Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, snowzz said:

Δε καταλαβαίνω γιατί υπάρχει τόσος ενθουσιασμός. Τουλάχιστον για Αττική αυτό το χαμηλό εκεί που το πέταξε και την ώρα που το πέταξε είναι πολύ άσχημο. Χαλάει 500 , Αυλώνα και καθυστερεί το κρύο στα 850 αισθητά. Κακό ραν η άποψη μου μέχρι τώρα τουλάχιστον για εμάς, φοβερό ραν για κέντρο βόρεια από την άλλη 

Δεν υπάρχει ενθουσιασμός, υπάρχει αισιοδοξία ότι από την στιγμή που υπάρχουν αλλαγές ακόμα μπορούμε να περιμένουμε κάτι καλύτερο από το ανατολιτίκισμα των υπολοίπων, ότι δεν έχει χαθεί ακόμα ο αυλώνας στη Τουρκία. Βέβαια το κύριο θα πρέπει να τρέχει μόνο του θερμοκρασιακά τουλάχιστον με βάση τα σενάρια που υπήρχαν αφού ο μέσος όρος για Αθήνα έβγαινε κάτω από -8 και τώρα την ίδια ώρα μας έχει στο -4. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, sakis13 said:

Ντου και ξυλο στον παιο τον βρωμυλο...Ελα νιτζα μου...Ελα Αστραχαν μου...Παρε σλιπακια...

Μέχρι να χιονιστούμε θα μας έχεις πεθάνει με τις ατάκες σου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά, μάλλον δεν "τέλειωσε" το παιχνίδι για τη βόρεια χώρα και φυσικά τη Θεσσαλονίκη... Μπορεί και να αρχίζει μόλις τώρα! Μπορεί και όχι... Όμως για μια ακόμα φορά, πρέπει όλοι να κατανοήσουν, πως δεν στήνεις αψίδες θριάμβων ή δραμάτων, πριν πει ο ίδιος ο πλανήτης, ο καιρός, τα δικά του! Διότι και ο τζίφος και ο παίος και το τζεμ, ασκήσεις επί χάρτου και υποθέσεις κάνουν. Τάσεις, ισχυροποιήσεις, μεταβολές...
Θα δούμε... Σήμερα το βράδυ θα έχουμε μια ισχυρή ένδειξη. ΙΣΩΣ αύριο το βράδυ, να ξέρουμε ΠΕΡΙΠΟΥ, τι θα γίνει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τέλει έβγαλε θάψιμο προς τη Δευτέρα, ο ορισμός του πανελλαδικού. 

gfs-0-144.png?6

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

Δεν υπάρχει ενθουσιασμός, υπάρχει αισιοδοξία ότι από την στιγμή που υπάρχουν αλλαγές ακόμα μπορούμε να περιμένουμε κάτι καλύτερο από το ανατολιτίκισμα των υπολοίπων, ότι δεν έχει χαθεί ακόμα ο αυλώνας στη Τουρκία. Βέβαια το κύριο θα πρέπει να τρέχει μόνο του θερμοκρασιακά τουλάχιστον με βάση τα σενάρια που υπήρχαν αφού ο μέσος όρος για Αθήνα έβγαινε κάτω από -8 και τώρα την ίδια ώρα μας έχει στο -4. 

Εγω βλεπω επαναληψη αυτης της χαμενης ευκαιριας. Πότε ήταν; Το 2019 νομιζω; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Χανουμε το διαστημα απο δευτερα και μετα αφου η αποκοπη δεν θα μας αφορά. 

Ειναι ισως χειροτερο σεναριο και απο ουκμο . Απο η μου βέβαια.

Εγω θελω να γινει αποκοπη πανω στην Ελλάδα γτ ετσι θα εχουμε παραταση 

Δεν με κατάλαβαινεις, δεν μιλάω για τα χαρακτηριστικα του τρεξίματος 

Αλλά ότι δεν πήγε στο ακραίο ανατολικο σενάριο (βλέπε ουκμο) 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, islander είπε:

Μάλιστα.... Το προηγούμενο post δεν ανέβηκε πριν μια ώρα που το έγραψα... Αλλά πριν ο αλέκτωρ λαλήσει τρις... κοίτα τι βγάζει ο Θεούλης ο τζίφουλας! Κάτι Ιόνια βλέπω, κάτι γατιά, κάτι σκυλιά... και τα γράμματα είναι τ' ανάσκελα!!!

λεγε μας τετοια αγορι μου πες μας ομως τι λεει κ το επιτελειο σου  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και προφανος επειδη εχει κι αλλη βελτιωση τα ανσμπλ τουμπανιαζουν...!!!η διαφορα εγινε στην σκανδιναβια ριτχαρε καλυτερα στα β.ανατολικα εφτιαξε καλυτερα στα ν.δυτικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ θα υπάρχουν αλλαγές 

Ας ελπίσουμε να είναι θετικές για όλους μας. Όσο δύσκολο και να φαντάζει αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψυχραιμια...Το τρεξιμο εχει και αρνητικα κα θετικα..Τοσο για την Αττικη οσο και για τους υπολοιπους...Αλλα σιγουρα ειναι το καλυτερο δυνατο σεναριο για την βορεια χωρα λογω θεσης του χαμηλου...Αλλα....Ενα σεναριο ακομα...Θα δουμε..Το σημαντικο ειναι οτι το μοντελο της καρδιας μας,μας κραταει ολους στο παιχνιδι...Κακο δεν ειναι σε καμια περιπτωση..Καθε αλλο!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υπαρχουν αθηναιοι που δεν τους αρεσει το τρεξιμο του κλοουν.Μαλιστα

Θερμοκρσιακά πως το βλέπεις για κέντρο, Γιώργο, Αρκούν?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, GEORGE SNOWMAN said:

Υπαρχουν αθηναιοι που δεν τους αρεσει το τρεξιμο του κλοουν.Μαλιστα

Θεωρητικά βγαίνει ως καλύτερο σενάριο με τη Δευτέρα να μένει στην ιστορία του λεκανοπεδίου αν έβγαινε έτσι το τρέξιμο. Υπάρχουν αρκετά σενάρια που υποστηρίζουν ότι η Δευτέρα θα είναι πολύ καλύτερη μέρα από την Κυριακή. Είναι πολύ καλό τρέξιμο στη σούμα αλλά μιλάμε για κλοουνιές με τόσο παλατζάρισμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

και προφανος επειδη εχει κι αλλη βελτιωση τα ανσμπλ τουμπανιαζουν...!!!η διαφορα εγινε στην σκανδιναβια ριτχαρε καλυτερα στα β.ανατολικα εφτιαξε καλυτερα στα ν.δυτικα

παντως βαγγελη δεν βλεπω υετο κ. μακεδ τι παιζει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...