Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Όπως θα έχετε αντιληφθεί το forum τούτο σε αντίθεση με όσα γνωρίζατε, στερείται σοβαρότητάς συνεπικουρούμενο δε και απο κάποιους εκ των  mods και  admins(φυσικά και ο γράφων μέσα) είναι για τα σίδερα.....

Πέρα απο τον χαβαλέ που κάνουμε , μακάρι ι ρε παιδιά να καθήσει κάτι καλό που θα δώσει χαρά στους περισσότερους ..

Και μην ξεχνάτε..         ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!

Μπάμπη θα σε παρακαλέσω να μη μας εξισώνεις όλους...Υπάρχουν και σοβαροί άνθρωποι που γράφουν εδω όπως εγώ...θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπάμπη θα σε παρακαλέσω να μη μας εξισώνεις όλους...Υπάρχουν και σοβαροί άνθρωποι που γράφουν εδω όπως εγώ...θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Επίσης το ίδιο και για να μην μπερδεύτης αυτή είναι η φώτο μου 

image.png.b8d0bbc0d01ef52c41c7f26e6477e04a.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλάζω το moto σε 

Η ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΘΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕΙ...........

Και θα παρακαλέσω να παραμείνει ετσι,  ως φόρος τιμής στην μνήμη  της μητέρας  του  καλού φίλου και συνδαιτημόνα  Βαγγέλη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπάμπη θα σε παρακαλέσω να μη μας εξισώνεις όλους...Υπάρχουν και σοβαροί άνθρωποι που γράφουν εδω όπως εγώ...θα σε παρακαλέσω να ανακαλέσεις...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Εχω κάνει τις απαραίτητες διευκρινήσεις,  αλλά εσυ ειδικά έχεις βγει αυτοβούλως απο την εξίσωση εδώ και καιρό😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΚΑΛΟΙΣΠΑΙΡΑ. ΑΙΡΧΑΙΤΑΙ ΚΕ ΘΑ ΚΑΝΥ ΚΡΩΤΟ

Αιχουμε πρωμιθεφτει   οτοασπηδαις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Εχω κάνει τις απαραίτητες διευκρινήσεις,  αλλά εσυ ειδικά έχεις βγει αυτοβούλως απο την εξίσωση εδώ και καιρό😂

Ντρωπι ,,.. δαιν μπωρο να παραμηνο αλλω σ αυτων των ηστωτωπω..πάλι σειναιχυα σαι ωωωωλους 🌨🌨🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γλυφαδα θα χιονισει..?? Και μονο οτι με στολιζει και με φωτογραφιζει η συζυγος,αυτο λεει πολλα!!Δεν ερχεται...Ειρθθαι... Κληδοσσαι..🤣

Βαλεντινικη φολα..Εβαλα και λουλουδακι...Τυχαιο??🤔

20220214_184629.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, sakis13 said:

Γλυφαδα θα χιονισει..?? Και μονο οτι με στολιζει και με φωτογραφιζει η συζυγος,αυτο λεει πολλα!!Δεν ερχεται...Ειρθθαι... Κληδοσσαι..🤣

Βαλεντινικη φολα..Εβαλα και λουλουδακι...Τυχαιο??🤔

20220214_184629.jpg

βόηθα παναγια μου (πισω και αριστερα) τα FiLA (κατω και αριστερα) να πατησουν χιονακι σε μια βδομαδα!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

φιλότιμες προσπάθειες το Gem μεχρι τις 150 ώρες αλλα μετά χαλάει και φευγει ανατολικά,

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το Τζεμ μας τα χαλάσει μιας και σήκωσε αρκετά ψηλά τον αζορ από την αρχή και μετέτρεψε την αναδίπλωση και την κάθοδο Αυλώνα σε ζωνικη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ παραστατικός ο δάσκαλος Ζιακό στο μπλόγκ του.....έδειξε μια αμυγδαλιά....κι από κάτω έγραψε....

"Ρισκάρει, αλλά δεν έχει άλλη επιλογή"!

AVvXsEiRLi3dGx_PoXu2YMwSWO2GVQHsZgeFlbg17dn6f4sU2gwGPBsfqsyk1-3-v-NCE_7xS2SoQ_Aw7UR5l3bQSMC7XVjXuJJEpJXiDSNdtE8BqnJNrqCwy6K41W4HKBJd7FViA2p0BBhh0BIXM__dAzYRZuoORJM0MUSb7Vbn0qVf361huJQXPBm2wMYX=s4640

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πλειοψηφία των ensembles του αμερικάνου είναι μάπα... πάντως, αλλα όπως βλέπουμε σε καθε τρέξιμο έχουμε μεγάλες αλλαγες οπότε όλα είναι ανοιχτά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Η πλειοψηφία των ensembles του αμερικάνου είναι μάπα... πάντως, αλλα όπως βλέπουμε σε καθε τρέξιμο έχουμε μεγάλες αλλαγες οπότε όλα είναι ανοιχτά

Το παιγνίδι αυτό, λόγω των Ατλαντικών χαμηλών και των ζωνικών ανέμων που ειναι σε οριακότητα καθοδου, θα μας πάει ως πολύ κοντά στο γεγονός για τις λεπτομέρειες....εκτός κι αν καθαρίσει κάτι στο πεδίο νωρίτερα!! Ενδιαφέρει αρχικά να παγιωθεί η χειμωνιάτικη τάση....μετά βλέπουμε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

"Η εικόνα της τελευταίας εβδομάδας του μήνα (κανονική διάρκεια του χειμώνα) είναι ακόμη λίγο θολή. Εγώ λέω να περιμένουμε ως τη Πέμπτη να δούμε την τύχη κάποιων πιο κρύων σεναρίων".....ΖΙΑΚΟ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...