Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχομαι σε ολα τα παιδια εδω καλη χρονια να εχουμε.με υγεια πανω απο ολα κ οτι επιθυμει ο καθενας να του φερει το 2022!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τα μπιφτέκια μου φίλε Αντώνη ήδη τα κανονισα χαχα. Συνεχίζω την εργασία τώρα, και βγαίνω έξω κανένα 5λεπτο πριν αλλάξει το εκρηκτικό 2021, Αλλά ναι, υγεία πάνω από όλα , χωρίς αυτή δεν γίνεται τίποτα όμως!!

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Μιχαήλ. Τώρα στην εξεταστική Ιανουαρίου δίνω δύο μαθήματα και τελειώνω το δεύτερο μεταπτυχιακό μου. Σε αυτό το εξάμηνο έλιωσα φίλε με δύο εργασίες. Όμως θα σου δώσω μια συμβουλή σαν λίγο μεγαλύτερος: stay calm. Μακριά από το μαμημενο το άγχος. Καταστρέφει ζωές. Η ζωή είναι μικρή και θέλει και καλοπεραση. Θα γίνουν και οι εργασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα Μιχαήλ. Τώρα στην εξεταστική Ιανουαρίου δίνω δύο μαθήματα και τελειώνω το δεύτερο μεταπτυχιακό μου. Σε αυτό το εξάμηνο έλιωσα φίλε με δύο εργασίες. Όμως θα σου δώσω μια συμβουλή σαν λίγο μεγαλύτερος: stay calm. Μακριά από το μαμημενο το άγχος. Καταστρέφει ζωές. Η ζωή είναι μικρή και θέλει και καλοπεραση. Θα γίνουν και οι εργασίες. 

Ωραίος Νικόλα!!! Έχεις απόλυτο δίκιο καλή χρονιά φίλε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζίφος καλός φαίνεται, χάλασε λίγο ακόμα στην Αμερική βέβαια, αλλά έφτιαξε κάπως την Ευρώπη

πάει και ο τζίφοςςςς

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Καλή χρονιαααααααα...Πάμε αύριο για συνταρακτικές αλλαγές....Αύριο στα 12 αρια θα βγαζει κεντροβορειο να με θυμηθείτε ☺

Καλη χρονια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τζίφος καλός φαίνεται, χάλασε λίγο ακόμα στην Αμερική βέβαια, αλλά έφτιαξε κάπως την Ευρώπη

πάει και ο τζίφοςςςς

Όχι που δεν θα πήγαινε 😂😂.καλή χρονιά με υγεία έχουμε 45μερες ακόμα που θα πάει ένα 10ποντο να ρίξει έτσι όπως πάει και φέτος ευτυχισμένος θα είμαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά παιδιά. 

Εγώ θα  ευχηθώ ΠΡΩΤΊΣΤΩΣ πολλά χιόνια σε όλους και αξιόπιστα  τρεξίματα στα μοντέλα ώστε ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ καλή υγεία. 

Με τζιφουλα κλόουν, τον Ευρωπαίο τσιγγούνη σαν τον Σκρούτζ και την αχονιά που μας δερνει....η υγεία μας κινδυνεύει.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή Χρονιά και από μένα παιδιά! Υγεία και Χαρά για το 2022... Ευχές και για έναν Πανελλήνιο χιόνια μεγατόνων!!🎉🌨️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή αρχή στο νέο έτος....Πάμε στον βασιλιά ..πρόλαβαινει ανετα να βγάλει θερμή εισβολη 

 

gens-31-0-156.png

gens-31-0-162.png

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά, σας εύχομαι υγεία και ελπίζω να ξεπεράσουμε την πρωτόγνωρη πραγματικότητα την οποία βιώνουμε όσο το δυνατόν συντομότερα και με τις λιγότερες ανθρώπινες απώλειες.

Τα μοντέλα με τις προβλέψεις τους δυστυχώς συμβαδίζουν με την καθημερινότητά μας, κουράζουν και απογοητεύουν!

Όμως, εμείς οι απανταχού καιρόφιλοι συνεχίζουμε να ελπίζουμε για καλύτερες και ... κάτασπρες ημέρες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρόνια σε όλους παίδες με ΥΓΕΙΑ πάνω από όλα και ότι άλλο επιθυμεί ο καθένας!!! Καιρικά να έχουμε μια φυσιολογική την κάθε εποχή εξέλιξη όπως αρμόζει για την χώρα μας όπως παλιά....!! 

Στα των μοντέλων ενα χάος πραγματικό ήδη από τις 100-120 ώρες..... δεν υπάρχει καμία αξιοπιστία για τίποτα από εκεί και μετά ούτε καν τάση... όλα ανατρέπονται από τρέξιμο σε τρέξιμο.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά παιδιά ! Και με χιόνια και χωρίς δεν έχει σημασία! Πάνω απολα υγεία και ότι καλύτερο σε ολουσ μας για το 2022!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...