Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Santa snow said:

Είμαστε 5-10 πόντους πριν την Μήδεια και 15-20 πριν το 2002. 10 πόντοι στους δρόμους και πάνω από 15 στις εύκολες

Συμπολίτη, δεν έχει μπει ακόμα το -40. 

Εύχομαι να γενικευτούν τα φαινόμενα μετά το μεσημέρι να φάνε και τα πιο νοτιοδυτικά με καλύτερες θερμοκρασίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Πιασε λιγο δυτικά ρεεεε!!! Εστω για 2 ωρίτσες χαχαχαχ

Χαζεύουμε τους ανατολικούς!! Τείχος του Βερολίνου ο Κηφισός τελικά

Ακομα  νωρις ειναι

Μην μου αγχωνεσαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spartan είπε:

Ακομα  νωρις ειναι

Μην μου αγχωνεσαι

Ξεκινήσαμε καλά ρε συ, αλλά εδώ και 3 ώρες το πάει πολύ μέτρια ακόμα και εδώ. χαχαχα

Δυτικό τόξο τρώει μούφα. 

Και μου τη σπάει που δεν έχει στρώσει τίποτα ακόμα και Φιλαδέλφεια που θεωρείται δυνατή περιοχή. Κι εδώ δλδ δεν πάει πολύ καλά. Αλλα οκ....κλάινε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες χαχαχ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βουλιαγμενης πλεον θελει αλυσιδες… επρεπε να παρω τη μητερα μου απο μετρο, εννοειται οτι στα στενα στουκαρα. Οταν οι μετεωρολογοι προειδοποιουν καλο ειναι ο κοσμος να ακουει… 

D5C98AE5-953D-43D4-9A48-F49BFBBFFEC8.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να σου πω κάτι καλό μου Αιγαίο!!!;;; Υπάρχει και κάτι που λέγεται Δυτικά!!! γιουχου:;;!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ξεκινήσαμε καλά ρε συ, αλλά εδώ και 3 ώρες το πάει πολύ μέτρια ακόμα και εδώ. χαχαχα

Δυτικό τόξο τρώει μούφα. 

Και μου τη σπάει που δεν έχει στρώσει τίποτα ακόμα και Φιλαδέλφεια που θεωρείται δυνατή περιοχή. Κι εδώ δλδ δεν πάει πολύ καλά. Αλλα οκ....κλάινε οι χήρες κλαίνε και οι παντρεμένες χαχαχ. 

Το ξερω γενικα οτι ριχνει το λιωνει ακαριαια

Μετα το μεσημερι πιστευω να δουμε  τα καλα στο δυτικο κομματι του νομου

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Γαλατσοκύψελο στους 0,2  
Το παλεύει αλλά λίγο η Τ και λίγο  η ένταση η οποία είναι πιο λίγη (από μεσογείων και δώθε όσο πάει κόβει)  δυσκολέυει για δρόμο και ας είμαι στα 250.  Μεχρι στιγμής λοιπόν εδώ, ουσιαστικά ΄χανουμε περισσότερο υετό και από τη μήδεια (λόγο περισσότερης έντασης της Μήδειας)
Αλλά όπως όλα δείχνουν δεν απέχουμε πολυ από ένα μπαμ το οποίο να στρώσει σε μια ωρα 10 ποντακια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Βγήκα να πάω ως του Τζιοβάννι για προφιτερόλ και είναι δύσκολο να περπατήσεις....κλειστά μαγαζιά και κεραυνίδια ξαφνικά μ έκαναν να επιστρέψω άμεσα, εν μέσω χιονοθύελλας!!

Εγώ πήγα χθες..... Πρόλαβα... 

Καλή απολαυση. 

Χαμός έξω, ορατότητα περιορισμένη και βαζειιιι....... Φετααααααα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Κιλκίς χιονίζει🤣🤣🤣🤣🤣ένα σύννεφο πάνω από εκεί που δουλεύω και δεξιά αριστερά μπλε ουρανός😅😅😅😅

αχαχαχα , με τρία σύννεφα ρε γμτ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...