ξέρουμε ακόμα τι θα κανει...

Επίσης σταμάτηστε να ψάχνετε τα μαγικά 2001 κλπ..ας ρίξει ένα χιόνι απλά να ξεκινήσει ο χειμώνας εδώ είναι στα γρεβενα και δεν έχει ρίξει ακόμη και η υπόλοιπες πόλεις χιόνια της πλάκας είχαν σε μια μέρα έφυγαν....

Έχω αρχίσει να πιστεύω  και στο διάστημα 11 με 13 με βάση και τα ανσαμπλ..

Αντώνη με βάση το Ευρωπαϊκό το 11 13 το πιστεύω πολύ για τα μέρη μου. Βλέποντας και το κύριο. Ο αζορ εκεί φαίνεται να τουμπανιάζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Αντώνη με βάση το Ευρωπαϊκό το 11 13 το πιστεύω πολύ για τα μέρη μου. Βλέποντας και το κύριο. Ο αζορ εκεί φαίνεται να τουμπανιάζει

Και γω Νικόλα πιστεύω θα χουμε ευκαιρία εκεί μέσα..και ίσως παίξει και ρόλο πως θα έρθει και αυτό στις 6 για το μετά αλλά δε το ψάχνω ακόμα γιατί εγώ εδώ έχω αρκετές ελπίδες και για τις 6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η μαουνα απ τον καναδα δεν εχει καμια δουλεια τοσο νοτια( αντε απο κει )🙂........στο 6αρι θα μεινει το μισο και ο αζορ θα τουμπανιασει ( και μετα το  τζακ ποτ )

δgfsnh-0-156.png?0ν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον δείχνει κάποια βελτίωση τώρα ενώ βελτιώθηκε λίγο και το Icon . Κάτι είναι και αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οι κλασικές ΒΑ ΗΠΑ δεν έχουν δει τίποτα ακόμα φέτος...και σκεφτείτε ότι έχουν όλο αυτή τη δεξαμενή πολικού ψύχους τύπου Σιβηρίας σαν δαμόκλειο σπάθη πάνω από τα κεφάλια τους...απλά περιμένουν ένα χαμηλό να περάσει ή έναν αντικυκλώνα πρόσκαιρα να δημιουργεί και θα περάσουν όλα τα -20c σε αμερικανικό έδαφος...είναι πιο απλά εκεί τα πράγματα από την Ευρώπη αλλά φέτος και πάλι δεν τους έχει κάτσει

gfsna-1-6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, geornik είπε:

οι κλασικές ΒΑ ΗΠΑ δεν έχουν δει τίποτα ακόμα φέτος...και σκεφτείτε ότι έχουν όλο αυτή τη δεξαμενή πολικού ψύχους τύπου Σιβηρίας σαν δαμόκλειο σπάθη πάνω από τα κεφάλια τους...απλά περιμένουν ένα χαμηλό να περάσει ή έναν αντικυκλώνα πρόσκαιρα να δημιουργεί και θα περάσουν όλα τα -20c σε αμερικανικό έδαφος...είναι πιο απλά εκεί τα πράγματα από την Ευρώπη αλλά φέτος και πάλι δεν τους έχει κάτσει

gfsna-1-6.png

Φέτος ο χειμώνας είναι στις δυτικές ΗΠΑ..στη χιονομανα Καλιφόρνια, στο Όρεγκον και στο Πορτλαντ🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εξαφανισε τις χθεσινες μυξες αποτε παμε καλα!Ισως χρειαζομαστε την πιεση του ατλαντικου για να σκασει εκει που θελουμε,θα δειξει.Παντως το παει πολυ καλα μεχρι τωρα

Σαν να παει να το χαλασει με τα πρασινακια που εβγαλε στην ισπανια,

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οτι κι αν δειξει το ραν ειναι θετικοτατο που εγινε αναστραφη δεδομενων!!!συνηθως οταν ειναι να στραβωσει κατι εντελως ετσι και κανει την αρχη δεν σταματα ,το παιρνει η κατω βολτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωραια επανηλθαμε στα γνωστα σεναρια με τον αζορ να εχει την σωστη θεση με βαση του τι θελουμε απο την συγκεκριμενη περιπτωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...