Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είστε Ελλάδα φέτος καιρικά. Εδώ πάνω τα έχουμε δει όλα. Τώρα έχουμε και Amber Warning από Τετάρτη και μετά έρχεται και άλλο τυφωνοχαμηλο. Ήδη αρχίσαμε να τσεκάρουμε πάλι φράχτες κλπ. Και φυσικά ξεχνάμε τον ύπνο Τετάρτη και Πέμπτη. Τέλεια.. Μας έχει διαλύσει η καναδική δίνη φέτος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, menidi είπε:

Πάντως ακόμα έχω την υποψία ότι δουλευομαστε μεταξύ μας και καλά ότι έρχεται Κόγκας η έστω κάτι δυνατό.....

Με το συμπάθειο κιόλας παιδιά....

..... αμα δουλευόμαστε είναι καλά ..... γιατί υπάρχουν και χειρότερα ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με κομμένη την ανάσα, οι γυναίκες και οι σύντροφοι των φορουμιτών, κρυφοκοιτάζουν τα αγόρια τους που περιμένουν τα απογευματινά τρεξίματα των μοντέλων, προσδοκώντας ένα καλό τρέξιμο που θα προκαλέσει αλυσιδωτές θετικές αντιδράσεις και "Ανασταση" απόψε που είναι του Αγίου Βαλεντίνου. 

Τυχόν εμφάνιση αντικυκλώνα ή υποτροπικού στα Βαλκάνια, θα οδηγήσει σε "πτώση" του τζίρου.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω τι αξία η πόσο μεγάλη αξία μπορεί να έχει το αικον αλλά το να βλέπεις το πλεον δυσκοιλιο μοντελο να σου βγάζει πιο νωρίς και από τον τζιφο αυτό που θες είναι ένα πλας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Πάντως ακόμα έχω την υποψία ότι δουλευομαστε μεταξύ μας και καλά ότι έρχεται Κόγκας η έστω κάτι δυνατό.....

Με το συμπάθειο κιόλας παιδιά....

Ελεος ρε Θανασάκη....χιχιχιχι....τα λέμε, τα είπαμε και θα τα λέμε....κι εξηγήσαμε γιατι υπάρχουν οι πιθανότητες.....από κει και πέρα, αλλο το χιούμορ κι αλλο η αλήθεια....και η αλήθεια είναι ότι απλά έρχεταιιιιιι.....θες δεν θες να το πιστέψεις!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι λεωφορείο βλέπω αικον περιμένω και τ αλλά και είμαι ένα βήμα πριν για να βαιραλ και αρχίζω και χοροπηδάω ...χαχαχα 

IMG_20220214_172706.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Το μάτι γυαλίζει και θέλει χιόνι...μέχρι το μεδούλι να στραγγιξω την υγρασία από την τελευταία νιφαδα...🤣

 

IMG_20220214_173554.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Είμαι λεωφορείο βλέπω αικον περιμένω και τ αλλά και είμαι ένα βήμα πριν για να βαιραλ και αρχίζω και χοροπηδάω ...χαχαχα 

IMG_20220214_172706.jpg

Κανόνισε ρε να σε μαζέψουν,  να τρέχουμε για εξακριβώσεις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Παιδιά με γελούν τα μάτια μου η και ο Άγγλος είναι εξ ίσου καλός...

Δε σε γελουν καλος ειναι 😁😁..Στις 168 μαλλον θα ναι σαν το άικον θα σηκώσει αζορικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τα ιερογλυφικά κατω απο την εικόνα δικά σου η τα βρήκες έτοιμα χααχαχααα

Έτοιμα ..!!!χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε καλο δρομο ο τζιφος,...οι βελτιωσεις στα επομενα ρανς.Ειμαστε πλεον στην 1η σελιδα και οι επομενες μερες προβλεπονται "καυτες"..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως θα έχετε αντιληφθεί το forum τούτο σε αντίθεση με όσα γνωρίζατε, στερείται σοβαρότητάς συνεπικουρούμενο δε και απο κάποιους εκ των  mods και  admins(φυσικά και ο γράφων μέσα) είναι για τα σίδερα.....

Πέρα απο τον χαβαλέ που κάνουμε , μακάρι ι ρε παιδιά να καθήσει κάτι καλό που θα δώσει χαρά στους περισσότερους ..

Και μην ξεχνάτε..         ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...