Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και ο στοχος ο χτεσινο εγινε κατα γραμμα αν θυματε κανεις τι ειχα πει..παμε για αυριο οπου πλεον ο καθε κατεργαρης θα κατσει στον παγκο του και θα δωσουν ολα κεντροβορειο δυνατο η μετριο με διαφορες καταληξεις σε προσηνεμο μεχρι να ερθει το μπιγκ μπαγκ της τριτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Εσυ δεν εχεις καταλαβει οτι οσο κερδιζει κανα εκατοστο ο βαγγελης τα προσηνεμα κερδιζουν 10?

Ψάχνω το μέγιστο σε διάρκεια. Από τις 22 Κώστα. Ούτε χιλιοστό σε χλαπατσες. Να πέσει όλο σε χιόνι. Οπότε θέλω όλα νοτιοδυτικά να συνδυαστούν με υετό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

και ο στοχος ο χτεσινο εγινε κατα γραμμα αν θυματε κανεις τι ειχα πει..παμε για αυριο οπου πλεον ο καθε κατεργαρης θα κατσει στον παγκο του και θα δωσουν ολα κεντροβορειο δυνατο η μετριο με διαφορες καταληξεις σε προσηνεμο μεχρι να ερθει το μπιγκ μπαγκ της τριτης

Στα ποσα εκατοστα σκοπευεις να σταματησεις;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Όχι μάτια μου 

Επειδη με.βολευει η αρχικη θεση του χαμηλου που σε ευνοει και σενα,στη χαριζω αυτη τη φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Στα ποσα εκατοστα σκοπευεις να σταματησεις;

αν και συνηθως ολιγαρκης τωρα δεν ειμαι..τα θελω ολα και τα θελω στο μεγιστο!!!!!αμετρητα ειναι η απαντηση😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 minutes ago, γιωργος τ said:

Παιδια να ρωτησω ! Ενα mm υετου σε ποσα cm χιονοστρωσης αντιστοιχει?

Εξαρτάται την περιοχή, συνήθως ο υπολογισμός βγαίνει εμπειρικά. Για τη Νεμέα το είπα πριν επειδή έχω έναν γνωστό εκεί και βλέπω στόρις του με χιονόπτωση σε στιγμές που δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερα δυνατό, η Νεμέα υπό συνθήκες συμπεριφέρεται αρκετά ''ηπειρωτικά'' λόγω των ορεινών όγκων στους οποίους βρίσκεται κοντά σε σύγκριση με τις ανατολικότερες περιοχές της Κορινθίας που είναι πιο κοντά στη θάλασσα. 

Επεξεργάστηκε από Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Ενταξει. 50ποντο δεν υποσχομαι,υποσχομαι βελτιωση απο το 12αρι. 25 χιλιοστα σου εδινε,παρε 30 για να μην ειμαστε πλεονεκτες,ειπαμε αυριο θα γινει το μπαμ,μην δωσουμε αφορμες απο τωρα

λοιπον εγω θελω 20ποντο τωρα για αρχη κ μετα που θα ερθουν οι αλλοι δυο οι κανονικοι απο ενα 40ποντο κ κλεισαμε      Α που σαι στειλε κ φτυαρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

αν και συνηθως ολιγαρκης τωρα δεν ειμαι..τα θελω ολα και τα θελω στο μεγιστο!!!!!αμετρητα ειναι η απαντηση😎

Τα μεγιστα απο αυριο. Αποκοπη κι ανακοπη θα εχουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ δεν εχεις καταλαβει οτι οσο κερδιζει κανα εκατοστο ο βαγγελης τα προσηνεμα κερδιζουν 10?

Σωστος!!!! Αν όμως ο Βαγγέλης κερδίσει 10+ εκατοστά.....αυτό σημαίνει χλαπατσα-χιονονερο για Χαλκίδα και Αθήνα κέντρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παίονας είπε:

λοιπον εγω θελω 20ποντο τωρα για αρχη κ μετα που θα ερθουν οι αλλοι δυο οι κανονικοι απο ενα 40ποντο κ κλεισαμε      Α που σαι στειλε κ φτυαρια

Εσυ θες δηλαδη χειροτερο τρεξιμο απο το 12αρι. Δε γινεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snowstorm είπε:

Εξαρτάται την περιοχή, συνήθως ο υπολογισμός βγαίνει εμπειρικά. Για τη Νεμέα το είπα πριν επειδή έχω έναν γνωστό εκεί και βλέπω στόρις του με χιονόπτωση σε στιγμές που δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερα δυνατό, η Νεμέα υπό συνθήκες συμπεριφέρεται αρκετά ''ηπειρωτικά'' λόγω των ορεινών όγκων στους οποίους βρίσκεται κοντά σε σύγκριση με τις ανατολικότερες περιοχές της Κορινθίας. 

Σωστος ! Ποιον γνωστο εχεις?😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εσυ δεν εχεις καταλαβει οτι οσο κερδιζει κανα εκατοστο ο βαγγελης τα προσηνεμα κερδιζουν 10

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Σωστος!!!! Αν όμως ο Βαγγέλης κερδίσει 10+ εκατοστά.....αυτό σημαίνει χλαπατσα-χιονονερο για Χαλκίδα και Αθήνα κέντρο.

Στην αρχή μετα στη συνέχεια οχι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

αν και συνηθως ολιγαρκης τωρα δεν ειμαι..τα θελω ολα και τα θελω στο μεγιστο!!!!!αμετρητα ειναι η απαντηση😎

Εγώ με ένα δυνατό 15ποντο στην πόρτα μου είμαι οκ πάντως 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τεράστια βελτιωση για κεντροβορεια το αικον ενα τσακ ακομα και θα τον εβγαζε

εσυ θα πας στη ρωσια να σπρωξεις τον σιβηρικο..ετσι για τιμωρια...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σωστος!!!! Αν όμως ο Βαγγέλης κερδίσει 10+ εκατοστά.....αυτό σημαίνει χλαπατσα-χιονονερο για Χαλκίδα και Αθήνα κέντρο.

Δεν υπαρχει αυτη τη στιγμη τουλαχιστον τοσο μεγαλο περιθωριο δηλαδη να πει 10 συν νομιζω το ταβανι ειναι ενα. 5ποντο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σωστος!!!! Αν όμως ο Βαγγέλης κερδίσει 10+ εκατοστά.....αυτό σημαίνει χλαπατσα-χιονονερο για Χαλκίδα και Αθήνα κέντρο.

Δυστυχως ετσι ειναι. Γι αυτο δεν θελει 10+, αλλα πολλα παραπανω,ωστε να ριξει περισσοτερα και στα ψηλα σας να το χαρειτε κι εσεις 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Στην αρχή μετα στη συνέχεια οχι 

Κοιταξε.....ο υετός δεν είναι άπλετος. Αν χάσουμε τίποτα 20-30μμ σε χλαπατσα....το παιχνίδι έχει χαθεί. Το έχουμε δει πολλάκις το έργο. Πχ Μάρτης 2011 (αν θυμάμαι καλά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παντος παιδιά με ένα δεκαποντο θα ήμουν ευχαριστημένος για αρχή.ετσθ να φύγουν τα νεύρα απ' τις προηγούμενες φολες που φαγαμε.τουλαχιστο να το δω να πέφτει και αν κάτσει ότι περισσότερο δώσει τόσο το καλύτερο.και μακάρι για όλους μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...