Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, ISIMERINOS είπε:

εμ για πρωτη φορα θα το πω κι εγω αλλα οχι για καλο ..τα λεγα οτι δεν θα υπαρχει τιποτα.ουτε καν αυλωνας στο τελος.φανηκε απο το τζεμ που συνηθως υπερεκτιμα τους αυλωνες και τον τελειωσε απο χτες..το μετα και αν θα γινει αναδιπλωση ειναι αιωνες μπροστα και πολυ απλα με αυτη την κυκλοφορια δεν θα βγει.

Αχαχαχαχαχα κλαίω με το ισημερινός!!!Εχεις βαρέσει στρόφαλο απ τα νεύρα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το 1-2 το χαμηλο μολις φτιαχτηκε επεσε σαν σακος με σκα@@α προς το λιβυκο..και τωρα θα γινει το γνωστο..ταξιμο για 3-5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Ρε παιδιά σόρρυ για το άσχετο αλλά πώς αλλάζουμε όνομα?

πανε στο νικ νειμ πανω αριστερα.εχει ενα βελακι πατα το και επελεξε ρυθμισεις λογαριασμου.εκει θα δεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

πανε στο νικ νειμ πανω αριστερα.εχει ενα βελακι πατα το και επελεξε ρυθμισεις λογαριασμου.εκει θα δεις

Πήγα αλλά εκεί που λέει όνομα χρήστη δεν μου έχει 'change' ώστε να μπορέσω να το αλλάξω

IMG_20220126_204938.jpg

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Πήγα αλλά εκεί που λέει όνομα χρήστη δεν μου έχει 'change' ώστε να μπορέσω να το αλλάξω

IMG_20220126_204938.jpg

Μάλλον κάποιος εκ της διαχείρισης σε βοηθήσει, ίσως δεν είναι προσβάσιμη αυτή η επιλογή σε μας τα απλά μέλη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Πήγα αλλά εκεί που λέει όνομα χρήστη δεν μου έχει 'change' ώστε να μπορέσω να το αλλάξω

IMG_20220126_204938.jpg

στειλε μου αν ειναι πως θες να γινει σε μυνημα να το φτιαξουμε...ποσο φαντασια μπορει να χεις ειμαι περιεργος να δω...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

 

 

12 λεπτά πριν, kilkisaios είπε:

Παμαι δινατα για τρις-παινται

 

Ναι γιατί ΑΙΡΧΑΙΤΕ ....σε κόλλησαν οι προσηνεμοι 🤭🤭🤭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι για αλλαγή ονόματος διαβάζω. Μα καλά ποιος ασχολείται με αλλαγές ονομάτων; Α, ο Seth13! Λοιπόν εγώ κοιτάω τα ensembles του λεκανοπεδίου για Σάββατο και βλέπω την Πετρούπολη να έχει παραπάνω πιθανότητες από Αγία Παρασκευή για χιόνι. Που σημαίνει ότι για ένα μέρος του βόρειου λεκανοπεδίου αν το επιτρέψει η υποστήριξη ίσως δεν φάμε τον όποιο υετό πέσει σε βροχή. Το θερμό κύριο τρέχει μόνο του. Με ένα -30 στα 500 θα είμαστε εντάξει. 🤣

ens_image.php?geoid=52273&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω βλεπω οτι το στρατευμα οδευει σε υποχωρηση...μαλλον παμε για ζωνικη...καλυτερα κιολας να ηρεμησουμε και να ξεκουραστουμε...μηπως ετσι μας ερθει καμια βομβα και για μας..γιατι οπως λενε και στο χωριο μου..:αν δεν σε θελουν στο χωριο μην ρωτας για του παππα το σπιτι....

Υγ..κουραγιο μαγκες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή βλέπω μια κατηφεια και απογοήτευση το παρακάτω αφιερωμένο σε όλους τους ΚΒ και ειδικότερα στην πατρίδα Θεσσαλονίκη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εγω βλεπω οτι το στρατευμα οδευει σε υποχωρηση...μαλλον παμε για ζωνικη...καλυτερα κιολας να ηρεμησουμε και να ξεκουραστουμε...μηπως ετσι μας ερθει καμια βομβα και για μας..γιατι οπως λενε και στο χωριο μου..:αν δεν σε θελουν στο χωριο μην ρωτας για του παππα το σπιτι....

Υγ..κουραγιο μαγκες.....

φιλε μου δεν ξερω σε ποιο απο τα 2 μερη μενεις αλλα παντως στα τσουκα θα το ριξει το σαββατο οποτε πανε εκει και στειλε μας πολλες φωτο!!!😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

φιλε μου δεν ξερω σε ποιο απο τα 2 μερη μενεις αλλα παντως στα τσουκα θα το ριξει το σαββατο οποτε πανε εκει και στειλε μας πολλες φωτο!!!😀

Ειναι το αλλο χωριο μου..εννοειται θα ανεβω...8χιλιομετρα ειναι απο δω....θα στειλω αλλα δεν βγαινει κατι με τις φωτο...ολοι πρεπει να χιονιστουμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...