Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, KapelosG είπε:

Παιδιά τι κάνει ξέφυγε πάρα πολύ σε βαθμό επικινδυνου εδώ Γέρακα

 

Πω πω ΕΠΙΚΑ φαινόμενα ΙΣΤΟΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ απίστευτες καταστάσεις για την πρωτεύουσα !!! Προσοχή παίδες σε όλους!!! Απολαύστε το αλλά με προσοχή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Kάποιος από Πειραιά να μας πει τι γίνεται στο λιμάνι? Κολάει το ιντερνετ μου και δεν βλέπω. Έχει στρώσει τίποτα Πειραιά???

Έχει ολική εδώ στην Καστελλα αλλά άργησε λόγω Τ. Αυτήν την ώρα επικρατεί κουρνιαχτος! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, phanis1313 said:

Έχει ολική εδώ στην Καστελλα αλλά άργησε λόγω Τ. Αυτήν την ώρα επικρατεί κουρνιαχτος! 

Στο Λιμάνι τι γίνεται όμως?Έχει στρώσει????Δε μου ανοίγει η μλκ κάμερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Εμένα μου την σπάει που δεν έχει στρώσει Πειραιά. Δε μπορώ να δεχτώ οτι Γλυφάδα κέντρο έχουμε στρωθεί και όχι ο Πειραιάς. 

δεν ξερω τι γινεται τα ψηλα του πειραια ζητημα να βγαζει τιποτα τα αλλα εχουν στρωμενα εδω και εκει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

Κάρφωσα το ΜΕΤΡΟ εκεί που έφτανα γιατί είναι απροσπέλαστο το deck

20220124_195125.jpg

20220124_195748.jpg

Ελα μωρη μαγεια! Σου ηρθε ο κονγκαρος!!! Μυρισε το αιμα!!! 😂😂😂

Ακομα κλαιω με την φραση!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισα απο Αγια Παρασκευη....εξω απο το μαγαζι στο παρκινγκ μισο μετρο το χιονι....δε κινειται τιποτα...στη Μεσογειων απειρα αμαξια σταματημενα στο πλαι....Αμπελοκηπους Πανορμου ερημια,στα ψηλα που μενω πρωτη φορα βλεπω τοσο χιονι στο δρομο πρεπει να εχει 25-30 εκατοστα σιγουρα(μπορει και παραπανω σε μερικα σημεια....και στο πεζοδρομιο εφτανε και τα 40-45...δεντρα εχουν πεσει...τεντες εχουν πεσει...αρμαγεδδων

Επεξεργάστηκε από Balrog
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βγαινω . Θα στειλω εικονες διαδρομης μεχρι κεντρικη πλατεια ηλιουπολης και λιγο πιο πανω. 

Λογικα θα μ βγει η πιστει με μισο μετρο π εχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...