Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ρε Αυλώνας του λοχαγού είναι αυτός,θα τον φέρω ωρεε με τους τελευταίους πιστούς μου στρατιώτες😂⚔️🔥

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Theomanio είπε:

Ε ρε Αυλώνας του λοχαγού είναι αυτός,θα τον φέρω ωρεε με τους τελευταίους πιστούς μου στρατιώτες😂⚔️🔥

Δεν υπάρχει καν το αικον για μένα αλλά ακολουθεί την τάση του παιου κι αυτο ίσως πρέπει να μας βάλει σε σκέψη για τη συνέχεια 😨

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Ε ρε Αυλώνας του λοχαγού είναι αυτός,θα τον φέρω ωρεε με τους τελευταίους πιστούς μου στρατιώτες😂⚔️🔥

Μετά το πέρας, θύμησέ μου να σε παρασημοφορήσω λοχαγέ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαλαρώστε λεβέντες...ερχεται ο τζίφος.....18ζ της κυριακής....ο χουχουλιάρικός....εδω ο επικεφαλής της αγαπημένης βαρδιας καθώς του φυγε ενας αυλώνας.....

muppets-muppet.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

χαλαρώστε λεβέντες...ερχεται ο τζίφος.....18ζ της κυριακής....ο χουχουλιάρικός....εδω ο επικεφαλής της αγαπημένης βαρδιας καθώς του φυγε ενας αυλώνας.....

muppets-muppet.gif

Ο γκοντζο αν θυμαμαι καλα🤣😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε καλώς τα παιδιά έλειπα σήμερα βόλτα όλη μέρα...τι έχουμε ;;; κλασσικά έτσι θα παραμείνουν μέχρι τέλους ευρωπαιος τζίφος και στο νοουκαστ θα δούμε ποια πέτυχε ειδικά με τις θερμοκρασίες πολύ δύσκολα να αλλάξει ένας από τους 2 ...Εδώ εντωμεταξύ είναι σπουδαίες οι διαφορές θερμοκρασιών ευρωπαιος 2 πόντους ουκμο 3 τζεμ 15 τζίφος 25 ....άντε να δούμε ποιος θα φάει φόλα αυριο

Προσωπικα δε πιστεύω ότι μπορεί να ριξει κατι παραπανω απο πασπαλα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, weatherlover 64 είπε:

Ο γκοντζο αν θυμαμαι καλα🤣😂

αυτός είναι ...κάθε κυριακή απόγευμα ξεκινούσε το  σόου.....!..και καθε τρίτη μπενυ χιλ.....!.....και ζικόπουλος....με μαρκαδόρο και πίνακα....να ζωγραφίζει....τον καιρό....!!yess! 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρεσει που κοιταγαμε τοσο καιρο το πυκμο στις 2.5 μοιρες κοιταξτε χαρτη θερμοκρασιωβ ουκμο στις 2.5 μοιρε και σε υψηλη αναλυση τη διαφορα 

 

Screenshot_20220130-234324_Chrome.jpg

Screenshot_20220130-234346_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, bardaris είπε:

αυτός είναι ...κάθε κυριακή απόγευμα ξεκινούσε το  σόου.....!..και καθε τρίτη μπενυ χιλ.....!.....και ζικόπουλος....με μαρκαδόρο και πίνακα....να ζωγραφίζει....τον καιρό....!!yess! 😎

Τωρα εχουμε τζιφο παιο αικον.........🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kalahari desert είπε:

Γεια σου ρε τζιφο αλάνι.ουτε στις 48 ώρες πλέον δεν είναι σταθερός

Εντάξει ο παιος έκανε γύρισμα στο 12αρι, ο τζίφος στο 18αρι! Μην το βλέπουμε μονόπλευρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...