Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που έβγαλε το 12 Άριε βελτιώσεις είναι τέλειο...μεσογειακή χαμηλαρα από Ισπανία μέχρι βόρεια Ελλάδα στον ψυχρό τομέα...και νότια να δίνει ρέστα η αφρικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλκυόνες πετούν στη Μεσογείων τώρα. 

H6yMi6fUB_1JR964xxG8RxsYArlNNn1lR5PWutch

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Έλα να φέρουμε το 0 στον Βόλο...!!!και στάσιμη χαμηλαρα πινέζα στην Σκιαθο!!!θέλω 1 μέτρο παραλία Θεσσαλονίκης να τρίβει τα μάτια του όλος ο γαλαξίας...

Και +5 Αττική

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Τι να κάνουμε αφού για να βγει υπέρ χιονιάς μονο έτσι γίνεται για εδώ...έτσι είναι η ζωη

Τάσο Δούση εσύ είσαι;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Τι να κάνουμε αφού για να βγει υπέρ χιονιάς μονο έτσι γίνεται για εδώ...έτσι είναι η ζωη

Παμεγερα ζωη...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....ψχμμ τώρα που βρήκα την υπομονή να εξετάσω πρώτα την βόρεια Αμερική....διαπιστώνω οτι και εκεί η ζωνική στις ΗΠΑ ξεκινάει και σπα από τις 9 του μηνός...αυτό σημαίνει αντίστοιχη  ανυψωση του Αζορικού...το ενδιαφέρον είναι...οτι ακολουθούν  συνεχείς διαρρήξεις...μεχρι το τελος του πρωγνωστικού χρόνου.Η διαρηξη αυτήν οδηγεί στους χάρτες του gfs που ειδαμε....οι οποίοι για αυτές τις ωρες φυσικά και δεν λαμβάνονται σοβαρά.

  Μου χει σπασει τα νευρα το UKMO που βγαζει εδω και τρια τρεξίματα ψυχρή εισβολή στα ΒΑ μας στις 140 ωρες..

ukmo-0-132.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Παμεγερα ζωη...🤣

Έτσι γερά και χωρίς περιστροφές...τον θέλω εγώ και όλοι εδώ πάνω γερό και δυνατό ...🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Όχι εγώ...ο ευχουλης😁

Χαχα ο Τάσος θελει αποκλειστικά χαμηλο στη Σίβηρη και μεταφορά επιφανειακού ψύχους για να μεινουν απεξω οι μισητές του Βεροια Νάουσα Κατερίνη 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Neo 2004  πάλι τότε τέλη Γενάρη το θηρίο είχε χτυπήσει και μετά του Βαλεντίνου....η κυκλοφορία θυμίζει λίγο τότε.....για να δούμε....🙏🙏❗

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Χαχα ο Τάσος θελει αποκλειστικά χαμηλο στη Σίβηρη και μεταφορά επιφανειακού ψύχους για να μεινουν απεξω οι μισητές του Βεροια Νάουσα Κατερίνη 🤣

Εμένα δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει άλλου...ας κάνει ότι θέλει αν πάρω εγώ πολύ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

....ψχμμ τώρα που βρήκα την υπομονή να εξετάσω πρώτα την βόρεια Αμερική....διαπιστώνω οτι και εκεί η ζωνική στις ΗΠΑ ξεκινάει και σπα από τις 9 του μηνός...αυτό σημαίνει αντίστοιχη  ανυψωση του Αζορικού...το ενδιαφέρον είναι...οτι ακολουθούν  συνεχείς διαρρήξεις...μεχρι το τελος του πρωγνωστικού χρόνου.Η διαρηξη αυτήν οδηγεί στους χάρτες του gfs που ειδαμε....οι οποίοι για αυτές τις ωρες φυσικά και δεν λαμβάνονται σοβαρά.

  Μου χει σπασει τα νευρα το UKMO που βγαζει εδω και τρια τρεξίματα ψυχρή εισβολή στα ΒΑ μας στις 140 ωρες..

ukmo-0-132.png

Εάν τα μωβ πολυχαμηλα όλα αυτά Τα τέρατα μαζί τα υπερεκτιμα τότε ίσως αφεθεί χωρος για λίγο πιο δυτικά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πραγματικά φίλε @bardaris το ukmo ειναι το μοναδικο μοντέλο εδω και μέρες που βγάζει συνέχεια το πιο δυτικό σενάριο για 8/1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Severe_Lover είπε:

Εάν τα μωβ πολυχαμηλα όλα αυτά Τα τέρατα μαζί τα υπερεκτιμα τότε ίσως αφεθεί χωρος για λίγο πιο δυτικά....

ακριβώς....το πόσο δυτικά είναι το πρόβλημα..μετά την Παρασκευη θα αρχίσει να διακρίνεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Έτσι γερά και χωρίς περιστροφές...τον θέλω εγώ και όλοι εδώ πάνω γερό και δυνατό ...🤪

Κι εμεις για καθαρα οικονομικους λογους ονειρευομαστε διχιλιαρα να πεφτουν,σε κηφισιας,συγγρου,κηφισσο,βουλιαγμενης,θηβων,ιερα οδο,ε.ο αθηνων-θηβων,παραδρομοι ε.ο,κατεχακη,ποσειδωνος,σχιστου κλπ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

πραγματικά φίλε @bardaris το ukmo ειναι το μοναδικο μοντέλο εδω και μέρες που βγάζει συνέχεια το πιο δυτικό σενάριο για 8/1

μου φαίνεται τελείως τρελλό....και μάλιστα δυτίκισε λίγο......μιλάμε πια οτι πάμε σε κρίσιμους πρωγνωστικούς χρόνους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι εμεις για καθαρα οικονομικους λογους ονειρευομαστε διχιλιαρα να πεφτουν,σε κηφισιας,συγγρου,κηφισσο,βουλιαγμενης,θηβων,ιερα οδο,ε.ο αθηνων-θηβων,παραδρομοι ε.ο,κατεχακη,ποσειδωνος,σχιστου κλπ.

Πλακα πλάκα φαντάζεσαι τι έχει να γίνει εάν ξανά γίνει πρόβλεψη για χιόνια?..μποτιλιάρισμα...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έβαλε ο @Beach-snow NGστο Fb, το βάζω και εδώ. Μεσοπροθεσμο ευρωπαϊκού για διάστημα 14/2-21/2

 

 

FB_IMG_1643825461804.jpg

Που σημαίνει ότι θα παλέψουμε με Τουρκία: 
 

 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαστείτε έρχεται ο ΚΟΓΚΑΡΟΣ 2....η επιστροφή του καιρικού Φρέντι Κρούγκερ, σ' ένα μοναδικό επεισόδιο ατελείωτων ωρών....θα σας συναρπάσει!!

ΥΓ Τον χάρτη τον έβαλε και ο Olympous Mons το μεσημέρι Σωτήρη, αλλά οκ....και Τουρκία δεν παίζει....βόρεια Ελλάδα αρχικά και μετά προσήνεμα και γύρω γύρω, επί μακρόν.....κάτι από 2002....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 minutes ago, Beach-snow NG said:

Ετοιμαστείτε έρχεται ο ΚΟΓΚΑΡΟΣ 2....η επιστροφή του καιρικού Φρέντι Κρούγκερ, σ' ένα μοναδικό επεισόδιο ατελείωτων ωρών....θα σας συναρπάσει!!

ΥΓ Τον χάρτη τον έβαλε και ο Olympous Mons το μεσημέρι Σωτήρη, αλλά οκ....και Τουρκία δεν παίζει....βόρεια Ελλάδα αρχικά και μετά προσήνεμα και γύρω γύρω, επί μακρόν.....κάτι από 2002....

 

A, σόρρυ δεν το είχα δει. Πάμε για όλα και για όλους. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolas 2365 είπε:

+6 Αττική, 0 στο Βόλο και όλη η σύγκλιση από Βέροια και δυτικά 😂😂😂

Απάνω μου η σύγκλιση νικολα αν γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...