Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετσι μπραβο!!!εστρωσε και η καναδεζα που μου θελετε και χιονια λες και ζειτε και στην βορεια ελλαδα...στην ερημο ζειτε ντε... gem-0-150.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ονομάσουμε τα 12αρια απαγκίστρωση και ανασυγκρότηση δυνάμεων. Στρατηγικός ελιγμός πριν το τελειωτικό και φαρμακερο κεντροβόρειο χτυπημα😅 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ξερετε τι θα δειξει ο παιος?σκουπα το 1-2 και θα μας ταξει αυλωνα για 3-5...που φυσικα η δεν θα βγει η θα παει ανατολικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ξερετε τι θα δειξει ο παιος?σκουπα το 1-2 και θα μας ταξει αυλωνα για 3-5...που φυσικα η δεν θα βγει η θα παει ανατολικα...

Βλεπω τον παιο τον πας πολυ χααχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ξερετε τι θα δειξει ο παιος?σκουπα το 1-2 και θα μας ταξει αυλωνα για 3-5...που φυσικα η δεν θα βγει η θα παει ανατολικα...

αλλαξε το νικνειμ σε βορειος πολος το παλιο το καλο με τα νοτια ολα πανε νοτια χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αλλαξε το νικνειμ σε βορειος πολος το παλιο το καλο με τα νοτια ολα πανε νοτια χαχα

Του τα χα πει κι εγώ αλλά δεν... Θέλει να το πάει τέρμα στην κόντρα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

αλλαξε το νικνειμ σε βορειος πολος το παλιο το καλο με τα νοτια ολα πανε νοτια χαχα

ναι ειδαμε χαιρια και με το βορειος πολος...12 χρονια ειχε να το στρωσει.οι κυνηγοι ανεμοστροβιλων και οι κυνηγοι της πετσας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Βλεπω τζεμ αικον και παιος.το δινουν το χαμηλο για Σάββατο. Μονο τζιφ στον κοσμο του

Δεν εχει υετο το ευρωπαικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να αλλαξω και γω ρε ονομα??Να το κανω sakis super 3?Να το κανω sakis 4??Τι να κανω για να χιονιστειτε ρε καρντασια??

Το γραφα και στους προσηνεμους..Το γραφω και σε σας..Η υπομονη ειναι αρετη..

Σαββατο..Δυτικη Θεσσαλια,κεντρικη στερεα,φθιωτιδα και ισως και βοιωτια παιζουν πολυ δυνατα...Μεχρι και η βδ Αττικη...Ολοι ριξανε βαρος στην διαταραχη που εφυγε και κανεις δε λεει τιποτα γι αυτο που ερχεται...Προσκαιρο μεν,δυνατο δε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω παντως μετακομιζω με τη συζυγο σε λιγα χρονια Ηρακλειο, κοντα στον γιο μου.
Μεχρι και αυτος ειδε φετος χιονι και μας τρολαρε 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...