Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Galanto πως πάμε?Το ευρωπαϊκό είναι φόλα

Μην του λές τέτοια φίλε   .Είδαμε και πάθαμε να τον ηρεμήσουμε...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Mercedakias είπε:

Galanto πως πάμε?Το ευρωπαϊκό είναι φόλα

Δυσκολα με Ευρωπαϊκό εγω οριακά μου ριχνει ενα 15 ποντο αλλα τζιφος τζεμ μας χιονιζουν εμενα πανω απο 25 και ουκμο 15 με 20 ,,,έτσι υπολογίζω τωρα θα δειξει ολα θα κριθούν από το ποτε θα το γυρίσει σε εμάς στα ηπειρωτικά ο καλύτερος υετος θα πέσει 2 με 10 οποιος πρόλαβε το κύριο ειδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Μην του λές τέτοια φίλε   .Είδαμε και πάθαμε να τον ηρεμήσουμε...🤣

Εγω περιμενω τα βιντεο του.Αν βγαλει παλι τιποτα κρυμμενος σε καμια τουαλετα,θα μπαναριστει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελπίζω αύριο να μην προλάβει να βγει ο ήλιος το μεσημέρι γιατί αν πιάσουμε πάλι 15αρι δεν πρόκειται να πέσει με τίποτα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Εγω περιμενω τα βιντεο του.Αν βγαλει παλι τιποτα κρυμμενος σε καμια τουαλετα,θα μπαναριστει

Ας δω ότι χιονίζει πολύ κατά τις 5 το βράδυ και θα πάω κάτω από τη λάμπα να βγάλω χααχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Ελπίζω αύριο να μην προλάβει να βγει ο ήλιος το μεσημέρι γιατί αν πιάσουμε πάλι 15αρι δεν πρόκειται να πέσει με τίποτα 

Αν πιάσει 15αρι θα ζεσταθούν τα μπετά των Γιαννιτσών...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Αν πιάσει 15αρι θα ζεσταθούν τα μπετά των Γιαννιτσών...😋

Σε χωριό μένω, γύρω στα 15 χλμ από Γιαννιτσα(δυτικά από Γιαννιτσα). Όποτε δεν έχουμε πολλά μπετά εμείς εδώ 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Παπλαμουδας είπε:

Τωρα που ηρθα ομως κανω σαν τον Galanto και γω, ξαφνιξα κοιταω τα -1.5 και τα σ.δ. και με ζωνουν φιδακια, χαχαχα

Οι εντασεις του υετου μου θυμιζουν το 2005 που απο πολυ εντονη βροχη στα Γιαννενα το μεσημερι κατα τις 14:00 με χιονοπτωσεις απο τα 1000 μετρα και πανω ξαφνικα μετα απο 2 ωρες κατα τις 16:00 αρχισε πολυ πυκνη παπλαμουδα μεσα στην πολη και μεσα σε 20 λεπτα το ειχε στρωσει ακομα και στους δρομους.

Εδω δειχνει τις 18:00 αλλα οι χιονοπτωσεις ειχαν αρχισει 2 ωρες πιο πριν στα Γιαννενα

721228861_X2005.png.e5c4ab5dc88105ea53e8f5a7b83688eb.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οσο παει βελτιωνεται για βορεια ελλαδα και υπερβορεια οι τιμες στις θερμοκρασιες πιστευω θα εχουν καποιο θεμα για καλο χιονι ειδομεν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απίστευτη ποσότητα υετού έβγαλε το Ukmo για εδώ Ημαθία αλλά ειδικά για Πιερία...

UKMHDOPIT00_36_43.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 βαθμό έχουμε εδώ ενώ τζίφος παιος έδειχναν 5.. τώρα που θα βγει ο ήλιος όμως όλα θα μπουν στη θέση τους 😂 

Θα βράσουν τα μπετά των γαλατάδων!!!🤣

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

1 βαθμό έχουμε εδώ ενώ τζίφος παιος έδειχναν 5.. τώρα που θα βγει ο ήλιος όμως όλα θα μπουν στη θέση τους 😂

Αχαχχαχα ήδη βγήκε πριν ο ήλιος κανα 2 φορές για λίγο αλλά ακόμα ζημιά δεν έγινε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερααα..τυχεροι οσοι χιονιστουν απ την bianca..γιατι μετα ολα πανε για ταγιπ....αλλος ενας μηνας τυπου γεναρη ερχεται...το απολυτο τπτ φετος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μπαλίτσα φαίνεται να δίνει έναν μίνι εξπρές χιόνια σε Πέλλα Ημαθία να ξεχαρμανιασουμε! Αύριο απλά ελπίζουμε πριν το μεσημέρι λόγω ραγδαιοτητας να προλάβει να το γυρίσει σε Στούπα με κουβάρια για λίγο έστω για το μάτι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ έχουμε συμφωνία των 2 μεγάλων περίπου ότι κατά το Διάστημα 2με 3 θα το γυρίσει,,, ουκμο 3 ποντους, τζεμ 12, ευρωπαίος 17, τζιφος 23

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Και ο παιος στις 33 και στις 36 μας έχει τρελή ραγδαιοτητα με -4! Κάπου εκεί λογικά θα τα καταφέρει!

νομιζω το τζεμ εχει το καλυτερο σεναριο για την λιμνη  Απο γαλαταδες εε εχουμε παιξει αντιπαλοι το 92 ειχαμε κ τζουτζου-μπρουτζου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά...μου φαίνεται οτι οι σημερινοί κερδισμένοι είναι οι περιοχές ανατολικά του βερμίου καθώς ...κέρδισαν και την υποτροπή της 1 ενω φαινόταν να την εχει η δυτική μακεδονία..αλλά και για αυριο το συνολο της εικόνας ειναι ψυχρότερο περιπου ενα βαθμο....για εμάς στην θεσσαλονίκη  απλά θα δείξουμε την δυναμική μας σε τετοια χαμηλά...(καποιος πιο εμπειρος ας μου πει για το επταπύργ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλες διαφορές των μοντέλων και συνεχείς αλλαγές ακόμη και για 2-3 μέρες πριν.το μόνο σίγουρο είναι ότι το πρώτο δεκαήμερο του Μαρτίου θα είναι καθαρά χειμωνιάτικο με θερμοκρασίες πολύ κάτω από τα κλιματικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πω θα γίνε χιονοπανικος στην δυτική Μακεδονία,κίτρινα χρώματα χιονουετου..Νομίζω όμως το πικ των χιονοπτώσεων το έχει η ημαθια-πελλα-πιερια.Φοβερη σύγκλιση για εκεί,από τα 200-300μετρα θα παιχτυ ωραίο θαψιμο,η ραγδαιοτητες είναι πολύ μεγάλες.Να δούμε τώρα αν από Δευτέρα και μετά μπει στο παιχνίδι η στερεά και η Θεσσαλία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...