Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα άσπρα εδώ χωρίς ακρότητες... μικρή άνοδος της θερμοκρασίας στους 0.6 από -05... το κυρίως μενού από τις 2 και μετά... πιό ελαφρύ δείχνει το χιόνι από την Μήδεια... πούδρα κανονική... μόνη έννοια η ηλεκτροδότηση αλλά διώξαμε τους παππούδες και είμαστε κάπως πιό ήσυχοι... ξεκίνησε πιό νωρίς και δείχνει να κινείται ταχύτερα ή είναι ιδέα μου? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα πιάσει παντου ρε σεις σε λίγες ωρες. Ακόμα είναι νωρίς! Σε κανα 2ωρο θα μιλάτε για τρελές στούπες και στρώσιμο ακόμα και στη θάλασσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, gakhun said:

Τελικά και αυτή είναι η μαγεία, ήρθε πολύ νωρίτερα!

ναι εννοειται, ηρθε για αττικη πολυ νωριτερα για τα ενδωτερα, αλλα η απαντηση μου στο μνμ σου ηταν για χθες το βραδυ : ) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Ολα άσπρα εδώ χωρίς ακρότητες... μικρή άνοδος της θερμοκρασίας στους 0.6 από -05... το κυρίως μενού από τις 2 και μετά... πιό ελαφρύ δείχνει το χιόνι από την Μήδεια... πούδρα κανονική... μόνη έννοια η ηλεκτροδότηση αλλά διώξαμε τους παππούδες και είμαστε κάπως πιό ήσυχοι... ξεκίνησε πιό νωρίς και δείχνει να κινείται ταχύτερα ή είναι ιδέα μου? 

έλα ρε γείτονα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάνω από 0 πλέον σε άνοδο η Τ... Τίποτα το ιδιαίτερο έξω, λίγες νιφάδες πλέον (διάσπαρτες) και ήλιος κάτω από άχνα σύννεφα... Κάτι ψιλά που είχε πιάσει νωρίς το πρωί έλιωσαν... Ας ελπίσουμε να μην μας ξεπεράσει έτσι απλά .. Κρίμα οι ώρες που ρίξαμε στους χάρτες αλλιως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ωραία χιονόπτωση τώρα... Ακόμα δεν έχουμε μπει στο κυριως πιατο και ήδη έχει πετσα ο δρόμος στις περιοχες κάτω από την Αττική οδό.. 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...