Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το προσπάθησε το Τζεμ αλλά δεν το κατάφερε...δεν πειράζει ίσως και να είναι η πιο ξεκάθαρη και εύκολη φετινή ευκαιρία για τα βόρεια σε σχέση με τα ζητούμενα.μακαρι να κάτσει γιατί θα είναι κάτι πολύ καλό και ξεκάθαρα χειμερινό για εμάς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ο παιος δεν ακολουθήσει το γιουκμο και συνεχίσει το ίδιο μοτίβο ,όπως και τα άλλα ευρωπαϊκά θα βγει σούπερ τούμπανο...μπορεί να βγάλει και πολύ καλό εικονικό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκολο πολυ να βγει κατι..για βροχοχαμηλα ισως παμε καλα τελη με 10 μαρτη....δεν υπαρχει διαθεση ψυχους να κατεβει κατι για πεδινα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντα τα μοντελακια μας το ξεκινανε καλα αλλα καπου στο δρομο εχουμε αρνητικες εξελιξεις...Υπομονη να αποφυγουμε τον κουβα..Κυριολεκτικα και μεταφορικα..

a721a2637e7f8cb94a1fd225a44bda24.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά μας τα λέει ο παιος στις 96...τουμπανειρος ο αζορ εκεί που πρέπει και λογικά αυτό θα βοηθήσει στην εξέλιξη του ραν σ αυτό το υποτυπώδες ριτζαρισμα -διαχωρισμο χαμηλών που χρειαζόμαστε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είναι τόσο μεγάλη ευκαιρία που αξίζει τον κόπο παρακολουθήσεις...μια και μόνη συνθήκη θα το φέρει ,από τα πιο εύκολα που έχω δει ποτέ σε μεσοπροθεσμου στάδιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Πωπω 

0A6496EE-1BA4-4A94-9286-D545D7132E75.gif

μπορει να ειναι κ η πρωτη φορα που μας δινει διψηφιο αριθμο χιλιοστων για φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Pupazzo di Sole είπε:

Το κρύο είναι αστείο, δεν έχει τίποτα!

το καλο ειναι οτι ειμαστε στο 0 το μεσημερι του σαββατου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ανάλυση προσηνεμη παρακαλώ. Είμαι στη δουλειά κ δεν εχω δει τπτ 

Σου εχω το καταλληλο ανθρωπο..

Οταν θελαμε οι προσηνεμοι χιονι,δεν ηθελαν οι βορειοι, που θελανε οτι και οι δυτικοι..Αλλα οι δυτικοι δεν θελανε οτι θελανε οι βορειοι ενω ο Μπαμπης ηθελε κατι μονο για παρτυ του...Και αφου ο Μπαμπης δεν ηθελε οτι εμεις τοτε και οι προσηνεμοι δεν ηθελαν οτι ηθελε ο Μπαμπης..Και τελικα δεν φαινεται να μας θελει ο καιρος...🤣

proedros-edessaikos.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για βροχες και χειμωνιατικο σκηνικο πολυ καλα ολα..μεχρι εκει ομως...τα χιονια μονο ψηλα.....παμε για μαρτιο τωρα...αν δεν εχουμε αλλαγες  προς το ανοιξιατικο που παιζει πολυ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η μεγαλύτερη ευκαιρία της δυτικής  Μακεδονίας ερχεται αν ολα πανε καλα ...να βραχειτε ολοι μηπως βαλω 20 ποντο αλλιως χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 27-28 δεν είναι κάτι μεμονωμένο εφ όσον βγει...είναι κακοκαιρία που θα φέρει και άλλο Κρυο μέσα από την ίδια διάταξη...αυτό εννοω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Το 27-28 δεν είναι κάτι μεμονωμένο εφ όσον βγει...είναι κακοκαιρία που θα φέρει και άλλο Κρυο μέσα από την ίδια διάταξη...αυτό εννοω

Αυτο ακριβως μεχρι τις 2 του μηνα και ίσως λίγο μετά ανετα χιονιζει διάφορους,  απλα δε ξέρουμε τι κρυο θα χει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Θα μαζέψεις πολλές μαργαρίτες τότε με λιακάδα για την κοπέλα σου δώρο....😉🤫✌️

Χαχαχα ..με βλεπω για botzo....θα σου κρατησω ξαπλωστρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω εαν θα προλαβει να κανει πεδινο χιονι καπου στην Ελλαδα αλλα και μονο οτι διαφαινονται διαταραχες με αρκετα νερα στα πεδινα και χιονια στα ορεινα,προσωπικα με καλυπτει..Ειναι πολυ νωρις για να ερθει η ανοιξη απο τωρα μονιμα..

Ειναι προφανες οτι μερα με τη μερα ο χειμωνας πια θα χανει δυναμικη αλλα το θεριο ειναι παντα πιο επικινδυνο οταν ειναι λαβωμενο...Οσες μερες βγουν με διαταραχες πασης φυσεως κερδος θα ναι!!Γιατι το καλοκαιρι στη χωρα μας ειναι μεγαλο και δυσκολο...Καλο βραδυ σε ολους!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

νομίζω θα είμαι λίγο σκληρός αλλά πρέπει να πώ  τουλάχιστον για την θεσσαλονίκη....φαίνεται υετός...αλλά.δεν νομίζω αξιόλογος χιονι ισως  στα ψηλα του χορτιάτη...θερμοκρασίες ανάμεσα στους 10 με 8 αντε στις κακοκαιρίες 7 αρα....συννεφιά...με ψυχρα...και υγρασία..δεν με ενθουσιάζει...

Εκείνο ομως που ειναι εντυπωσιακό πια αφορά την Ιβηρική και που τους εχει καθήσει ο Αζορικός....το accuaweather κιόλας προβλέπει οτι δεν πρόκειται να φύγει....μεχρι τουλάχιστον τον Μαιο αν συμβαίνει κατι τετοιο μιλάμε για μια σοβαρή απορύθμιση της κυκλοφορίας που ...κανεις δεν ξερει την εξέλιξη της...τουλάχιστον για εμάς σημαίνει ψυχρή ανοιξη και σιγουρα υεοτοφόρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, Galanto είπε:

Ο πιο καλός μήνας όσον αφορά τις χιονοπτώσεις  για το σύνολο της χώρας ηταν και θα είναι για πάντα ο Γενάρης 

Συμφωνώ εν μέρει...το 1ο μισό του Γενάρη είναι ελαφρώς "χειρότερο" του 1ου μισού του Φλεβάρη πχ. Το 3ο 10ημερο Γενάρη είναι σαφώς το πιο δυνατό για χιόνια/κρύο. Ο Φλεβάρης είναι πιο ισχυρός στα χιόνια απ'το Δεκέμβρη! Ο Γενάρης γενικά έχει μικρή διαφορά απ'το Φλεβάρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...