Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Ειναι το αλλο χωριο μου..εννοειται θα ανεβω...8χιλιομετρα ειναι απο δω....θα στειλω αλλα δεν βγαινει κατι με τις φωτο...ολοι πρεπει να χιονιστουμε..

δεν πειραζει..θα εισαι μεσα στην χαρα και θα χαρουμε κι εμεις μαζι σου ...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 minutes ago, Seth13 said:

Κάτι για αλλαγή ονόματος διαβάζω. Μα καλά ποιος ασχολείται με αλλαγές ονομάτων; Α, ο Seth13! Λοιπόν εγώ κοιτάω τα ensembles του λεκανοπεδίου για Σάββατο και βλέπω την Πετρούπολη να έχει παραπάνω πιθανότητες από Αγία Παρασκευή για χιόνι. Που σημαίνει ότι για ένα μέρος του βόρειου λεκανοπεδίου αν το επιτρέψει η υποστήριξη ίσως δεν φάμε τον όποιο υετό πέσει σε βροχή. Το θερμό κύριο τρέχει μόνο του. Με ένα -30 στα 500 θα είμαστε εντάξει. 🤣

ens_image.php?geoid=52273&var=201&run=12

Ανυπομονώ για νοτιαδοχιονο Σάββατο να πέφτουν τουφες δεν μ'άρεσε η ποιότητα χιονόπτωσης της ελπίδας ήταν πολύ blizzard 🤣ΘΕΛΩ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΠΛΑΜΟΥΔΑ ΜΕ ΥΓΡΑΣΙΑΑΑΑ 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω οπως βλεπω τα πραματα, μπορει να μας κανει την εκπληξη το Σάββατο, αν μπορει καποιος να στειλει ensemble για Αυλωνα Αττικης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απ' ότι είδα και παιος πήγε και αυτός προς τζιφο για Σάββατο και δίνει λίγα φαινόμενα σε Θεσσαλία που και αυτά με βάση τζιφο βροχή θα είναι στα πεδινά.παμε για αλλά με λίγα λόγια.μαθεμενα τα βουνά απ' τα χιόνια Εεε απ' τον ήλιο ήθελα να πω μην βαρατε η βοριοι 😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω για σας (καλα η νότιοι δεν καίγονται και τόσο😜) είμαι τόσο βιτσιοζος που θα κάτσω να δω και το 18αρι του κλόουν.ξερω ναι χρηζω ιατρικης  παρακολούθησης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Δεν ξέρω για σας (καλα η νότιοι δεν καίγονται και τόσο😜) είμαι τόσο βιτσιοζος που θα κάτσω να δω και το 18αρι του κλόουν.ξερω ναι χρηζω ιατρικης  παρακολούθησης

κανεις για σαχαρα?..μιας και τις πιασαμε..ακαταμα καλαχαρι...χαχαχα..κι εγω θα το δω.ολοι βλεπουν μοντελα μη νομιζεις αφου χομπι ειναι και περνα η ωρα...παω να βγαλω το σκυλακι μου το ομορφο που του χω ταξει  φωτογραφιση φετος στα χιονια και τον εχει πιασει μελαγχολια και μετα εδω ειμαστε για σοου βραδυνο με τα χαλια μας...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Δεν ξέρω για σας (καλα η νότιοι δεν καίγονται και τόσο😜) είμαι τόσο βιτσιοζος που θα κάτσω να δω και το 18αρι του κλόουν.ξερω ναι χρηζω ιατρικης  παρακολούθησης

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, aurora borealis83 είπε:

https://www.meteociel.fr/cartes_obs/gens_display.php?ext=1&lat=38.16&lon=23.42&ville=

αυτα πρεπει να ειναι για αυλωνα αττικης

 

Ευχαριστώ πολύ φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Δεν ξέρω για σας (καλα η νότιοι δεν καίγονται και τόσο😜) είμαι τόσο βιτσιοζος που θα κάτσω να δω και το 18αρι του κλόουν.ξερω ναι χρηζω ιατρικης  παρακολούθησης

εγω θα λεγα να πατε στις καμερες  ροτσεστερ χαμος αργησε αλλα πηρε μπρος οι αν ΗΠΑ επισης φινσε δυο φορες χαμοσ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττικάριοι χαλαρώστε λίγο ρε σεις. 😊

Με -5 στα 850...οχι η Πετρουπολη, αλλα ουτε η Πεντέλη δεν έχει ελπίδες για χιόνι. 

Καμια Καρδίτσα ναι...μπορεί. Αλλα δεν είναι για εμάς τα -5 με χιόνι. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Παίονας είπε:

εγω θα λεγα να πατε στις καμερες  ροτσεστερ χαμος αργησε αλλα πηρε μπρος οι αν ΗΠΑ επισης φινσε δυο φορες χαμοσ

Έχεις κανά λινκ?η μπα άστο λέω να χαζεψω κάτι καμήλες στην έρημο Σαχάρα.λεει ότι είναι εποχή ζευγαρώματος 😂

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Αττικάριοι χαλαρώστε λίγο ρε σεις. 😊

Με -5 στα 850...οχι η Πετρουπολη, αλλα ουτε η Πεντέλη δεν έχει ελπίδες για χιόνι. 

Καμαια Καρδίτσα ναι...μπορεί. Αλλα δεν είναι για εμάς τα -5 με χιόνι. 

τωρα εδω το εχω να το πω σε στυλ χαβαλε τσουχτερου αλλα μη με παρεξηγησει κανεις και δεν θελω..εσυ σιγουρα οχι...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Έχεις κανά λινκ?η μπα άστο λέω να χαζεψω κάτι καμήλες στην έρημο Σαχάρα.λεει ότι είναι εποχή ζευγαρώματος 😂

πανε στις καμερες εξωτερικου εδω στο φορουμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αττικάριοι χαλαρώστε λίγο ρε σεις. 😊

Με -5 στα 850...οχι η Πετρουπολη, αλλα ουτε η Πεντέλη δεν έχει ελπίδες για χιόνι. 

Καμια Καρδίτσα ναι...μπορεί. Αλλα δεν είναι για εμάς τα -5 με χιόνι. 

Με βδ επιφανειας μια χαρα χιονι βγαζει εδω..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

κανεις για σαχαρα?..μιας και τις πιασαμε..ακαταμα καλαχαρι...χαχαχα..κι εγω θα το δω.ολοι βλεπουν μοντελα μη νομιζεις αφου χομπι ειναι και περνα η ωρα...παω να βγαλω το σκυλακι μου το ομορφο που του χω ταξει  φωτογραφιση φετος στα χιονια και τον εχει πιασει μελαγχολια και μετα εδω ειμαστε για σοου βραδυνο με τα χαλια μας...🤣

βαγγελη οτι θα στο λεγα βαλτο σε μενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

βαγγελη οτι θα στο λεγα βαλτο σε μενα

σοβαρα τωρα?..χαχαχα..θες να γινει σαχαριανος?..πλακα πλακα και το κιλκις εκει το παει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

σοβαρα τωρα?..χαχαχα..θες να γινει σαχαριανος?..πλακα πλακα και το κιλκις εκει το παει

αφου κατα κει παμε ριχτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Με βδ επιφανειας μια χαρα χιονι βγαζει εδω..

 

Μακάρι ρε συ!!! Αν και επιτρέψε μου να διαφωνήσω.

Το εύχομαι. Αλλά όχι και λεκανοπέδιο. Πολύ δύσκολα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αττικάριοι χαλαρώστε λίγο ρε σεις. 😊

Με -5 στα 850...οχι η Πετρουπολη, αλλα ουτε η Πεντέλη δεν έχει ελπίδες για χιόνι. 

Καμια Καρδίτσα ναι...μπορεί. Αλλα δεν είναι για εμάς τα -5 με χιόνι. 

Δες ποσο ειχε σρις 12/12/2001 η καπου εκει γυρω.. Νομιζω -6 και εχωσε 30 ποντους εδω, το θυμάμαι για εκανα αμαν να γυρισω απο το Τει χαλκιδας τότε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, menidi είπε:

Μακάρι ρε συ!!! Αν και επιτρέψε μου να διαφωνήσω.

Το εύχομαι. Αλλά όχι και λεκανοπέδιο. Πολύ δύσκολα

Ναι ρε! Σιγα μην τσακωθουμε, αλλωστε κοντα ειναι το Σαββατο! 

Θα στειλω φωτο 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, menidi said:

Αττικάριοι χαλαρώστε λίγο ρε σεις. 😊

Με -5 στα 850...οχι η Πετρουπολη, αλλα ουτε η Πεντέλη δεν έχει ελπίδες για χιόνι. 

Καμια Καρδίτσα ναι...μπορεί. Αλλα δεν είναι για εμάς τα -5 με χιόνι. 

-5 είναι ο μέσος όρος, για παρακάτω λέμε. Ένα -7 με -30 μια χαρά. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...