Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσαμπα παραμυθιαζεστε.Παει η μπιλια στο αικον,την εφαγε η μαρμαγκα...ας ερθουν βροχουλες και ψυχρα και μια χαρα θα ειμαστε .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τσαμπα παραμυθιαζεστε.Παει η μπιλια στο αικον,την εφαγε η μαρμαγκα...ας ερθουν βροχουλες και ψυχρα και μια χαρα θα ειμαστε .

Το πρόβλημα είναι Τζορτζ οτι κι εμείς εδώ που μπορούσαμε να δούμε χιονια απο μειον 4 στις 27 πηγα με μειον 3 μειον 1 τωρα μαλλον στο συν θα μαστε στα 850  χαχαχαχα,,και μετα περιμένουμε μια μπάλα που έχει το περιθώριο λάθους 5000 χιλιομετρων χαχαχ

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Σε δύο μέρες το φόρουμ θα έχει γεμίσει από βόρειους που θα κάνουν πάρτυ 

Εκτός της ενδοοικογενειακής βίας που βιώνω🤪 και τον κορονοιό που πέρασα... που  με κάνουν εδώ και δύο μήνες να μην μπορώ να συμμετάσχω τόσο όσο θα ήθελα..... έχω δηλώσει και το παρελθόν ότι μετά τις 15-20 Φλεβάρη  εμένα προσωπικά  δεν με κάνει ιδιαίτερη αίσθηση το χιόνι και οι χειμερινές καιρικές συνθήκες ..... καμία σχέση με την περίοδο 20 Νοέμβρη με 10-15 Φλεβάρη ειδικά των εορτών ........ για να με κάνει αίσθηση και να ασχοληθώ και να μου αρέσει πρέπει να είναι κάτι πολύ δυνατό κάτι εξτριμ .... πάνω από μισό μέτρο θα με έκανε την αίσθηση άντε και 40 πόντοι ......χαχαχα

και με τις δυσκολίες που τράβηξα φέτος ..... το έχω ξαναπεί ότι δεν θέλω άλλο χειμώνα ούτε βροχές ούτε συννεφιές ούτε χιόνια... θέλω να έρθει η άνοιξη η δυνατή άνοιξη μάλιστα να μεγαλώσει η μέρα να βγούμε έξω να πάρουμε αέρα....

και φυσικά τώρα που θέλω καλοκαιρίες θα έρθουν βαριά πράγματα ..κλασικά...........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Το πρόβλημα είναι Τζορτζ οτι κι εμείς εδώ που μπορούσαμε να δούμε χιονια απο μειον 4 στις 27 πηγα με μειον 3 μειον 1 τωρα μαλλον στο συν θα μαστε στα 850  χαχαχαχα,,και περιμένουμε μια μπάλα που έχει το περιθώριο λάθους 5000 χιλιομετρων χαχαχ

Και μια μπαλα που πιθανων να μην υπαρξει καν Αντουαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εκτός την ενδοοικογενειακής βίας που βιώνω🤪 και τον κορονοιό που πέρασα... που  με κάνουν εδώ και δύο μήνες να μην μπορώ να συμμετάσχω τόσο όσο θα ήθελα..... έχω δηλώσει και το παρελθόν ότι μετά τις 15-20 Φλεβάρη  εμένα προσωπικά  δεν με κάνει ιδιαίτερη αίσθηση το χιόνι και οι χειμερινές καιρικές συνθήκες ..... καμία σχέση με την περίοδο 20 Νοέμβρη με 10-15 Φλεβάρη ειδικά των εορτών ........ για να με κάνει αίσθηση και να ασχοληθώ και να μου αρέσει πρέπει να είναι κάτι πολύ δυνατό κάτι εξτριμ .... πάνω από μισό μέτρο θα με έκανε την αίσθηση άντε και 40 πόντοι ......χαχαχα

και με τις δυσκολίες που τράβηξα φέτος ..... το έχω ξαναπεί ότι δεν θέλω άλλο χειμώνα ούτε βροχές ούτε συννεφιές ούτε χιόνια... θέλω να έρθει η άνοιξη η δυνατή άνοιξη μάλιστα να μεγαλώσει η μέρα να βγούμε έξω να πάρουμε αέρα....

και φυσικά τώρα που θέλω καλοκαιρίες θα έρθουν βαριά πράγματα ..κλασικά...........

Αν σου πω σωτο μου για τις τελευταίες 3 προτ;σεις σου ότι αυτή την στιγμή κάνω πάρτυ θα φάω Μπαν??...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Αν σου πω σωτο μου για τις τελευταίες 3 προτ;σεις σου ότι αυτή την στιγμή κάνω πάρτυ θα φάω Μπαν??...χαχαχα

Εσύ δικαιούσαι παράσημο Βαγγέλη και όχι μπαν.......και μακάρι να σας το κάνει το χιονιά εκεί Σαλόνικα κι εδώ να μην πέσει τίποτα.....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εσύ δικαιούσαι παράσημο Βαγγέλη και όχι μπαν.......και μακάρι να σας το κάνει το χιονιά εκεί Σαλόνικα κι εδώ να μην πέσει τίποτα.....😉

Είμαστε κι εμείς εδώ 🥲 

Ξεκαθαρα χειρότερο θερμοκρασιακα το 18αρι για 28

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Είμαστε κι εμείς εδώ 🥲 

Ξεκαθαρα χειρότερο θερμοκρασιακα το 18αρι για 28

κοιτα...δεν υπαρχει ημερομηνια οροσημο σ αυτη την κακοκαιρια...ειναι πολλα μαζι σε μια φαση που ξεκιναει στις 28 απο ορεινα ημιορεινα..δεν ειναι με λιγα λογια ενα χαμηλο και τελος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

κοιτα...δεν υπαρχει ημερομηνια οροσημο σ αυτη την κακοκαιρια...ειναι πολλα μαζι σε μια φαση που ξεκιναει στις 28 απο ορεινα ημιορεινα..δεν ειναι με λιγα λογια ενα χαμηλο και τελος

Ναι ρε συ Βαγγέλη έχω κολλήσει όμως με αυτό το χαμηλό γιατί μέχρι να έρθει το μετά βάστα Τούρκο να γεμίσω, μπορεί να μην υπάρξει τίποτα κι αν υπάρξει έχει πιθανότητα να πάει προσηνεμα και να πέσω σε κατάθλιψη!🤣 ενώ το χαμηλάκι θα το έχουμε απ ότι φαίνεται, γιατί να μην φτιάξουν και οι Τ λίγο να το γουστάρουμε; 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Ναι ρε συ Βαγγέλη έχω κολλήσει όμως με αυτό το χαμηλό γιατί μέχρι να έρθει το μετά βάστα Τούρκο να γεμίσω, μπορεί να μην υπάρξει τίποτα κι αν υπάρξει έχει πιθανότητα να πάει προσηνεμα και να πέσω σε κατάθλιψη!🤣 ενώ το χαμηλάκι θα το έχουμε απ ότι φαίνεται, γιατί να μην φτιάξουν και οι Τ λίγο να το γουστάρουμε; 😁

γιατι στις 28 δεν γινεται...😀..κοιτα παρακατω ειναι ενωμενες κακοκαιριες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

γιατι στις 28 δεν γινεται...😀..κοιτα παρακατω ειναι ενωμενες κακοκαιριες

Παρακάτω τι να κυνηγήσω ; Αστέρια θα μετράμε εμείς εδώ πάνω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Πάει η μπάλα και στο τζιφο μπαιιιι

κι ομως...ολο αυτο το πρασινογαλαζιο που βλεπεις ειναι μια μπαλλα...μια λιμνη αποκομενη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παει η μπιλια και στον τζιφο...αντε και του χρονου να ειμαστε καλα...δεν εβγαλε τσαμπα το επιτελειο την ανακοινωση για παυση πυρος πριν 2 βδομαδες.Καληνυχτες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι στο οποίο τελικά συμφωνώ απόλυτα με τον Τάσο από Θεσσαλονίκη είναι ότι τέτοια εποχή αν είναι να μη χιονίσει δε θέλω ούτε βροχή ούτε κρύο! Τουλάχιστον ας αρχίσουν οι ζεστές να κάνουμε καμία βόλτα κάνα ψηστηρι. Αυτή την εποχή η βροχή είναι κατάθλιψη…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και ισως και να ειναι ακομη καλυτερα να μην υπαρχει μια ψυχρη μικρη μπιλλια αλλα κατι πιο γενικευμενο και απλωμενο...σιγα σιγα θα παρει την μορφη και αυτο τα βορεια μπορουν να το διεκδικησουν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η διαταξη ειναι η επιτομη της βορειοελλαδιτικης κυκλοφοριας...θετικο στο αρμητικο της εποχης οτι η επειδεινωση στις θερμοκρασιες θα ερθει αυτουσια απο ρωσια μερια αρα θα κουβαλα αυτουσιο ψυχος παντου απο πανω μεχρι κατω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το κοντρολ βαγγελη δικό σου χαχαχα

και η απαντηση στον κοσμα για το που θα βρεθει ο υετος αν παει ειτε ψυχρομπαλλα ειτε κατι σαν αυλωνας λιμνη απο βορεια μας δυτικα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και αρχιζει να φαινεται πλεον ξεκαθαρα η ενοποιηση κακοκαιριων μετα το χαμηλο του 27-28 την μπιλλια η την κατι σαν αυλωνα λιμνη των 1-3 ερχεται απο πισω ο αυλωνας...και θα παει εκει που θα υπαρχει ηδη υποδοχη χαμηλων πιεσεων..εδω δηλαδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...