Jump to content
ΜΠΑΜΠΗΣ MJT

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Α'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοβιντ Ελλάδα Τζιφος Ελλάδα ίδιο πρόσωπο

IMG_20220113_162409.thumb.jpg.4c3492a2b858a9639d01f32cc079db01.jpg

Ας φέρει και μια φορά υετό μαζί τι ζητάμε

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για πρωτη φορά σαν φορουμ,προχωρησαμε  σε ανάλυση καιρικής καταστασης σε συνεργασια με τον συνΑεκτζη @BrainA 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, geod said:

σηκωνει και VAR αυτο που μολις μας παρασε φιλε.. . ακομα να το χωνέψω

στο VAR θα είχε Τζήλο ρε συ....😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κωστα Τσακωνας=Καιρικη πραγματικοτητα

Κωστης=Τζιφος...

Και η ευσωμη κυρια...Ειναι οι απανταχου χιονοφιλοι..Νιπτουν τας χειρας.

DWST6D.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Παίονας είπε:

το πρωι που ακουσα τον αρνιακο ειπε οτι απο τεταρτη θα μας προσεγγισει ενα συστημα απο κ. ευρωπη οπως ειπε κ θα επιρρεασει κεντρ, κ βορεια υπειρωτικα οπως χαρακτηριστικα ειπε κ σε ερωτηση εαν θα ειναι πιο δυνατο απο αυτο που μολις περασε ειπε οτι ενταση κ εκταση θα το δουμε σε λιγες μερεσ εμεις εδω κ δυο μερες βλεπουμε οτι φευγει ανατολικα ενταξει ειναι πιο εμπειρος κ εχει προσβαση σε αλλα δεδομενα αλλα κ παλι δεν μπορω να το καταλαβω

για ποια τεταρτη..........ειπε?? 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέποντας το τρέξιμο του icon, είτε  είσαι στις 120 ώρες, είτε εισαι στις 180 το ένα και το αυτό, καμία διαφορα. 

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, INUIT είπε:

για ποια τεταρτη..........ειπε?? 🙂

για αυτην που μας ερχετε   ειπε δευτερα τριτη καλος καιρος κ απο τετερτη επιδεινωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω ή τρίτη προσπάθεια να είναι και η δικαίωση. Οι άλλες 2 χλωμαίνουν συνεχώς.. Ας δούμε και τα 12αρια..  Αικον και ευρωπαίος έχουν μεγάλες ομοιότητες για τόσο μακριά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μα εχει λυσσαξει φετος.....εχουν φυγει ενα σωρο αυλωνες ανατολικα.....το δειχνει ο τζιφος στις 260 ωρες ανατολικα , ( λεμε θα στρωσει) ,,το φερνει στις 200 λιγο δυτικα και ορμαμε.για να καταληξη ανατολικα οσο πλησιαζει στην εκδηλωση.....σουπερ μοντελο θα μας γινει !!!!

ε δεν μπορει να σκανε ολα τουρκια- αζερμπαιτζαν...........θα στραβωσει καπου !!!!

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Galanto είπε:

 

παιδιά....εγώ λέω να ξεκινήσουμε την ονοματοδοσία των χαμένων Αυλώνων....."φίτσουλας',"Ζίκος" κλπ.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν "σβησει " αυτο το 1015( οριακα στο 18αρι  προλαβαινει να γινει 1020-1025....).....τοτε ισως δεν απλωθει τοσο ανατολικα ο αζορ....( οτι να ναι...αλλα τελος παντων)

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τουμπιάζει ο τζίφος, τι παράξενο

 

ΜΠΕΤΟΝ ΑΡΜΕ και πάλι το ούκμο, εχθές 12αρι και σήμερα 12αρι

UW144-21.GIF?12-12

UW120-21.GIF?13-16

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο δυτικά πιστευω οτι θα βγει. Μιλώ για τις 19/1 και φυσικά στο βασιλιά μας που "τρέχει" τώρα. 

Δεν φαινεται τόσο ανατολικά ο Α και η μυτούλα του αυλώνα ψηλά στη Σκανδιναβία, είναι κάπως πιο λεπτή και ξεκινά απο πιο ΒΔ.

Να χαμε να λέγαμε αλλά ποτέ δεν ξέρεις..... 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιο ελπιδοφορο -εστω και εξπρες- ειναι αυτο στις 19 παρα το αλλο στις 23 κι απορω γιατι το ξεγραφετε. Ξεχασα….το εδειξε ο ευρωπαιος😂 στις 10 μερες μπροστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγώ νομίζω να κάνουμε λίγο υπομονή....ειδικά για τα βορειανατολικά και ίσως τα προσήνεμα...τα πραγματα μπορεί να είναι καλύτερα..ηδη ενα χαμηλό στην ΒΑ αμερική πιανει τα 960 hpa  στον Καναδά και κινείται ΒΑ ...ας περιμένουμε λίγο....η 22 είναι προγνωστικός αιώνας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως μονο δυτικα δεν πηγε το ραν του τζιφου...πλεον μοιαζει πολυ με τα υπολοιπα για 19

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τουμπιάζει ο τζίφος, τι παράξενο

 

ΜΠΕΤΟΝ ΑΡΜΕ και πάλι το ούκμο, εχθές 12αρι και σήμερα 12αρι

UW144-21.GIF?12-12

UW120-21.GIF?13-16

Νομίζω θα σε πολυ καλή συνέχεια το ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bardaris είπε:

εγώ νομίζω να κάνουμε λίγο υπομονή....ειδικά για τα βορειανατολικά και ίσως τα προσήνεμα...τα πραγματα μπορεί να είναι καλύτερα..ηδη ενα χαμηλό στην ΒΑ αμερική πιανει τα 960 hpa  στον Καναδά και κινείται ΒΑ ...ας περιμένουμε λίγο....η 22 είναι προγνωστικός αιώνας

Το 18-19 τελειωσε οχι το 22 ..για 22 κυριακη θα εχουμε εικονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Νομίζω θα σε πολυ καλή συνέχεια το ουκμο

Χάλια είναι η συνέχεια του χειρότερη και από εχθές για την δεύτερη φάση Αντώνη δυστυχώς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...