Jump to content
teo_73

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2Ο19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, [weathermaniac] said:

καλώς σας βρήκα!  έχω πολύ διάβασμα παίδες δυστυχώς και πλέον γράφω και σε 2 φόρουμ. Αλλά προφανώς θα μετακομίσω σιγά σιγά εδώ , και στο άλλο θα γράφω αλλά όχι τόσο έντονα, αφού θα χρειαστώ περισσότερα χέρια και πληκτρολόγια αχαχ

στα γιάννενα περισσότερο χιόνι θα δεις από ότι θα κάνει στη λάρισα,οπότε μια χαρά είσαι κι εσύ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Pupazzo di Neve said:

Για πλάκα ο Μιχάλης τον πρώτο μήνα 1000 ποστ..

Αν έρθει δυτικός χιονιάς ναι. Κάτι θα γίνει, καταρρέει ο Αντικυκλώνας και έρχονται αυλώνες από βορειοδυτικά. Αρκεί αν μην μείνει η ζωνική χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

καλώς σας βρήκα!  έχω πολύ διάβασμα παίδες δυστυχώς και πλέον γράφω και σε 2 φόρουμ. Αλλά προφανώς θα μετακομίσω σιγά σιγά εδώ , και στο άλλο θα γράφω αλλά όχι τόσο έντονα, αφού θα χρειαστώ περισσότερα χέρια και πληκτρολόγια αχαχ

Κάτσε  να  διαβάσεις μη πάρω τηλέφωνο σπίτι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, notios_polos said:

να πω την αληθεια με προβληματισε και μενα.ας ελπισουμε να βλεπει τον β.δυτικο ως υετοδιωχτη..και να κανει λαθος...αυτο το μοντελο εχει μεγαλες επιτυχιες και τεραστιες αποτυχιες.

Ε δεν θελω τετοια στις καθυστερησεις...

Για ποια υετοτρυπα λετε;;;.μεχρι το 12αρι12αρι εδινε 6-7 χιλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τάσε χιόνι στα Γιάννενα αν δούμε πάνω από 2 πόντους θα είναι τρομερό θαύμα. τρομερό. να πετάξουμε πιο εύκολα μάλλον.

 

Αφού με με μαλώνει ο Κώστας να καληνυχτίσω. Πάω να βγω και από τα 2 να συνεχίσω 2 ώρες διαβασματάκι ακόμα. Καλή συνέχεια, τα λέμε αύριο το πρωί παίδες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραγικο το  κυριο στο18αρι.Ακομα ποιο θερμο και από το ευρωπαικο για αττικη.Για να δουμε τι θα δειξουν τα ενσεμπλς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Spartan said:

Τραγικο το  κυριο στο18αρι.Ακομα ποιο θερμο και από το ευρωπαικο για αττικη.Για να δουμε τι θα δειξουν τα ενσεμπλς

Τα ens θα δειξουν αυτο το πρασινο μακρυ λαχαανικο που βρισκεται συνηθως διπλα στις ντοματες...Τα νευρα μου ρε συ.Ειναι ραν τωρα αυτο 48ωρες πριν? Στα κομματια🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τάσε χιόνι στα Γιάννενα αν δούμε πάνω από 2 πόντους θα είναι τρομερό θαύμα. τρομερό. να πετάξουμε πιο εύκολα μάλλον.

 

Αφού με με μαλώνει ο Κώστας να καληνυχτίσω. Πάω να βγω και από τα 2 να συνεχίσω 2 ώρες διαβασματάκι ακόμα. Καλή συνέχεια, τα λέμε αύριο το πρωί παίδες

στη λάρισα ούτε αυτά τα 2 δεν θα κάνει. από όλη τη κεντροβόρεια ελλάδα η λάρισα και η δυτική μακεδονία φαίνεται να έχουν τα λιγότερα φαινόμενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, teo_73 said:

Τα ens θα δειξουν αυτο το πρασινο μακρυ λαχαανικο που βρισκεται συνηθως διπλα στις ντοματες...Τα νευρα μου ρε συ.Ειναι ραν τωρα αυτο 48ωρες πριν? Στα κομματια🤬

Τι να παω ρε τεο.Καταφερε ο τζιφουλας να τρεξει ακομα ποιο θερμο σεναριο από το ευρωπαικο.:classic_unsure:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, Summersnow said:

Ε δεν θελω τετοια στις καθυστερησεις...

Για ποια υετοτρυπα λετε;;;.μεχρι το 12αρι12αρι εδινε 6-7 χιλ.

Αλλαξε αβαταρ βρε.Σε  μπερδευω με αυτό το Σ.Χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Spartan said:

Αλλαξε αβαταρ βρε.Σε  μπερδευω με αυτό το Σ.Χαχαχαχα

Κατι δεν κανω σωστα ρε Σπυρο.αυριο θα το φτιαξω .να βαλω την λαμπα μου ρε γμτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Summersnow said:

Κατι δεν κανω σωστα ρε Σπυρο.αυριο θα το φτιαξω .να βαλω την λαμπα μου ρε γμτ

Ευκολο είναι χαρη.Πατα πανω αριστερα εκει που εχει ένα ανθρωπακι και αναφερει το προφιλ μου.Μπες εκει και πατα πανω στην εικονα που εχεις τωρα για να διαλέξεις οποια θες.

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω την βλεπω την φωτο Σπυρο.εσεις δεν μπορειτε.

 

23 minutes ago, tzelilis said:

καλως ηρθες μιχαηλ...καλες αναφορες.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...