Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Γενικά είμαι αισιόδοξος σε όλα, αυτή τη στιγμή όμως και με αυτά τα τρεξίματα δεν μπορώ να είμαι. Τελειώνει ο χειμώνας και δεν έχουμε δει νιφάδα!!! Έχω κάνει 300 χλμ να τρέχω στις γύρω πόλεις και μόλις έφτανα δεν έπεφτε τίποτα 😆 Ίσως φταίω εγώ, ίσως όπου πάω το διώχνω !🙂

Όλα καλά θα πάνε.

Και να μην πάνε φίλε Κοσμά,υγεία να έχουμε,να κάνουμε όμορφο χουλιαμα,με παρειστικη ατμόσφαιρα εδώ μέσα και τα υπόλοιπα θα έρθουν...!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, kostasmarousi13 είπε:

Έχω ξενερώσει τόσο πολύ!!!Ειχαμε κλείσειΔημητσάνα για ΣΚ και η γυναίκα μου δεν αντέχει άλλο αποκλεισμό λόγω δουλειάς!!!Ξενέρα

Έρχομαι εγώ μαζί σου αν θες κ στέλνω τη γυναίκα μου στη δικιά σου για παρέα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω κι εγώ ένα νικνειμ που να με αντιπροσωπεύει!! 😋
«Sahara hot sand» θα ήταν ωραίο!! Άντε να αρχίσουν οι καύσωνες να γουστάρουμε! Ανυπομονώ να κάψω τις πατούσες μου στην καυτή άμμο στις παραλίες της Χαλκιδικής! Γιατί ως γνωστόν, «Σαν την Χαλκιδική δεν έχει!!» 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαμπη και συ;

καλα ο Βαγγελης ειναι σεσημασμενος, πρεπει να ειναι 3η αλλαγη προσωνυμιου και 20η του αβαταρ, χαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Casa di Steppa είπε:

Screenshot_2022-01-27-23-39-40-79_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.20157335877192f68e12cbfac3440705.jpg

ens_image (12).png

ens_image (11).png

Μετα τις 8 του μηνος κατι παει να γινει ετσι οπως δειχνει αν κανω λαθος διορθωστεμε γιατι ειμαι καινουργιος στο αθλημα

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O τζιφος σθυνεχιζεξ να μη βλεπι κανενα μετωπο αυριο το βραδυ....Πάμε για ξεφτιλισμα η τζιφου η ευρωπαιου τζεμ ..Αύριο θα δειξει εφόσον βλεπω το τζιφο να μην αλλαζει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Πελοποννήσιος said:

Μετα τις 8 του μηνος κατι παει ετσι οπως δειχνει αν κανω λαθος διορθωστεμε γιατι ειμαι καινουργιος στο αθλημα

Ναι, μετά τις 8 του μηνός ψιθυρίζει μια ψυχρή εισβολή προς τα μέρη μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απόκοσμος βρυχηθμός, ρουθούνια να πετάνε φωτιές, πυρωμενα ματια, τρέχουν αλλλοφρονα να κρυφτούν τα ζωάκια στις φωλιές τους..

Το εδαφος τρανταζεται, τα πουλιά τρομαγμένα πεταν στον ουρανό.... 

ΑΙΡΧΕΤΑΙ.... ΚΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΌΠΟΙΟΝ ΒΡΕΘΕΊ ΣΤΟ ΔΙΆΒΑ ΤΟΥ....... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζίφος ελαχιστοποίησε τον υετό για ΣΚ, μια χαρά για να συνεχίσουμε με χιονοσκεπές έδαφος όσο πάει. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Απόκοσμος βρυχηθμός, ρουθούνια να πετάνε φωτιές, πυρωμενα ματια, τρέχουν αλλλοφρονα να κρυφτούν τα ζωάκια στις φωλιές τους..

Το εδαφος τρανταζεται, τα πουλιά τρομαγμένα πεταν στον ουρανό.... 

ΑΙΡΧΕΤΑΙ.... ΚΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΌΠΟΙΟΝ ΒΡΕΘΕΊ ΣΤΟ ΔΙΆΒΑ ΤΟΥ....... 

Η περιγραφή σου παντως ταιριάζει άψογα σε θερμή εισβολή!!😋 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Απόκοσμος βρυχηθμός, ρουθούνια να πετάνε φωτιές, πυρωμενα ματια, τρέχουν αλλλοφρονα να κρυφτούν τα ζωάκια στις φωλιές τους..

Το εδαφος τρανταζεται, τα πουλιά τρομαγμένα πεταν στον ουρανό.... 

ΑΙΡΧΕΤΑΙ.... ΚΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΕ ΌΠΟΙΟΝ ΒΡΕΘΕΊ ΣΤΟ ΔΙΆΒΑ ΤΟΥ....... 

Μπα πανάθεμα σε 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

Η περιγραφή σου παντως ταιριάζει άψογα σε θερμή εισβολή!!😋 

Τρέξε να σωθείς αδερφέ,,αυτο σ λεω μόνο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάπα βλέπω η προοπτική για τις επόμενες αρκετές μέρες. Δεν φαίνεται να έχει διάθεση ο Φλεβάρης να μας δώσει κάτι, προς το παρόν τουλάχιστον. Απο την μία θα βαρεθούμε, από την άλλη όμως σκέφτομαι "επιτέλους λίγη ξεκούραση". Μας έχουν βγει τα μάτια τόσες μέρες πάνω από τους χάρτες. 

Επίσης, να την πω την αμαρτία μου, μ'αρέσει αυτή η άνοδος της Τ που φαίνεται στις αρχές του νέου μήνα. Τόσο καιρό μας έχει φάει το ξερόκρυο εδώ, κάθε μέρα σχεδόν μετά τον Διομήδη ξυπνάμε με αρνητικές ελάχιστες και οι μέγιστες φτάνουν εκεί γύρω στους 10 βαθμούς. Σήμερα π.χ. από -3 εφτασε 9 και τώρα πάλι -2. Αντε να ζεστάνει λιγάκι να μην καίμε και τζάμπα θέρμανση χαχαχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Ο Αζορ θα αναδιπλώσει και θα μπει στο κεντρικό βόρειο Ατλαντικό 5-10 Φλεβάρη  αφήνοντας πιο εύκολα πιθανότητες για κατέβασμα Αυλώνα σε κεντρική Ευρώπη ΑΟ θα πέσει... ,ο πολικός Στροβιλος θα ισχυροποιείται αλλά θα περιστρεφεται  περιορίζεται στην β.Αμερική& Καναδά πλευρά δεν θΑ επηρεάσει τόσο την υπόλοιπη κυκλοφορία προς Ευρώπη και ρωσσια....ένα μικρό σπάσιμο του πόλου θα υπάρξει καθώς θα πιέζεται από υψηλές πιέσεις από ειρηνικό και αζορικο....

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Μάπα βλέπω η προοπτική για τις επόμενες αρκετές μέρες. Δεν φαίνεται να έχει διάθεση ο Φλεβάρης να μας δώσει κάτι, προς το παρόν τουλάχιστον. Απο την μία θα βαρεθούμε, από την άλλη όμως σκέφτομαι "επιτέλους λίγη ξεκούραση". Μας έχουν βγει τα μάτια τόσες μέρες πάνω από τους χάρτες. 

Επίσης, να την πω την αμαρτία μου, μ'αρέσει αυτή η άνοδος της Τ που φαίνεται στις αρχές του νέου μήνα. Τόσο καιρό μας έχει φάει το ξερόκρυο εδώ, κάθε μέρα σχεδόν μετά τον Διομήδη ξυπνάμε με αρνητικές ελάχιστες και οι μέγιστες φτάνουν εκεί γύρω στους 10 βαθμούς. Σήμερα π.χ. από -3 εφτασε 9 και τώρα πάλι -2. Αντε να ζεστάνει λιγάκι να μην καίμε και τζάμπα θέρμανση χαχαχ.

Αυτα!!!...😃..αυριο σκουπα και τα λιγα ο παιος οπου τα δωσε...γιατι?γιατι τωρα θα βγει ο τζιφος ...καληνυχτα 31 και σημερα για να ρθουν τα χελιδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κοιτώντας ευρωπαίο....τζιφο...και το νότιο ρεύμα στο βορειο αντλαντικό....το 2 με 4 ίσως αποκτήσει ενδιαφέρον...με δεδομένα

-οτι σιγουρα οι χάρτες δεν θα μεινουν ιδιοι μεχρι τότε..

-οτι το μονο που χρειάζεται ειναι ενα κλικ ΒΑ του Αζορικού...

Σε κάθε περίπτωση.....δεν χαλαρώνουμε......(εγώ εξέταζω καλλιέργειες χουρμαδιών)......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Απόκοσμος βρυχηθμός, ρουθούνια να πετάνε φωτιές, πυρωμενα ματια, τρέχουν αλλλοφρονα να κρυφτούν τα ζωάκια στις φωλιές τους..

Αυτο γίνεται οταν πλακωνομαι στη φασολαδα Μπαμπινο,συνοδεια ρεγγας και ξερου κρεμμυδιου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Αυτο γίνεται οταν πλακωνομαι στη φασολαδα Μπαμπινο,συνοδεια ρεγγας και ξερου κρεμμυδιου

Ρηχός άνθρωπος..Που να ξέρουν οι ορεσίβιοι απο λογοτεχνία..πφφφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, bardaris είπε:

κοιτώντας ευρωπαίο....τζιφο...και το νότιο ρεύμα στο βορειο αντλαντικό....το 2 με 4 ίσως αποκτήσει ενδιαφέρον...με δεδομένα

-οτι σιγουρα οι χάρτες δεν θα μεινουν ιδιοι μεχρι τότε..

-οτι το μονο που χρειάζεται ειναι ενα κλικ ΒΑ του Αζορικού...

Σε κάθε περίπτωση.....δεν χαλαρώνουμε......(εγώ εξέταζω καλλιέργειες χουρμαδιών)......

βαζεις στοιχημα οτι συρτοχαμηλο ψηνεται για να θαψει τα ημιορεινα προσηνεμα..οπως και του σαββατου εκει παει.μπροστα στα ματια μας ειναι το βλεπουμε οτι εκει παει και καλα θα κανει να παει γιατι πετσα ημιορεινη θα ταν και καμια νιφαδα στο τσκιρ κεφι και δεν εχω καμια ορεξη να μου χαλασει τον ηλιο κατι τετοιο...απο 30 εκατοστα και πανω στο 48αωρο με πληρη συμφωνια μοντελων και τοτε το συζηταμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

βαζεις στοιχημα οτι συρτοχαμηλο ψηνεται για να θαψει τα ημιορεινα προσηνεμα..οπως και του σαββατου εκει παει.μπροστα στα ματια μας ειναι το βλεπουμε οτι εκει παει και καλα θα κανει να παει γιατι πετσα ημιορεινη θα ταν και καμια νιφαδα στο τσκιρ κεφι και δεν εχω καμια ορεξη να μου χαλασει τον ηλιο κατι τετοιο...απο 30 εκατοστα και πανω στο 48αωρο με πληρη συμφωνια μοντελων και τοτε το συζηταμε.

Αστον γιατι άμα στραβώσει δεν τον ξεστραβώνει ουτε λαμαρινάς..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...