Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκεί που φτάσαμε καλύτερα να βγει το ούκμο .. Δεν θα χιονισει στις 6-7 βέβαια. Αλλά στήνει καλύτερα το σκηνικό για ποτε φυσικά ? μετά μετά μετά...

UKMHDOPEU12_168_1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μπηκα να διαβασω τα σχολια σας για παιο..Αλλα με το συμπαθειο..Ακρη δεν εβγαλα...100 φιλοι..1000 γνωμες...🤣Ειστε αρρωστοι ρεεε..Με αναγκαζετε να δω χαρτες...Αντε φιλια ρε παιδες...Οτι καλυτερο σε ολους για το 2022...Αφιερωμενο...

αρχείο λήψης.jpeg

Εμένα άκου.... Αν θες βροχές... Καλό ειναι🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Όπως λέει και ο Κώστας ο ****** των ονείρων ευρωπαίος ξαναχτυπησε... Χειρότερο από όλα με ένα ωραίο βροχοχαμηλο😡😡

Ουτε καν βροχες δεν εχει 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Εκεί που φτάσαμε καλύτερα να βγει το ούκμο .. Δεν θα χιονισει στις 6-7 βέβαια. Αλλά στήνει καλύτερα το σκηνικό για ποτε φυσικά ? μετά μετά μετά...

UKMHDOPEU12_168_1.png

Μιχαήλ το ούκμο τι σκηνικό να στήσει για μετά. βροχές;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ το ούκμο τι σκηνικό να στήσει για μετά. βροχές;

Με τον μισό χάρτη δεν μπορώ αν ξέρω, αλλά σίγουρα θα κυκλοφορούσε το κρύο στην Ευρώπη, και όχι αυτό το χάλι. Βέβαια να δούμε την συνέχεια του ευρωπαίου από απορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Καλή χρονιά σε όλα τα μέλη και τις οικογένειές σας. Πάω να ξεκινήσω τίποτα τσίπουρα, γιατί οι χάρτες είναι για κλάματα. Εύχομαι ότι καλύτερο σε όλους παιδιά. Μακάρι το νέο έτος να μας φέρει υγεία, ευτυχία σε όλους. Καλή πρόοδο και στα παιδιά σας όσοι έχετε.

Υγ. Θα έρθει η φωτοβολίδα σίγουρα. 75 μέρες χειμώνα ακόμα. ΠΑΜΕΓΕΡΑΚΗΔΕΣ

archives-2002-1-5-6-0.png

archives-2004-2-13-6-0.png

 

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

...λοιπόν δεν θα κάτσω να ασχοληθώ για 20ποντα ..πφφ ψιλικατζίδικα πραγματα..αει στα διάλα..

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, swtos είπε:

Εικονικός χιονιάς Θεσσαλίας ήπειρο και ορεινά Πελοποννήσου..με Μαξ Τ850 ένα -8 γελάει ο κόσμος εικονικός χιονιάς φίλε μου είναι ένα -11 Αθήνα και -13 βόρεια Ελλάδα με χαμηλό Ρόδο η Ιόνιο και οι γραμμές να φτάνουν Αιγαίο όχι οι μπούρδες αυτές που αποτι φενεται ούτε αυτό θα βγει

κούρασες..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

μολις ξυπνησα κ χαθηκα απο τα τρεξιματα.αλλαξαν αρκετα... προσπαθω να συνελθω κ να καταλαβω τπτ...κοιμηθηκα 3 ωρες κ ειναι λες κ περασαν 2 μερες μοντελικες!!!

στο παραενα λιγο πριν εχουμε επιτελους ταση..παθαμε υποταση με 3 βασικοτατα μοντελα που ανακαλυψαν αλλο σεναριο ξαφνικα...τελος παντων θα δουμε που θα παει η βαλιτσα παντως η ταση αναβαλλεται ,προς το παρον παντα...ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποιος ευρωπαίος ρε παιδιά??Ποιος???Αυτος δίνει ήλιο στο nowcast όταν χιονίζει. Αστεία πράγματα. Έχει βρει ποτε ο παιος τάση στις 168? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Ποιος ευρωπαίος ρε παιδιά??Ποιος???Αυτος δίνει ήλιο στο nowcast όταν χιονίζει. Αστεία πράγματα. Έχει βρει ποτε ο παιος τάση στις 168? 

Απο οτι θυμαμαι αρκετες φορες αλλα δεν εχω αποδειξεις αυτη την στιγμη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

Ποιος ευρωπαίος ρε παιδιά??Ποιος???Αυτος δίνει ήλιο στο nowcast όταν χιονίζει. Αστεία πράγματα. Έχει βρει ποτε ο παιος τάση στις 168? 

Αυτος δεν έχει ούτε ένα καλό σενάριο πλάνο για 6,7 οποτε χαιρετίσματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow sick είπε:

Ποιος ευρωπαίος ρε παιδιά??Ποιος???Αυτος δίνει ήλιο στο nowcast όταν χιονίζει. Αστεία πράγματα. Έχει βρει ποτε ο παιος τάση στις 168? 

YEP έχει βρει

ECM1-168.GIF?00

 

αποτέλεσμα

archives-2019-2-24-0-0.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλιστα.Εγω θα περιμενα παντως ως και τα αυριανα.Αλλα δυσκολεψαν πολυ τα πραγματα.Καλα να περασετε,οικογενειακα,ζεστα,με αγάπη.Υγεια να εχουμε,περισσοτερο σεβασμο και αγαπη για τη φυση.Καλη παραμονη πρωτοχρονιας αλανια μου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...