Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, geopithis είπε:

Όταν τον θέλουμε πιο λεπτό χοντραίνει και όταν τον θέλουμε πιο χοντρό λεπταίνει. Αυτά!

Άρα πάντα τι παίρνουμε?το τρίτο το μακρύτερο χαχαχα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, geopithis είπε:

Όταν τον θέλουμε πιο λεπτό χοντραίνει και όταν τον θέλουμε πιο χοντρό λεπταίνει. Αυτά!

Αυτό σκεφτόμουν μόλις τώρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται ότι αύριο θα βάλω ξυπνητήρι να δω και τα πρωινά γιατί είμαι γ@@αρρωστος αλλά δεν νομίζω ότι θα επανέλθουν σενάρια ισχυρότερου αυλωνα σε αυτές τις ώρες που έχουμε πέσει…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάει το δέος σήμερα ...  Μόνο Σοκ  .. 

Αύριο θα το ριξουμε ... Τρίτη έρχεται και Κούλης ...μπορεί να έχουμε αλλαγές στο ναουκαστ ... Άντε νύχτες ...και κλείνω με ένα τραγουδάκι 

Τι είχαμε ...τι χάσαμε ..χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κραταμε ακομα γερα!!Πολυ καλοι οι χαρτες για την Ηπειρο και επιμενει για καλη χιονοπτωση στα Γιαννενα με 0 εως 1 βαθμο ο τζιφος.

8 εκατοστα χιονοστρωσης δινει για εδω.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ένα βαθμο και πανω ο μέσος όρος..άλλον έναν πανω αυριο και χιονι μονο σε φλωρινα οι υπόλοιποι βροχούλα 

Ε αμα δεν χιονισει και στα Γρεβενα τι στο καλο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζονται οι εκπτώσεις σε θερμοκρασίες και υετό και από τον Τζιφο. Πάρτε τώρα που προλαβαίνετε γιατί αύριο σκούπα όλα. Ευτυχώς ήμουν συγκρατημένος αυτή τη φορά και είχα βαλει όρια "σοκ και δέος" για τα 12αρια της Δευτερας.😇

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bouasss είπε:

Συνεχίζονται οι εκπτώσεις σε θερμοκρασίες και υετό και από τον Τζιφο. Πάρτε τώρα που προλαβαίνετε γιατί αύριο σκούπα όλα. Ευτυχώς ήμουν συγκρατημένος αυτή τη φορά και είχα βαλει όρια "σοκ και δέος" για τα 12αρια της Δευτερας.😇

Όλοι μας! Άσε που δεν πρόλαβαν να δείξουν και κανένα σοκ και δέος. Πάνω που ελπίζαμε για μικρές αλλαγές που θα βελτίωναν τη φάση, έγινε ακριβώς το αντίθετο. Τέλος πάντων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Όλοι μας! Άσε που δεν πρόλαβαν να δείξουν και κανένα σοκ και δέος. Πάνω που ελπίζαμε για μικρές αλλαγές που θα βελτίωναν τη φάση, έγινε ακριβώς το αντίθετο. Τέλος πάντων. 

Ο Βαγγέλης στο τσακ ήταν να το μπουμπουνισει  το σοκ και δέος αλλά τράβηξε χειρόφρενο λόγω Παιου. Και για να μην βλέπω να γράφει τίποτα μάλλον έχει πάρει τους δρόμους και κατεβάζει καντήλια να στανιαρει. @ISIMERINOS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν αξίζει να στεναχωριέται κανείς για αυτα που έδειξαν σήμερα τα μοντέλα..δεν την λογιζω καν σαν χαμένη ευκαιρία...γνώμη μου βέβαια..αλλά φαινόταν μέρες πριν ότι δεν είναι κάτι σημαντικό ειδικά για πεδινά ..ένα εξπρές χαμηλό..αν ήταν οπότε βγαίνει χαμηλό δυτικά η βορειοδυτικά μας να χιονιζομαστε κάτι θα πήγαινε λάθος..

Μιλαω για πεδινά και κυρίως για Θεσσαλονίκη..πάμε για το επόμενο ..όλο και κάτι θα υπάρξει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήταν κάτι σημαντικό όμως καθώς κακά τα  ψέματα χάσαμε το μεγαλύτερο μέρος του χειμώνα χωρίς να δούμε τίποτα! Και μετά από αυτό πάλι δεν φαίνεται τίποτα για την βόρεια Ελλάδα! Όποτε ναι το θέλαμε πολύ αυτό της τρίτης γιατί ίσως να μην υπάρξει άλλη ευκαιρία φέτος…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ήταν κάτι σημαντικό όμως καθώς κακά τα  ψέματα χάσαμε το μεγαλύτερο μέρος του χειμώνα χωρίς να δούμε τίποτα! Και μετά από αυτό πάλι δεν φαίνεται τίποτα για την βόρεια Ελλάδα! Όποτε ναι το θέλαμε πολύ αυτό της τρίτης γιατί ίσως να μην υπάρξει άλλη ευκαιρία φέτος…

Άστα φίλε @Kosmas34Το θέμα είναι ότι φαίνεται να αλλάζει η κυκλοφορία μετά και από αυτή τη φαπα. Μετα άλλες 15-20 μέρες αν θα ξανά γίνει ευνοϊκή η κυκλοφορία, για το αν θα ξαναέρθει κάτι βολικό και αν θα έχουμε υετό και αν θα έχουμε θερμοκρασίες και αν ο Ερμής θα είναι ανάδρομος και αν και αν και αν. Άρα τι ελπίδες να έχουμε για κάτι μετά από αυτό τον άθλιο χειμώνα από άποψη χιονιού. Γιατί από κρύο φάγαμε μπόλικο δεν το συζητάμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

52 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Αφήστε τα ψοφίμια με τις ενδεχόμενες χιονοπτώσεις και πάμε για άλλα θα υπάρξει ευκαιρία ολο και κάτι

Βλέπω να κλείνει ο χειμώνας με άλλη μια ευκαιρία για τα προσηνεμα απλά. Αν και μεγαλώνει η μέρα πολύ πλέον και δεν ξέρω κατά ποσό είναι εφικτό να χιονιστουν πάλι μέχρι το κύμα εκεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τα νεύρα δεν πήρα τους δρόμους αλλά με πήρε ο ύπνος.λογικα στραβωνει και θα φανεί το πρωί απ' εκεί και μετά θα υπάρχει σίγουρα και άλλη ευκαιρία και το θεωρώ αδύνατο με τέτοιο ψυχρό χειμώνα να μείνουμε έτσι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Από τα νεύρα δεν πήρα τους δρόμους αλλά με πήρε ο ύπνος.λογικα στραβωνει και θα φανεί το πρωί απ' εκεί και μετά θα υπάρχει σίγουρα και άλλη ευκαιρία και το θεωρώ αδύνατο με τέτοιο ψυχρό χειμώνα να μείνουμε έτσι 

Είτε έρθει άλλη ευκαιρία είτε όχι εγώ δεν μπορώ να περιμένω, θέλω αυτό της τρίτης!!!!! Αύριο πρωί με το -4στα 850 να φτάνει Θεσσαλονίκη!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα χειρότερος στο 18αρι του ο παιος 🤣😂🤡

Στο 6αρι παίζει να μας έχει λιακάδα με +3 στα 850 να πάμε για πικ-νικ…γκαρυ άσε τα φασόλια δεν τραβάει το μπουκοβο στη ζέστηηηη !!! 🤪

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...