Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καρντασια σηκωστε κεφαλι...!!Και θεσσαλοι..Απολαυστε οτι ερθει αρχικα σημερα το βραδυ και αυριο και βλεπουμε για το μετα..Εχει πολυ δρομο ακομα ο χειμωνας..Το πιο ωραιο θεμα του φορουμ κατεμε ειναι ο σχολιασμος χαρτων και αποφευγω πλεον να γραφω γιατι βλεπω μια μιζερια που δεν τη δικαιολογω στο βαθμο που επικρατει..Και ξαναγραφω 28/01 γραφει σημερα..

Λιγο θετικη σκεψη ρε γμτ..!!Τελειως φιλικα και καλοπροαιρετα...

Υ.γΑυριο θα εχει καλουδια με λιγη τυχη...Καλο βραδυ...Παμε ρε δυνατα τα τα τα...

Εσύ Σάκη μου δεν ξενερώνεις γιατί πίνεις τσίπουρο... Μη ξεχνιομαστε🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Δεν υπαρχει σοβαρος χειμωνας γξα τα βορεια .....τελειωσε τοτς στα φωτα που δεν ήρθε εκείνο...οπότε αφού δε θα χει Εγώ θα κυνηγάω κάθε ευκαιρία να ηδω νιφάδες όπως σήμερα 

Σε ηπειρο μακεδονια θρακη εχει εξαφανιστει ο χειμωνας εδω και 20 χρονια οχι φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν νομιζω να εχει υετο η θεσσ οπως και λαρισα λιγα πραγματα..αυτο το χαμηλο ηταν καλη ευκαιρια αλλα...

Η χαμένη νυφίτσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Σε ηπειρο μακεδονια θρακη εχει εξαφανιστει ο χειμωνας εδω και 20 χρονια οχι φετος

Πεστα Χρυσόστομε... Για να μη τα λέω..εγω...γιατι η Θεσσαλία πάει πίσω? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Πεστα Χρυσόστομε... Για να μη τα λέω..εγω...γιατι η Θεσσαλία πάει πίσω? 

Ναι η θεσσαλια δεν εχει επηρεαστει καθολου απο την τραγωδια της 20ετιας για τις υπολοιπες περιοχες σε πεδινες χιονοπτωσεις ηταν η μοναδικη ευνοημενη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Σε ηπειρο μακεδονια θρακη εχει εξαφανιστει ο χειμωνας εδω και 20 χρονια οχι φετος

Ε ενταξει η συχνότητα εχει απλα αλλάξει...εδώ και 15 οχι είκοσι απο το 2007 αλλαξαν ολα χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι η θεσσαλια δεν εχει επηρεαστει καθολου απο την τραγωδια της 20ετιας για τις υπολοιπες περιοχες σε πεδινες χιονοπτωσεις ηταν η μοναδικη ευνοημενη..

Απλώς η Θεσσαλία επηρεάζεται με πιο πολλούς τρόπους εκτός απο τον γενικευμένο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Καλαμπάκα 3 βαθμοί..... έχουμε προβλήμα με τ από ότι φαίνεται....

Οσο και το Μενίδι!! Η εμείς ήμαστε πολύ χαμηλά, ή εσείς είστε πολύ ψηλά για τα δεδομένα της περιοχής. (μάλλον το 2ο). 

Πάντως εδώ στην Αττική, ΑΝ κρατήσει η ξαστεριά μέχρι αργά τη νύχτα, Ιπποκράτειος, Δροσπηγές κτλ θα ξεκινήσουν με χιόνι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Ναι η θεσσαλια δεν εχει επηρεαστει καθολου απο την τραγωδια της 20ετιας για τις υπολοιπες περιοχες σε πεδινες χιονοπτωσεις ηταν η μοναδικη ευνοημενη..

Τελευταίος επικός χειμώνας για, Ήπειρο το 2005.....τι να λεμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Οσο και το Μενίδι!! Η εμείς ήμαστε πολύ χαμηλά, ή εσείς είστε πολύ ψηλά για τα δεδομένα της περιοχής. (μάλλον το 2ο). 

Πάντως εδώ στην Αττική, ΑΝ κρατήσει η ξαστεριά μέχρι αργά τη νύχτα, Ιπποκράτειος, Δροσπηγές κτλ θα ξεκινήσουν με χιόνι. 

Είμαστε πολύ ψηλά,κι άλλες φορές την έχουμε πατήσει έτσι........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Καλαμπάκα 3 βαθμοί..... έχουμε προβλήμα με τ από ότι φαίνεται....

Η Φλώρινα έχει 1 βαθμό...Πόσο περίμενες να είχες εσυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Ενδεικτικες περιοχες χιονοπτωσης για αυριο και πιθανης χιονοστρωσης

IMG_20220128_215351.jpg

Λιγα τα μεγιστα εκατοστα αλλα επιτελους να το δουμε να πεφτει και στα Γιαννενα...Για να δουμε τι θα κανει.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παιδιά θέλω να πω κάτι άσχετο με το θέμα μας , αλλά νομίζω ουσιώδες..

Εδω μέσα οι περισσότεροι γνωριζόμαστε πολλά χρόνια και με συγκεκριμένα nicknames.  Έχουμε γίνει θεωρώ μια παρέα, με τα αστεία μας, τον χαβαλέ μας ,τις γκρίνιες , τις στεναχώριες, τα πάνω μας και τα κάτω μας.... Ετσι λοιπόν, ξεκινώντας ο Βαγγέλης σε αλλαγή του nick name του  για εκτόνωση και ας πούμε ως  ενα είδος αντίδρασης, συμπαρέσυρε και  ακολούθησαν και άλλα παιδιά.

Νομίζω όμως οτι οκ κάναμε το χαβαλέ μας , και  προτείνω-επειδη βλέπω οτι υπάρχει μια δυσκολία  με την επικοινωνία μας- , να ξαναφτιαχθούν τα παλαιά nics, οπως σας γνωρίζαμε ολοι μας.. Εαν θέλετε φυσικά , ενα δεν θέλετε οκ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Η Φλώρινα έχει 1 βαθμό...Πόσο περίμενες να είχες εσυ

Μη τα βάζεις με τα δυτικά του Θεσσαλικού κάμπου φίλε χαχαχααχ

https://penteli.meteo.gr/stations/karditsa/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Λοιπόν παιδιά θέλω να πω κάτι άσχετο με το θέμα μας , αλλά νομίζω ουσιώδες..

Εδω μέσα οι περισσότεροι γνωριζόμαστε πολλά χρόνια και με συγκεκριμένα nicknames.  Έχουμε γίνει θεωρώ μια παρέα, με τα αστεία μας, τον χαβαλέ μας ,τις γκρίνιες , τις στεναχώριες, τα πάνω μας και τα κάτω μας.... Ετσι λοιπόν, ξεκινώντας ο Βαγγέλης σε αλλαγή του nick name του  για εκτόνωση και ας πούμε ως  ενα είδος αντίδρασης, συμπαρέσυρε και  ακολούθησαν και άλλα παιδιά.

Νομίζω όμως οτι οκ κάναμε το χαβαλέ μας , και  προτείνω-επειδη βλέπω οτι υπάρχει μια δυσκολία  με την επικοινωνία μας- , να ξαναφτιαχθούν τα παλαιά nics, οπως σας γνωρίζαμε ολοι μας.. Εαν θέλετε φυσικά , ενα δεν θέλετε οκ..

Αν δεν θελουν ας μας πουν ποιοι ειναι χαχαχα να ξερουμε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Μη τα βάζεις με τα δυτικά του Θεσσαλικού κάμπου φίλε χαχαχααχ

https://penteli.meteo.gr/stations/karditsa/

Ω ρε Καρδίτσα! Εδω 2,4. Ειπαμε μετραει ο κάμπος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Μη τα βάζεις με τα δυτικά του Θεσσαλικού κάμπου φίλε χαχαχααχ

https://penteli.meteo.gr/stations/karditsa/

Ολος ο καμπος χαμηκες θερμοκρασιες εχει και η λαρισα στους 2.5 2.8 παιζει τα χωρια γυρω μας απο 0.5 εως 1 ελασσονα 0.8

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άρχισε να ανεβαίνει κι εδω τώρα μείον 0,3 μας πλησιάζουν μάλλον τα φαινόμενα 

Λογικά στα 900μετρα στα σύνορα με Γρεβενά-θεσσαλια θα έχει μείον το Κακοπλευρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...