Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Βιαζεσαι 

Εκει που προβληματίζομαι είναι ότι έχει λιώσει αυτό που έριξε και είναι πολύ υγρες όλες οι επιφάνειες δεν το βλέπω να μαζεύουμε πόντους με τίποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες δεν υπάρχει αυτό που γίνεται... Η ισχυρότερη χιονόπτωση που θυμάμαι μετα την Αριάδνη. Το έστρωσε σε χρόνο dt, σε ενα τέταρτο θα φτάσουμε το πενταποντο στο έδαφος και στις εύκολες επιφάνειες!  Ένα 6ωρο με την ίδια ένταση και θα έχουμε έναν πολύ καλό χιόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τραφάκι μου σε αγαπώ σαν ηρ...σαν σκληρό ναρκ....

Δεν ξέρω αν έχει νόημα να αναφέρω το τι γίνεται στην Αγία Παρασκευή. Πιάσαμε τα εκατοστά του Ευρωπαϊκού. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snowaddict said:

Εκει που προβληματίζομαι είναι ότι έχει λιώσει αυτό που έριξε και είναι πολύ υγρες όλες οι επιφάνειες δεν το βλέπω να μαζεύουμε πόντους με τίποτα

Αν βαλω αυτα που εχει τωρα ο Ασπροπυργος θα ειμαι ευτυχης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

A ρε χιονοτρελαμένοι!!! Χαχα! Απολαύστε το!

Να αναφέρω τα ολίγα μας εδώ: μέτρησα πάνω στο αυτοκίνητο το πρωί (στην εύκολη επιφάνεια για να πιάσει) 4 εκατοστά.

Αυτό ήταν!

Η τρομερή ένταση, η κορύφωση, είχε διάρκεια μισής περίπου ώρας. Τις πρωινές ώρες σταμάτησε να χιονίζει τελείως.

Δεν αναμένουμε κάτι αξιόλογο για τις επόμενες μέρες.

Παρακολουθώ κάμερες και αναφορές αδειαλλείπτως! Καλά χιόνια!!!

 

Επεξεργάστηκε από Limnostorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έφυγα άρον άρον από τη δουλειά Καλλιθέα στο Φιξ έχει ήδη μηδενίσει βάση αυτοκινήτου ελπίζω να καταφέρω να φτάσω Αγία Παρασκευή ρίχνει πολύ πυκνά αυτή τη στιγμή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

btw η Κάσος έσπασε το ρεκόρ χαμηλότερης θερμοκρασίας όλων των εποχών με 2.7!

Επεξεργάστηκε από South Athens
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλασικό χιονοοριο το σπίτι μου, τα χαμηλά του Ηρακλείου έχουν λίγα πράγματα και από Αττική οδό και πάνω θαψαρ. Πάντα τα ίδια, ευτυχώς είμαι οριακά μέσα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να ξεκαθαρίσω κάτι για τα παιδιά που απογοηντευονται,ότι ακόμα δεν είμαι τίποτα αυτό που έχει κάνει μέχρι τώρα απόλυτος τίποτα με αυτά που μπορεί να δώσει μόλις γυρίσει βα ο άνεμος στα ανώτερα στρώματα όλο το Αιγαίο θα ξερνάει επάνω μας... Τα καλύτερα από το μεσημέρι και μετά υπομονή!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, geornik said:

Χιονοστροβιλος απαθανατιστηκε απο την καμερα στις Στενιές

CGIProxy (31).jpeg

 

 

CGIProxy (35).jpeg

 

 

Χιονουδροστροβιλος??? 

😮

Το είδαμε κι αυτό

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σύμφωνα με τις δορυφορικές και τα ραντάρ, επίκεντρο των έντονων χιονοπτώσεων αυτή τη στιγμή μοιάζει να είναι η βόρεια και κεντρική Εύβοια, όπως και η νότια Μαγνησία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νοτιοανατολικη αττικη πριν 15 λεπτα Και συνεχιζει με αμειωτη ενταση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...