Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

παντως ο αρνιακος το πρωι εδωσε χιονι στην θεσσαλονικη   ο Σακης ανεβασε τιποτα ετσι να εχουμε μια εικονα

Ε ναι ότι να ναι κλασσικά..Πριν 2 μέρες ειπε ότι θα χιονίσει στα βουνά 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

παντως ο αρνιακος το πρωι εδωσε χιονι στην θεσσαλονικη   ο Σακης ανεβασε τιποτα ετσι να εχουμε μια εικονα

 Και τι είπε? Απο περιφερειακό και πανω? 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

 Και τι είπε? Απο περιφερειακό και πανω? 🤣

οχι ρε εδωσε μεσα στην πολη κ ειπε μαλιστα οτι δεν θα ειναι σαν την Ελπιδα  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα θα έλεγα κάτι αλλά έχε χάρη που δεν θέλω να συγχυστώ......έχουμε τα μοντέλα που μας κοροϊδεύουν έχουμε κ τους Αττικάριους να πουλάνε πνεύμα.....🥶

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτά απο πρωινό τζιφο με τη χαμηλη του αναλυση βεβαια ....

image.thumb.png.202864d36db5a00ce4c15e2cad299d18.png

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Snow_Addict είπε:

Τώρα θα έλεγα κάτι αλλά έχε χάρη που δεν θέλω να συγχυστώ......έχουμε τα μοντέλα που μας κοροϊδεύουν έχουμε κ τους Αττικάριους να πουλάνε πνεύμα.....🥶

Φιλε δεν ειδα αττικαριους να πουλανε πνευμα.Ειδα ενα μελος να αστειευεται με τον Αρνιακο και το γνωστο "απο την αττικη οδο και πανω".Μην βλεπουμε φαντασματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αλλη μια κακκοκαιρια για μας εξαφανιζεται ως δια μαγειας    κ υστερα εσεις περιμενεται να κανει τιποτα τον υπολοιπο χειμ 

Ρε εδω δεν σταματησαν να ανθιζουν τα τριανταφυλλα μεσα στον χειμωνα  χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι είναι ... Όταν σου δίνονται για τα βόρεια μιλάω ελάχιστες ευκαιρίες και από αυτές αν βάλεις και στατιστικά ότι θα σου κάτσει 1 άντε 2 τι περιμένεις ..  και θα έρθει ο Μάρτης η ο Απρίλης να θυμιθει να κάνει κατεβασιες από δυτικά ... Ρε αί στο κόρακα .... Βαρεθηκαμε ... Τουλάχιστον να ξεπαγωσουμε που έχουν σκάσει οι πετσες μας από το κρύο και τα μείον πάνε και έρχονται τα πρωινά και τα βράδυα ... Συγχωρατε με αλλά κούρασε εδώ πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Η ανοιξη μας χτυπαει την πορτααα ...εμεις δεν θελουμε να ανοιξουμε.....

ανοιξουμε δεν ανοιξουμε αυτη θα μπει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, freeze είπε:

Έτσι είναι ... Όταν σου δίνονται για τα βόρεια μιλάω ελάχιστες ευκαιρίες και από αυτές αν βάλεις και στατιστικά ότι θα σου κάτσει 1 άντε 2 τι περιμένεις ..  και θα έρθει ο Μάρτης η ο Απρίλης να θυμιθει να κάνει κατεβασιες από δυτικά ... Ρε αί στο κόρακα .... Βαρεθηκαμε ... Τουλάχιστον να ξεπαγωσουμε που έχουν σκάσει οι πετσες μας από το κρύο και τα μείον πάνε και έρχονται τα πρωινά και τα βράδυα ... Συγχωρατε με αλλά κούρασε εδώ πάνω 

αυτο ακριβως φιλε μου  εμεις εδω ειμαστε 2μηνες σχεδον καθε μερα με βαρδαρη κ κρυο καταξερο  Τελος εδω απο αυριο να ζεστανει βαρεθηκαμε κουραστικαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Έτσι είναι ... Όταν σου δίνονται για τα βόρεια μιλάω ελάχιστες ευκαιρίες και από αυτές αν βάλεις και στατιστικά ότι θα σου κάτσει 1 άντε 2 τι περιμένεις ..  και θα έρθει ο Μάρτης η ο Απρίλης να θυμιθει να κάνει κατεβασιες από δυτικά ... Ρε αί στο κόρακα .... Βαρεθηκαμε ... Τουλάχιστον να ξεπαγωσουμε που έχουν σκάσει οι πετσες μας από το κρύο και τα μείον πάνε και έρχονται τα πρωινά και τα βράδυα ... Συγχωρατε με αλλά κούρασε εδώ πάνω 

Και να κανει και μια φωτοβολιδα σιγα τι θα ναι...εμας περυσι εδω κεντρικα  η μηδεια 20 ποντος και απ την ωρα που σταματησε ελιωνε..την αλλη μερα εξαφανιζολ....για μενα που ειμαι αγροτης αν ειναι να μπει η ανοιξη ας μπει οριστικα...και ας ειμαι χιονοφιλος οσο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον ας έρθουν τα 18αρια μπας και ζεστάνουν λίγο τα σπίτια που κάθε μήνα δίνουμε 300αρες για πετρέλαιο. Τζάμπα αναστροφες, τζάμπα κρύο, πεταμένα λεφτά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας κάνει 20cm και ας λιώσει αμέσως δεν πειράζει. Μέσα στις πόλεις άχρηστο είναι το χιόνι που μένει και γίνεται και μια συσσωρευμένη καφέ αηδία. Αξία έχει την ώρα που πέφτει και είναι άσπρο και ελαφρύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπόψη πως δεν μιλάω για πεδινό χιόνι απαραίτητα .... Αλλά χειμώνα έχουμε ρε παιδιά ... Εδώ τον Ιούνιο και τον μισό  Ιούλιο πιο πολλες μέρες με φαινόμενα έχουμε .... Να υπάρχει ΚΑΤΙ απλά ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, yiannis_volos said:

Ας κάνει 20cm και ας λιώσει αμέσως δεν πειράζει. Μέσα στις πόλεις άχρηστο είναι το χιόνι που μένει και γίνεται και μια συσσωρευμένη καφέ αηδία. Αξία έχει την ώρα που πέφτει και είναι άσπρο και ελαφρύ.

Και αμα σε παρει ο υπνος ή δουλευεις οταν πεφτει τι κανεις 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Υπόψη πως δεν μιλάω για πεδινό χιόνι απαραίτητα .... Αλλά χειμώνα έχουμε ρε παιδιά ... Εδώ τον Ιούνιο και τον μισό  Ιούλιο πιο πολλες μέρες με φαινόμενα έχουμε .... Να υπάρχει ΚΑΤΙ απλά ...

καποτε εγραφε εδω ενα παιδι απο χορτιατη πιλοτος ξερεις γιατι χαθηκε;;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

καποτε εγραφε εδω ενα παιδι απο χορτιατη πιλοτος ξερεις γιατι χαθηκε;;

Τον Valea mare λες... Δεν ξέρω ... Πάντως δίνει αναφορές στο fb στην ομάδα του northmeteo... εγω εκεί τον διαβαζω οποτε ανεβαζει κατ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sarris είπε:

Και αμα σε παρει ο υπνος ή δουλευεις οταν πεφτει τι κανεις 🤣

ε ναι αυτό είναι το πρόβλημα. Αλλά όπως και να έχει το πεσμένο, πατημένο χιόνι του δρόμου δεν συγκρίνεται ούτε στο ελάχιστο με αυτό που πέφτει εκείνη τη στιγμή. Εγώ αυτό που θέλω είναι να το δω να πέφτει, να στρώνει και να πάω βόλτα στην παραλία και στις γειτονιές. Να το δω πατημένο απλά από μέρες ε 'ντάξει πάω και στο χιονοδρομικό, δίπλα είναι.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καμια χιονοστρωση και στα Γιαννενα τελικα..Το πηρε πισω το χιονι που εδινε και τωρα δινει 0 

Χλωμο για χιονια και για κατω απο τα 1000 μετρα στην Ηπειρο.

Ετσι οπως καταντησαμε πιο ευκολα πλεον θα βλεπουν χιονοστρωση οι παραλιες της κρητης απο τα 1000 μετρα υψομετρο της ηπειρου. 

Στην επομενη κακοκαιρια παντως αν ειναι προβλεψη για θερμη εισβολη με βροχες ωστε να λιωσει και τα χιονια στις βουνοκορφες θα πεσουν 100% μεσα οι προβλεψεις.

 

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...