Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Νιφάδες εδώ.βαρδαρης.οκ κλείσαμε για φέτος.το είδαμε.

Τις είδαμε τις νιφάδες μας Βαγγέλη μην γκρινιάζεις.😅😅😅 Να καταγράφει σαν ημέρα χιονόπτωσης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Νιφάδες εδώ.βαρδαρης.οκ κλείσαμε για φέτος.το είδαμε.

χαχαχα α ρε βαγγελη την ψωνισες κ συ αγρια κ εγω ετσι ειμαι βεβαια το θεμα τωρα ειναι οτι ομονος που θα μπορουσε να δει κατι απο την κλειδαροτρυπα εισαι εσυ αλλα εσυ δεν ασχολησε τουλαχιστον για την ωρα ετσ μηπως εχουμε κατι να πιαστουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Τις είδαμε τις νιφάδες μας Βαγγέλη μην γκρινιάζεις.😅😅😅 Να καταγράφει σαν ημέρα χιονόπτωσης.

εγω τις ειδα τις προαλες οποτε εκλεισα κ εγω χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

χαχαχα α ρε βαγγελη την ψωνισες κ συ αγρια κ εγω ετσι ειμαι βεβαια το θεμα τωρα ειναι οτι ομονος που θα μπορουσε να δει κατι απο την κλειδαροτρυπα εισαι εσυ αλλα εσυ δεν ασχολησε τουλαχιστον για την ωρα ετσ μηπως εχουμε κατι να πιαστουμε

Έχουμε αλλά είμαι σε άθλιο μουντ για αυτό και δεν γράφω.αν βγει θα γράψω ...και δεν γουστάρω μιρλα ενώ στην ουσία είναι μέρες χαράς για πολύ κόσμο.οποτε κάνω μόκο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Τις είδαμε τις νιφάδες μας Βαγγέλη μην γκρινιάζεις.😅😅😅 Να καταγράφει σαν ημέρα χιονόπτωσης.

α ρε κιλκις που ειναι τα χιονια που εβαζες ποσες φορες ετυχε να φευγω απο αξιουπολη με βροχη κ να φτανω κιλκις κ να ειναι χωμενο στο χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλες οι τράτες είναι στο λιμάνι σήμερα για κάποιο λόγο...

Τρελός βαρδάρης, όχι πολύ καλός προς το παρόν αλλά αυτό αλλάζει εύκολα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Αντε κατι θα σου κάνει! Περσι με Μηδεια 40αρι έβαλες;

30-35 είχαμε στη Μήδεια....καμία σχέση σήμερα ....ψευτοπράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες καλησπερα.Οσοι ανεβαζετε φωτο που ειναι αλιευμενες απο το διαδικτυο και οχι δικες σας,παρακαλουμε να ανεβαζετε μόνο μια.Πρωτον θελουμε να φαινονται και να διαβαζουμε τις αναφορες πρωτα απ'ολα των ΔΙΚΩΝ μας μελων και να μην εξαφανιζονται αναμεσα σε δεκαδες φωτο και δευτερον να μην "φορτώνουμε" το θεμα.Ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λίγες ψεκάδες εδώ με θερμοκρασία στους 4,3 (πριν λίγο ήταν 4,1...) και ισχυρούς βα ανέμους. Δευτέρα ξημερώματα περιμένουμε το κυρίως ξέσπασμα χιονόπτωσης με τα μέχρι στιγμής δεδομένα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονιζει πλεον και στην Ξανθη..Οπως και στην Κομοτηνη αλλα και σε ολες τις πολεις του Εβρου..Το χει στρωσει σε αρκετα τμηματα..

Καρα Τεπες Σουφλιου..Πριν λιγο..Απο τον φιλο Αποστολο.

272188759_10227981394786817_7586623754305463408_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

α ρε κιλκις που ειναι τα χιονια που εβαζες ποσες φορες ετυχε να φευγω απο αξιουπολη με βροχη κ να φτανω κιλκις κ να ειναι χωμενο στο χιονι

Κάπως έτσι. Τα καλύτερα χιόνια στο Κιλκίς είναι με οριακές καταστάσεις. Να βρέχει σε μεγάλο μέρος του νόμου και Κιλκίς να γίνεται χαμουλης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έστρωσε ήδη στα Χάνια. -6 δείχνει το θερμόμετρο στην κάμερα. Χαμηλά δεν είναι; Στα 850 ζήτημα να έχουμε -2 τώρα, εκτός αν είναι λάθος το θερμόμετρο..

https://www.hotelpilio.gr/live-camera-χανια-πηλιου/

Ψιλόβροχο στο Βόλο με αρκετό αέρα και Τ στους 6,2

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Χαμός πανικός πάω βόλτα...έστρωσε ο δρόμος τρελή στπυπα 

Μπράβο ρε Αντώνη 

Βγες να το χαρείς. 

Και βγάλε και καμια φώτο να πάρουμε μάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...