Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμεγερα 

Παμεναφτιαξουμετοριτζαρισμαστις144

 

Αφηνεδιαστηματαομωςρε... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χίλιες φορές Φεβρουάριος 2021 και Μήδεια παρά Φεβρουάριος 2003. Ζήτω οι φωτοβολίδες στους χάρτες.

 

PXL_20210216_101903282.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά ... Αυτό που βλέπουμε τους άλλους χάρτες ... φυτρώνει ή το αγοράζουμε??

Οχι για μένα αλλά για ένα φίλο...!!🤪🙃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην υγεια μας και ο ηλιος μακρυα μας!!!Αυθεντικη ρακι μου ρθε απ τα ξαδερφια μου...Το ποτηρακι δεν εσταξε...Σημαδι χιονια🤣Αλλοι λενε το φλυτζανι του καφε,εγω το ποτηρι της τσικουδιας!!Δε ξενερωνουμε ποτε!!!

20220216_121738.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Στην υγεια μας και ο ηλιος μακρυα μας!!!Αυθεντικη ρακι μου ρθε απ τα ξαδερφια μου...Το ποτηρακι δεν εσταξε...Σημαδι χιονια🤣Αλλοι λενε το φλυτζανι του καφε,εγω το ποτηρι της τσικουδιας!!Δε ξενερωνουμε ποτε!!!

20220216_121738.jpg

Ριξε μια ματια στον χαρτη Σακαρε...

 

IMG_20220216_122450.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Seth13 είπε:

Χίλιες φορές Φεβρουάριος 2021 και Μήδεια παρά Φεβρουάριος 2003. Ζήτω οι φωτοβολίδες στους χάρτες.

 

PXL_20210216_101903282.jpg

Μετά το επικό χιονι του Ιανουαρίου, δρν θα με χάλαγε ένας Φεβρουάριος 2003 με κρύες μέρες και χιονοπτώσεις σε πεδινά κι ας μην το έστρωνε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ριξε μια ματια στον χαρτη Σακαρε...

 

IMG_20220216_122450.jpg

Τώρα που έγινε κουρούμπελο  θες να ρίξει ματιά σε χάρτες;;😂  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Snowy Stathis said:

Μετά το επικό χιονι του Ιανουαρίου, δρν θα με χάλαγε ένας Φεβρουάριος 2003 με κρύες μέρες και χιονοπτώσεις σε πεδινά κι ας μην το έστρωνε 

Προφανώς, κανέναν δεν θα χάλαγε κάτι τέτοιο αλλά αν είναι να βγαίνει ο πιο ψυχρός Φεβρουάριος όλων των εποχών και να μην έχει στρώσει στο χειμώνα χαρίζω όλους τους μέσους όρους. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Φεβρουάριος 2003 είναι ΤΟ έπος για προσηνεμα, αν είχε το μεγάλο χιόνι άνετα έβγαινε καλύτερος και από εκείνον του 1929...μέση Τ στα 850 -4.8 δηλαδή μόνιμη ψυχρή εισβολή, μέση μέγιστη Πεντέλη Αστεροσκοπείο 5 και μέση ελάχιστη 0.5...μεγαλη ατυχία που οι διατάξεις δεν έφεραν μεγάλο χιόνι (23-25 έπιασε -10 στα 850)...τώρα στα δικά μας μετά τις 22 ξυπνάμε απ' την 10ημερη αποχή...ο χειμώνας φέτος εδώ κάτω μας κρατάει σε ενδιαφέρον με διαστήματα ήπιου καιρού όχι πολύ μεγαλύτερα των 10 ημερών (εκτός απ τα Χριστούγεννα)...για να δούμε τι μπορούμε να πάρουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...