Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Καμικάζι destroy of P.V.......WAKE UP Προιστορικος από το 1788.....

 

JN240-7(1).GIF

Δωσε αγορι μου ετσι μην σταματας..δικαιωνεσαι...

Επικολληση και εντερ.....full..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΔΙΆΣΠΑΣΗ P.V ΜΕΤΑΝΟΕΊΤΕ τώρα  λίγο εμεινε μετά το παιδί αιρχετεεεεε και ο μπαμπάς μας......🆘🆘😁⌛🤫🤫❗🤫❌

 

Φεταααα??? ΑΝΗΞΟΙΑΤΗΚΙ?? @Beach-snow NG

Σαν πιγκουίνος είναι η εκ δεξιών μάζα.....πιγκουινίδες έρχονται.....

Και πες τε ότι θέτε, απο πίσω καραδοκεί Κόγκας μεγάλος!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Δήμος είπε:

Ο Μάρτης μπαίνει σαν αρνί και βγαίνει σαν λιοντάρι και αντιστρόφως.κατι τέτοιο εννοεί ο δάσκαλος

'Η απλά θα είναι όπως μπει όλος ο μήνας....λιοντάρι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Kαι οι 4 μεγάλοι δείχνουν μια τάση πλέον....έναν κοινό δρόμο για μια σημαντική ψυχρή εισβολή και με πιθανά χιόνια ως τα πεδινά....το σήμα ισχυροποιήθηκε και περνάμε στο διάστημα από σήμερα ως την Πέμπτη τουλάχιστον, που θα εδραιωθεί πιθανότατα η νέα εικόνα τάσης του καιρού, ώστε να έχουμε να μιλάμε πλέον για το διάστημα 27/2-3/3, που αναμένεται με λίγη τύχη να είναι πολύ "καυτό"!!

Αμήν γένοιτο αδερφέ μου...και μετά θα αφήσουμε τα εγκόσμια και θα διάγουμε το υπόλοιπο του βίου μας εν μετανοία, προσευχή και νηστεία!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Δωσε αγορι μου ετσι μην σταματας..δικαιωνεσαι...

Επικολληση και εντερ.....full..

ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΈΠΩ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΆΣ &ΝΑ ΠΑΊΖΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΠΑΊΝΕΙ Η ΆΝΟΙΞΗΙΟΙ ΚΑΙ ΑΝΗΣΥΧΩ ΟΜΩΣ❗❗❗🆘🆘😉😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπήκαν όλα τα μεγάλα πρόσηνεμα πνεύματα,, οποτε καταλαβαίνετε όλοι για ποιον θα είναι το 27 με φεύγα?.οι κεντροβορειοι στα καβούκια και του χρονου παλι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπήκαν όλα τα μεγάλα πρόσηνεμα πνεύματα,, οποτε καταλαβαίνετε όλοι για ποιον θα είναι το 27 με φεύγα?.οι κεντροβορειοι στα καβούρια και του χρονου παλι

Αμάν βρε συ αμάν😅

Έχεις εξελιχθεί σε Σώτος 2,μην πω ότι τον έχεις ξεπεράσει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Αμάν βρε συ αμάν😅

Έχεις εξελιχθεί σε Σώτος 2,μην πω ότι τον έχεις ξεπεράσει 😂

Χαχαχαχαχα ε δε μπαινει πολυ φετος και τον εκπροσωπω χαχαχα...παντως αληθεια λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχαχαχα ε δε μπαινει πολυ φετος και τον εκπροσωπω χαχαχα...παντως αληθεια λεω

Σε δύο μέρες το φόρουμ θα έχει γεμίσει από βόρειους που θα κάνουν πάρτυ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπό άλλες συνθήκες με τέτοιους εμποδισμους θα κάναμε πάρτυ...απλά έχει πέσει φόβος και μύθος ότι αφού φέτος όλα πάνε προσηνεμα θα πάει και αυτό..ε δεν είναι έτσι όμως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Δηλαδή πόσο πιο βόρεια να γίνουν για να ξυπνήσουν οι βόρειοι image.png.a0c78ce9d5119b8cdb4131ef60d61ab8.png

Πολύ θερμότερος από τζιφο για 27-28🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Δηλαδή πόσο πιο βόρεια να γίνουν για να ξυπνήσουν οι βόρειοι image.png.a0c78ce9d5119b8cdb4131ef60d61ab8.png

Βαγγεληηηηηηη τι έχουμε?? Ωραίο διαγραμματακι πάντως.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Αμάν βρε συ αμάν😅

Έχεις εξελιχθεί σε Σώτος 2,μην πω ότι τον έχεις ξεπεράσει 😂

Βάλε κάτι ακόμα, και κάτι ακόμα, και κάτι ακόμα, και ...  κάτι από λίγο ακομα  😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Δηλαδή πόσο πιο βόρεια να γίνουν για να ξυπνήσουν οι βόρειοι image.png.a0c78ce9d5119b8cdb4131ef60d61ab8.png

Το συμπερασμα απο αυτο το διαγραμμα ει αι ότι οταν δεν υπάρχουν τ υπάρχει υετος και όταν υπάρχει υετος δεν υπάρχουν τ τα άλλα όλα είναι με αν και αμα μεσα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΑΡΧΑΙΤΑΙ Vol. έχω χάσει το μέτρημα φέτος. 

Άντε ρε συ...πόσες μέρες χιονόπτωσης έχεις?και πόσες φορές σε χιονόστρωσε με τέτοια ευνοϊκή κυκλοφορία ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Το συμπερασμα απο αυτο το διαγραμμα ει αι ότι οταν δεν υπάρχουν τ υπάρχει υετος και όταν υπάρχει υετος δεν υπάρχουν τ τα άλλα όλα είναι με αν και αμα μεσα 

Ναι αλλά αυτά στρώνουν...επίσης δεν είναι διάγραμμα νεκρού και δεν έχει μέσα ούτε καν το -10 έστω σε μια γραμμή σημάδι προσηνεμο...αυτό λεω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ISHMERINOS που βρήκες τα διαγράμματα του Ευρωπαίου(ECMWF)? Γιατί του GEFS τα βλέπουμε

Πάντως η Τ στα 850hPa δεν είναι -5 ή πέριξ αυτού....θα έχουμε θέμα?!?!?!?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Άντε ρε συ...πόσες μέρες χιονόπτωσης έχεις?και πόσες φορές σε χιονόστρωσε με τέτοια ευνοϊκή κυκλοφορία ...

Αν αντιστρέψω την ερώτηση Βαγγέλη μου νομίζω δεν θα θυμάσαι ούτε τι χρώμα έχει το χιόνι. 😅😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Αν αντιστρέψω την ερώτηση Βαγγέλη μου νομίζω δεν θα θυμάσαι ούτε τι χρώμα έχει το χιόνι. 😅😂

Όχι απλά αν είχα εγώ ευνοϊκή κυκλοφορία θα είχα ήδη διψήφιο αριθμό ημερών και τουλάχιστον σε δύο χιονιαδες καλή χιονόστρωσε...απλά δεν συγκρινόμενα...αλλά πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...χαχαχα...στα πατώματα θα σε και δεν θα χει οίκτο ...😎😎😎😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow_Addict είπε:

ISHMERINOS που βρήκες τα διαγράμματα του Ευρωπαίου(ECMWF)? Γιατί του GEFS τα βλέπουμε

Πάντως η Τ στα 850hPa δεν είναι -5 ή πέριξ αυτού....θα έχουμε θέμα?!?!?!?

Μετεοσιελ αριστερή στήλη λέει κάπου ενσεμπλ και έχει όλα τα μοντέλα πλεον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...