Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Μιλάμε για τον Φεβρουάριο… τώρα τι μπορεί να κάνει τον Μάρτιο κανεις δεν το ξέρει! 

Μιλώ για το υπόλοιπο του χειμώνα  οχι για τον Φεβρουάριο,.... εκτός εαν είσαι σίγουρος οτι τελείωσε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μιλώ για το υπόλοιπο του χειμώνα  οχι για τον Φεβρουάριο,.... εκτός εαν είσαι σίγουρος οτι τελείωσε...

Για τίποτα δεν είμαι σίγουρος… όταν όμως τα μοντέλα παλινδρομούν και χάνουμε έναν τόσο όμορφο μήνα για τα ανατολικά προσηνεμα…κάτι με πιάνει! 🥺

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 ώρες πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

ΜΑΓΚΕΣ ΠΙΑΣΤΕ ΤΑ ΓΙΟΦΥΡΙΑ.....

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΡΤΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ.....

ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.!!!!!!!.

..... και που να δεις τι θα κάνει Ιούλιο - Αύγουστο  ......!!!!!!......  ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ .....!!!!!!..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο υπνος μειωνει την θητεια λενε...Αλλα μειωνει και τις μερες για τον επομενο χειμωνα..🤣Ο στρατος μας βαρεσε διαλυση..Ηθικο οχι ακμαιοτατο που λεγαμε..Αλλα μαλλον ανυπαρκτο...Βαστατε ρεεε...Καλο βραδυ σε ολους...

ypns.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΓΕΛΑΚΙΑ ΡΕ ΣΑΤΑΝΑΔΕΣ , ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ

Σημαίες προσευχής για βουνό χιονιού .....!!!!!....

2110358213_-----annapurna-----89692791.thumb.jpg.b880a19feead416af4e6239608c7cac0.jpg

depositphotos_76270595-stock-photo-view-of-mount-everest-with.thumb.jpg.2691508c9ef093bd077675af7897947a.jpg

..... απεσταλμένη του Forum προσεύχεται για χιόνι το 15Αύγουστο στη Γαύδο ......!!!!!....

maerz-sonnenskilauf.jpg.8262ef85c18320540f71b1ac0182afe8.jpg

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρεπιπτοντως κατι βροχουλες που ειχε εξαφανισει στα προηγουμενα τρεξιμα τις επανεφερε για τα κοντινα απο οτι βλεπω

Ευλογημενο καιρικο φαινομενο και αυτο.Μακαρι  το 2022 να βγει πολυ βροχερο για  ολους μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Για τίποτα δεν είμαι σίγουρος… όταν όμως τα μοντέλα παλινδρομούν και χάνουμε έναν τόσο όμορφο μήνα για τα ανατολικά προσηνεμα…κάτι με πιάνει! 🥺

Ααααα εντάξει τώρα κατάλαβα. οτι μιλούσες για ανατολικά προσήνεμα.. Μα αυτό λεω και εγω..  Οτι βγει  σ αυτό το διάστημα  θα αφορά  εσας...οπότε μην απογοητεύεσαι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, kostasmarousi13 είπε:

Θα παγώσει το Αιγαίο και αγωγοί του αερίου θα σπάσουν και σείς ονειρεύεστε πεταλούδες!!!Παιδιά σωβαρεφτύται!!!

Το 2017 που έγινε ήταν κακή εμπειρία πάντως 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ααααα εντάξει τώρα κατάλαβα. οτι μιλούσες για ανατολικά προσήνεμα.. Μα αυτό λεω και εγω..  Οτι βγει  σ αυτό το διάστημα  θα αφορά  εσας...οπότε μην απογοητεύεσαι...

Έρχεται όλο κ πιο πίσω φίλε μου! Γι αυτό κι η οποία απογοήτευση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Έρχεται όλο κ πιο πίσω φίλε μου! Γι αυτό κι η οποία απογοήτευση! 

Οχι φίλε Αγγελε...ακομα κι ετσι νομίζω θα στο κανει το χατήρι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη βελτίωση το ICON στις 120ώρες  . Άστο να τρέξει στις 180...Με τα χέρια το τραβάνε; άντε καλό βράδυ .Έχουμε αγώνα μπροστά μας τις επόμενες μέρες... 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, KapelosG said:

Βασικά ακριβώς αυτό είναι ο χειμώνας 0 με -3 στα 850 με υετό, χιόνια στα 600+ και 8-10 στην επιφάνεια...άλλο που συνηθίσαμε από 20αρια σε φωτοβολίδα και μετά παλι 20αρια

Έτσι είναι, γι' αυτό και συντάσσομαι με τις φωτοβολίδες και τραγουδάω και Ορφέα Περίδη στην ανάγκη. 😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... τα Κρητικόπουλα δεν μπορούν να δουν την παραλία της Αγίας Γαλήνης ..... 

...... '' «Μπαμπά… δε βλέπουμε την παραλία!»  '' ......

skinakas-960x545.jpg.d146f52e72f4be7375db0fe47e75f8ff.jpg

..... οι προσευχές έπιασαν τόπο ...... !!!!!!.......

........ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ   ΑΝΟήΤΕΣ ......!!!!.... ......

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Πωπωπω αδελφάκι μου δεν παίζεσαι Θανασάκο μου.....νομίζω βεβαια ότι τρολάρεις ανάποδα, αλλά οκ....ξεχάσαμε τις εμμονές από 2008-2012 στη δυτική Ευρώπη? Αυτοί είναι οι κύκλοι του καιρού τώρα.....τσουρούφλισμα ως το πάσχα ξεχασέ το, δεν θα τόχεις.....το κρύο τζακ ποτ έρχεται, έστω κι αν το επιβουλεύεσαι!!

Βρε συ Κώστα δεν τρολαρω. Χαχαχαχα

Ε φοβάμαι λιγάκι ρε συ. Μην αρχίσουν τίποτα 30αρια από Απρίλη. 

Ας έρθει Κόγκας τώρα και βλέπουμε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Χιών είπε:

Πραγματικά, ο Φεβρουάριος έχει υποστεί τρομερό εκφυλισμό ως χειμερινός μήνας. Ακόμα και πέρυσι που έκανε ιστορικό χιόνι, όλο το υπόλοιπο του ήταν ανοιξιάτικο. Ο Φεβρουάριος του 2016 πρέπει να έχει τη μεγαλύτερη απόκλιση μήνα στην ιστορία για την Αθήνα, είτε προς τα πάνω είτε προς τα κάτω. 

Μόνο ο Φλεβάρης του 2015 και του 2012 ήταν καλοί για την Αττική, χάσαμε βέβαια τότε πολύ καλές ευκαιρίες για λεπτομέρειες. Και του 2019 ήταν απλά αξιοπρεπής.

 

Μηνα μοντέλο......το κάνατε μπ@@@λο. 🤣

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμένες εικόνες σήμερα.....θαρρω προς το καλύτερο εφεξης.....οι λεπτομερειες το τι και πως, προς το ΠΣΚ.....καλημερες κ υπομονες.....βαρια κ δυσκολη η μοντελικη καλογερική!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένας μήνας έμεινε παιδιά! 9 μήνες θα περιμένουμε στην συνέχεια .. στα όπλα και όπου βγει ! Καλημέρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...