Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κρίμα που το τζεμ, είναι το φετινό τζεμ. Το μόνο καλό είναι ότι διαφαίνονται ωραία βροχοσυστήματα με χιόνια στα ορεινά μετά τις 10.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Gary είπε:

χαχααχ θα μας κανει να σαλταρουμε φετος

 

μην βιαζεσαι γκαρυ θα μας παιδεψει λιγο αλλα θα μας την κανει την χαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

νομιζω το 20 το καλυτερο απο ολα

αξιοπολητη πατριωτη τι γινεται θα μας χιονισει να σε καλεσω να πιουμε τσιπουρο και να ψηνουμε πανσετες κατω απο το υποστεγο απολαμβανοντας το χιονι?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

μην βιαζεσαι γκαρυ θα μας παιδεψει λιγο αλλα θα μας την κανει την χαρη

τετοια να ακουω τετοια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

αξιοπολητη πατριωτη τι γινεται θα μας χιονισει να σε καλεσω να πιουμε τσιπουρο και να ψηνουμε πανσετες κατω απο το υποστεγο απολαμβανοντας το χιονι?

εγω γραπα πινω φιλε κ οχι πανσετες μπριζολακια θελω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

κλαιν στο συν ενα εχουμε να δωσουμε

Ασε μη το ψαχνεις οτι να ναι , ήδη τις 6 μερεε πρώτες θα μαστε 6 βαθμους πανω απο το φυσιολοηικο αρα για να πάμε εκεί που δειχνει στο συν 0,7 πρπεει να εχομε τουλαχιστον μια ψυχρή εισβολη αλλα αντε να τα εξηγήσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=12&date=2021-12-30&model=gfs&member=ENS&bw=1

Το πιο θερμο σεναριο στο κυριο το 12αρι για  τις επιμαχες ημερες(αλλα μεχρι τοτε θα ζεσταθει το κοκαλακι μας για τα καλα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρα έχουμε και λέμε, Τζεμ και αικον καλά, ενσεμπλια τζίφου μέτρια, και ουκμο με κυριο τζιφου άκυρα ραν  Νοτ μπάντ ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα τελειο παιδια αξιζ2ι να δείτε ανσαμπλ είναι πολύ όμορφα τα καλυτερα ..και δειχνουν οτι ανετα αν θλει πεφετι αυλωνας αδριατικη ιονιο

Αυτό ήμουν έτοιμος να σχολιάσω κι εγώ ότι έχει αρκετά σενάρια περιέργως αρκετά δυνατά με κατέβασμα αυλώνα στην Αδριατική που σηκώνει και βελτιώσεις .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...