Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ακόμα ψάχνεται στα μακρινά αλλά εντυπωσιακό σαν αποτύπωση με θαψάρ κεντρικής Ευρώπης. 

GFSOPEU12_318_1.png

Θα έρθει σπίτι του. Εκεί που ανηκει και αυτό φίλε μου seth. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

και το τζεμ προσπαθει να ενωσει δυο χαμηλα του ιδιου αυλωνα. ..αλλα προφανος και απλα το κοιταμε και γελαμε

το ****** της υπόθεσης είναι ότι πολύ κοντά στα ΒΑ μας...υπάρχουν πολύ καλά στοιχεία(850hpa.500) που μπορούν να σκαψουν πολύ καλά Αδριατική Βόρειο Αιγαιο ενα κλικ του Αζορικου θέλει....,αλλά σιγά μην μας το δώσει...ολα ανάποδα θα βγουν...περιμένω Ευρωπάιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η φετινή κατάσταση με τους χάρτες, είναι σαν το football manager. Βάζεις έναν Αζορικό μπάστακα στο Ηνωμένο Βασίλειο και περιμένεις τους αυλώνες και τις παγωμένες μπίλιες απο τα ΒΑ.

Και όπου κάτσει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

και το τζεμ προσπαθει να ενωσει δυο χαμηλα του ιδιου αυλωνα. ..αλλα προφανος και απλα το κοιταμε και γελαμε

ειπαμε προσηνεμα θα παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

ειπαμε προσηνεμα θα παει

το παμε ναι!!!..μη φοβασε δεν γυρναω  εγω και ο γιαννης που περπατα...σταθερος θα με!!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δικο σας ειναι και αυτο αδερφιααα ..ετοιμαστειτε σιγα σιγα....ελα τα φτυαρια να ξαναβγαινουν απ τις αποθηκες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι έγινε βρε παιδιά ....Μόνο τον Λόρενς της Μακεδονίας δεν είδα και την έρημο της τακλα μακαν ...😁

Είπαμε για τα βόρεια μια είναι η λέξη 

Φοοολλλλααααα

Και όχι τίποτα άλλο έχουμε ψοφήσει από το κρύο και τα κόκαλα μας πονάνε 

βέβαια αν είχαμε και λίγο χιονακι κάτω θα το θέλαμε αλλά τώρα είναι τζάμπα 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τιποτα πουπατζο..απλα προσπαθου  να μας πεισουν οτι το χαμηλο που θα επεφτε σαν κεφτες αποκομενο χωρις ιχνος αυλωνα δεν θα πεσει και παει να γινει ενα μαγικο και να προλαβει την ολη φαση το αλλο απο πισω του ιδιου αυλωνα...μπερδεγουει και τι ειπαμε?ολα στα προσηνεμα ....😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

μπαμπη κοιτα τζιφο 372-384

Είπαμε μεχρι 144 κοιτάμε. Βεδουίνους καμηλες και τα συναφή ασε να τα κοιτα ο Ισημερινός...Η Κούλα δεν κρατιέται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θάβεται αύριο στο μεταξύ η Νέα Υόρκη με θερμοκρασίες επιφανείας -7 βαθμούς, και ελάχιστη -11 στο Μανχάταν. Αυτά είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ περιμένουμε νοουκαστ να δούμε τι θα γινει αν θα μας πιάσει...άντε να δούμε...Ίσως έχουμε 2,3 ποντους αυριο το πρωι ...πάντως αυτοί οι 3 πόντοι που εριξε πριν μια βδομάδα ακομα εδω είναι στα Ανήλια μονο στα προσηλια εφυγαν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Ο @sakis13 μηπως ειναι αποκλεισμενος ακομααα..??????????????δεν μας ενημερωνει για τπτ...

Καλησπερα αρχηγε μου..Εγω εξεφρασα προ ημερων τη γνωμη μου...Εφαγα 23.2mm χιονουετου...Ειδα 10-15 ποντους στρωμενο χιονακι στη πορτα μου...Ειμαι στα 30 μετρα υψομετρο..Δοξα το θεο να λεω..Γιατι λιγα χιλιομετρα δυτικα μου δεν εβαλε ουτε πετσα..Χορτασα...Δεν θα με χαλαγε νεα χιονοδιαταραχη..Αλλα με κουρασε το κρυο αφενος και αφετερου θελω να χιονιστουν κι αλλοι..Αυτοι που μεχρι τωρα δεν εχουν δει ουτε νιφαδα..

Ολοι οι προσηνεμοι θελουν εκ νεου να επηρεαστουν και καλα κανουν..Το ιδιο θα εκανε ο οποιοσδηποτε σε οποιοδηποτε μερος της χωρας...Δεν ειναι κακο αυτο..Αντιθετως ειναι απολυτα φυσιολογικο..Απλα δεν θα με χαλαγε να ζεστανει και λιγο και να δω βροχουλες..

Θα ασχοληθω σοβαρα οταν θα δω να χιονιζεται αξιοπρεπως η Λεσβος λογω Μπαμπη και μετα η υπολοιπη χωρα..

Με τετοια κυκλοφορια ομως οπως σου ειπα και πριβε παλι τα προσηνεμα θα εχουν τον πρωτο λογο εαν και εφοσον..Δυστυχως η ευτυχως...

Αλλα ποτε μη λες ποτε!!Ο χειμωνας δεν τελειωνει στις 28 του γεναρη....

Για αυριο θα εχουμε εκπληξεις ειδικα στη βοιωτια..Και ισως σε φθιωτιδα και δυτικη θεσσαλια...Θα παιξει ρολο βεβαια και ο υετος..Ο τζιφος στο 12αρι βελτιωθηκε αλλα και παλι απεχει ετη φωτος απο τα υπολοιπα μοντελα..Δες για παραδειγμα τι δινει ο τζιφος για Αθηνα αυριο(ψιχουλα)και τι δινει το τζεμ..Που μας πνιγει....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Philip είπε:

Θάβεται αύριο στο μεταξύ η Νέα Υόρκη με θερμοκρασίες επιφανείας -7 βαθμούς, και ελάχιστη -11 στο Μανχάταν. Αυτά είναι

αντε μπραβο να αρχισει η τραμπαλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αφήνω αυτό εδώ

4/2/2022 μεσάνυχτα

-4.2 850, -31 500, σύγκλιση ανέμων ΒΒΔ-ΒΒΑ, 526.5 dam, χαμηλό Α Ρόδου 1003

Έχει γούστο 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...