Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Περιμένουμε πάιο σήμερα και αύριο γιουκμο Τζεμ σήμερα και αύριο και τζιφο να το συνεχίσει και μετά πολύ Ε γενικά θα ευχαριστήσουμε τους προσηνεμους για τον κόπο τους να τον κουβαλήσουν από μακρινές ώρες και...θα τον ξεκοκκαλισουμε ολόκληρο μέχρι το μεδούλι και την τελευταία Ρανιδα κρέατος και οστού...❤️❤️😎😎

Να σε δω Βαγγέλη πως θα  διαχειριστείς το ενδεχόμενο να ήμαστε τρέλα κwλοφαρδοι εδώ κάτω και να σκάσει πάλι κανας Κόγκας!! 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Να σε δω Βαγγέλη πως θα  διαχειριστείς το ενδεχόμενο να ήμαστε τρέλα κwλοφαρδοι εδώ κάτω και να σκάσει πάλι κανας Κόγκας!! 🤣

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο... Ο Κογκας είναι προσηνεμος... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Περιμένουμε πάιο σήμερα και αύριο γιουκμο Τζεμ σήμερα και αύριο και τζιφο να το συνεχίσει και μετά πολύ Ε γενικά θα ευχαριστήσουμε τους προσηνεμους για τον κόπο τους να τον κουβαλήσουν από μακρινές ώρες και...θα τον ξεκοκκαλισουμε ολόκληρο μέχρι το μεδούλι και την τελευταία Ρανιδα κρέατος και οστού...❤️❤️😎😎

.. Ανατρίχιασα ρε μεσημεριατικα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

θα τον ξεκοκκαλισουμε ολόκληρο μέχρι το μεδούλι και την τελευταία Ρανιδα κρέατος και οστού...❤️

Μπραβο Βαγγελη.Καλω μαλιστα τους Σαπορριανους αδερφους,τα βιντεο που θα ανεβαζουν,να ειναι σε hd ωστε να απολαυσεις περισσοτερο το ξεκοκκαλιασμα.🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Να σε δω Βαγγέλη πως θα  διαχειριστείς το ενδεχόμενο να ήμαστε τρέλα κwλοφαρδοι εδώ κάτω και να σκάσει πάλι κανας Κόγκας!! 🤣

Δεν θα το διαχειριστω θα είναι υπεράνω από μένα για να μην λέω και πι@#ες...χαχαχα...όχι γιατί είστε εσείς το ίδιο θα ήταν εάν πχ είχε Μπακ του Μπακ με ανατολικό η Πέλλα Πιερία και Ημαθία κι εμείς κοιτούσαμε τις χιονοκουρτινες στον Μακρύγιαλο Πιερίας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μπραβο Βαγγελη.Καλω μαλιστα τους Σαπορριανους αδερφους,τα βιντεο που θα ανεβαζουν,να ειναι σε hd ωστε να απολαυσεις περισσοτερο το ξεκοκκαλιασμα.🤣🤣🤣

George αναλαμβανω - αγορασα προσφατα μια 4Κ αction camera! θα παρακαλουσα μονο να αγορασουν τα παιδια 3D γυαλικο!! 🤣

για τους παλιους, αυτο παραπεμπει σε κατι "Ντοκιματερ" Στο παλιο καλο σταρ:   παρακαλω φορεστε τα γυαλια σας!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ 

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εάν είχα χιονιστει αξιοπρεπώς σκασιλα μου θα τα διεκδικούσαν εννοείτε και το Μπακ του Μπακ Ω Μπακ του Μπακ και ξανά Μπακ...αλλά θα μουν στο χαλαρό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατήφορος και του αο στους δείκτες άρα πιστεύω Πάμε για δυνατό πράγμα όπου κάτσει,,  εδω θα ήμασταν αουτσάιντερ εδω με τέτοιους  δεικτες οι βόρειοι,,, αλλά έχει αλλάξει η βάση του αζορικου και πιστεύω το πιο πιθανο σενάριο αν κατεβαινε κάτι θα ταν ο πανελλαδικός , όσο φυσικά πανελλαδικός γίνεται 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως ακόμα έχω την υποψία ότι δουλευομαστε μεταξύ μας και καλά ότι έρχεται Κόγκας η έστω κάτι δυνατό.....

Με το συμπάθειο κιόλας παιδιά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν υπάρχει περίπτωση...εάν κλείνει δώσει τέτοια κατάβαση ..πιο λυσσαλέα μάχη δεν θα έχει ξαναδεί κανένα καιρικο φόρουμ επί της γης και επί των αιωνων...😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Κατήφορος και του αο στους δείκτες άρα πιστεύω Πάμε για δυνατό πράγμα όπου κάτσει,,  είμαι θα ήμασταν αουτσάιντερ εδω με τέτοια δεικτες οι βόρειοι,,, αλλά έχει αλλάξει η βάση του αζορικου και πιστεύω το πιο ποια ο σενάριο αν κεντεβεινε κάτι θα ταν ο πανελλαδικός , όσο φυσικά πανελλαδικός γίνεται 

Εσύ ξεχνά τους πανελλαδικους λαρτζ...χαχαχα...θέλουμε βόρειο άντε ας γλύψει και λίγο θεσσαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο ναο δε χρειάζεται πιστευω να ανησυχεί του; βόρειους καθβς ακομα και σε σεναρια κοντρολ βρίσκεται παντα πανω απο 0 καθώς οι πιέσεις ειναι υψηλές αρκετα στην ισπανια χαμηλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Δεν υπάρχει περίπτωση...εάν κλείνει δώσει τέτοια κατάβαση ..πιο λυσσαλέα μάχη δεν θα έχει ξαναδεί κανένα καιρικο φόρουμ επί της γης και επί των αιωνων...😎😎

Εγω το ειπα,αν γλυφει εστω το Ιονιο δεν θα μπω σε καμια μαχη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως ακόμα έχω την υποψία ότι δουλευομαστε μεταξύ μας και καλά ότι έρχεται Κόγκας η έστω κάτι δυνατό.....

Με το συμπάθειο κιόλας παιδιά....

Μέχρι χτες ήταν μεταξύ σοβαρού και αστείου όσον αφορά εμένα....με αυτό το 06 εάν δεν είδε όνειρα και όντος κάτι άλλαξε τόσο δραματικά τότε δεν δουλεύομαστε καθολου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Εσύ ξεχνά τους πανελλαδικους λαρτζ...χαχαχα...θέλουμε βόρειο άντε ας γλύψει και λίγο θεσσαλια

Μπα βαγγελη δυσκολο ...τι τον θες το βόρειο ρε ασε να ρίξει αρκετο  να πάει προσηνεμα να παγώσει να χουμε τουλαχιστον καμια βδομάδα χιονι κατω ,, αν βγει μονο βόρειος λογω εποχης θα εξαφανσιτει το χθονι σε 2 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Μέχρι χτες ήταν μεταξύ σοβαρού και αστείου όσον αφορά εμένα....με αυτό το 06 εάν δεν είδε όνειρα και όντος κάτι άλλαξε τόσο δραματικά τότε δεν δουλεύομαστε καθολου

Κοίτα αο χθες και κοιτα σημερα και να καταλάβεις τι αλλαξε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως ακόμα έχω την υποψία ότι δουλευομαστε μεταξύ μας και καλά ότι έρχεται Κόγκας η έστω κάτι δυνατό.....

Με το συμπάθειο κιόλας παιδιά....

Στην υποψία είσαι ακόμα πανάθεμά σε;😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

ειναι πολυ ευμεταβληρη εποχη οποτε ουτε γκογκες κλειδωμουν ουτε ζεστες πριν την παρασκευη θα ελεγα εγω

...... πέστα γιατί ετοιμάζομαι για τον ψυχίατρο ...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Μπα βαγγελη δυσκολο ...τι τον θες το βόρειο ρε ασε να ρίξει αρκετο  να πάει προσηνεμα να παγώσει να χουμε τουλαχιστον καμια βδομάδα χιονι κατω ,, αν βγει μονο βόρειος λογω εποχης θα εξαφανσιτει το χθονι σε 2 μερες

Αντώνη μου ξεσηκώνεις τα ερυθρά αιμοσφαίρια...👹👹🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βαγγέλης ανυπόμονος , με πιέζει  να μάθει τι μου λέει ο απεσταλμένος μας  athinaios  σχετικά  με το ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...