Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ππωπωπω φτιαχνουν τα μοντελακια αρκετα για μετα τις 2-3 απλα δειτε ΜΟ τζιφου στις 186 ωρες πως φτιαχνει ο αζορ και ανοιγουν τα γεωδυναμικα εκει στην γροιλο-ισλανδια

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν θέλει,να χιονίσει, μπορεί ακόμη...

Έρχονται αυλωναρες,με περισσότερες ελπίδες και δεν μας κάθεται,και από μια πορδή....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snow_Cover είπε:

12Ζ
gens-31-1-192.png


gens-31-1-204.png

 

Δειτε διαφορες εκει στην κορυφη του αζορ ποσο χώρο εχει τωρα να ανέβει και να κατέβει αυλωναρος

Αυτά αλλάζουν σαν τα πουκάμισα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, elkithro είπε:

Ξερει κανεις που μπορω να δω GFS Ιαπωνια περιοχη.

https://www.wetterzentrale.de/en/topkarten.php?map=12&model=gfs&var=1&time=6&run=12&lid=OP&h=0&mv=0&tr=6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

Τουλαχιστον κατι να φαινεται απο το τιποτα κατι ειναι

Καλά ναι σίγουρα απλά εγώ πλέον το χω δεί πιο χαλαρά.ξερω ότι τα περιθώρια για κάτι καλό στα κβ έχουν στενεψει πολύ.και μην μου πείτε ότι έχουμε και τον Μάρτιο.γιατι όσο και να ρίξει τότε με το που βγεί ο ήλιος παπαλα.πολυ μεγάλη η μέρα τότε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Καλά ναι σίγουρα απλά εγώ πλέον το χω δεί πιο χαλαρά.ξερω ότι τα περιθώρια για κάτι καλό στα κβ έχουν στενεψει πολύ.και μην μου πείτε ότι έχουμε και τον Μάρτιο.γιατι όσο και να ρίξει τότε με το που βγεί ο ήλιος παπαλα.πολυ μεγάλη η μέρα τότε 

Ρίξε μια ματιά στα ενς του τζιφου να δεις γιατι μιλαμε. Παει να κατεβασει σε πολλες περιπτώσεις κατι πολυ δυνατο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow_Cover είπε:

Ρίξε μια ματιά στα ενς του τζιφου να δεις γιατι μιλαμε. Παει να κατεβασει σε πολλες περιπτώσεις κατι πολυ δυνατο

Ακριβώς...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για ποτε μιλάτε ρε παιδιά; Το 1-3 χάθηκε από παντού! Αν κοιτάτε μετά τις 3 χαρά στην υπομονή σας…αιώνας είναι μέχρι τότε, ούτε στις 72 δεν πανηγυρίζουμε φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Ακριβώς...

 

 

Καλησπερα συνονοματε ...α ρε φιλε απο τα μαλλια πας να πιαστεισ  δεν βλεπεισ ο Βαγγελησ που πεταξε πετσετα ??? Δεν εχειφιλε μου καλε για πεδινα φετοσ  πρεπει να ερθουν τα πανω κατω για να αλλαξει κατι αλλα ο χρονος δυσστυχχως πια πιεζει.Καλα ν περνας .

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mountain είπε:

 

 

Καλησπερα συνονοματε ...α ρε φιλε απο τα μαλλια πας να πιαστεισ  δεν βλεπεισ ο Βαγγελησ που πεταξε πετσετα ??? Δεν εχειφιλε μου καλε για πεδινα φετοσ  πρεπει να ερθουν τα πανω κατω για να αλλαξει κατι αλλα ο χρονος δυσστυχχως πια πιεζει.Καλα ν περνας .

 

Συμφωνω οτι δεν φαινεται κατι αλλα ο χρονος δεν πιεζει πολυ. Θα πιεζε αν ειχαμε 15-20 Φλεβαρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Mountain είπε:

 

 

Καλησπερα συνονοματε ...α ρε φιλε απο τα μαλλια πας να πιαστεισ  δεν βλεπεισ ο Βαγγελησ που πεταξε πετσετα ??? Δεν εχειφιλε μου καλε για πεδινα φετοσ  πρεπει να ερθουν τα πανω κατω για να αλλαξει κατι αλλα ο χρονος δυσστυχχως πια πιεζει.Καλα ν περνας .

 

Γειά σου Βουνό απτά παλιά.. Απλά υπάρχουν έστω και λίγες πιθανότητες, οπότε,καιροκαφενε να κάνουμε ✌️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τους πιο απελπιστικούς χειμώνες για β. Ελλάδα και δεν ξέρω αν προλαβαίνει να κάνει κάτι αρκετά δυνατό για να το σώσει. Δε φτάνει που δεν χιόνισε, μας πάγωσε κιόλας να τρελαθούμε στα καύσιμα 😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντρες 

Ανασύνταξη

Επαναπροώθηση

Ακούσατε τον συνταγματάρχη, αρκετά με τις μιρλες,εμπρός μαρς 💪💪💪⚔️⚔️⚔️

Τζεμ σε πιστεύουμε,παμεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...