Jump to content
Gary

Ανάλυση χαρτών Φεβρουάριος 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

Χάλια και ο Γάλλος...καλά τα όνειρα τζάμπα είναι αλλά η πτώση πονάει ...έχουμε δεκάδες πτώσεις οπότε προσωπικά επιφυλακτικός θα είμαι μέχρι και αύριο.μπορει να βγει κάτι πολύ καλό μπορεί να βγει και το απόλυτο τίποτα.

Θεσσαλονίκη Κιλκίς κλασικά θα το δειτε(κέντρο ίσως όχι). Εμείς πιο δυτικά βροχούλα και χαμένος χιονιάς για 1-2 βαθμούς κλασικά! 162467 φορές έχει γίνει….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε τέτοιες περιπτώσεις πολλά ποντάρουμε στην ραγδαιοτητα. Αν δεν έρθει, που είναι πολύ πιθανό... θα είμαστε με 4-5 βαθμούς. Για την πόλη μιλαω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ISIMERINOS said:

Χάλια και ο Γάλλος...καλά τα όνειρα τζάμπα είναι αλλά η πτώση πονάει ...έχουμε δεκάδες πτώσεις οπότε προσωπικά επιφυλακτικός θα είμαι μέχρι και αύριο.μπορει να βγει κάτι πολύ καλό μπορεί να βγει και το απόλυτο τίποτα.

O Γάλλος για Αττική ήταν από τους χειρότερους, το είχε χάσει τελείως. Απλώς το αναφέρω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 λεπτά πριν, Gary είπε:

αν το δω σε προσκαλω να πιουμε γραπα παραγωγης μου στην αυλη και να ψησουμε πανσετες και λουκανικα, θα φαμε και θα πιουμε καλα κοιταζοντας το χιονακι να π εφτει

Ετοιμάσου!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως θα γίνει να πάρουμε αυτό που δείχνει ο παιος με 1-2 βαθμούς κάτω ρε παιδιά; 😭 Τόσες μέρες πάγωσαν τα @@@@ μας και τώρα θα χάσουμε χιονια για 1 βαθμό; Δεν το χωράει το μυαλό μου 🤬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Θεσσαλονίκη Κιλκίς κλασικά θα το δειτε(κέντρο ίσως όχι). Εμείς πιο δυτικά βροχούλα και χαμένος χιονιάς για 1-2 βαθμούς κλασικά! 162467 φορές έχει γίνει….

εγω θα το δω?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Kosmas34 said:

Πως θα γίνει να πάρουμε αυτό που δείχνει ο παιος με 1-2 βαθμούς κάτω ρε παιδιά; 😭 Τόσες μέρες πάγωσαν τα @@@@ μας και τώρα θα χάσουμε χιονια για 1 βαθμό; Δεν το χωράει το μυαλό μου 🤬

Πόσο θέλετε στα 850 για Γιαννιτσά; Μια χαρά τον βλέπω τον Ευρωπαίο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Κατερίνα είπε:

Για Σέρρες τι προοπτικές υπάρχουν ομορφόπαιδα;

Εγω λέω θα το δεις, αλλά θα σου πουν καλύτερα τα παιδιά απο εκει Κατερίνα.. Για το όμορφοπαιδα βέβαια διατηρώ καποιες ενστάσεις αλλα τεσπα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Πόσο θέλετε στα 850 για Γιαννιτσά; Μια χαρά τον βλέπω τον Ευρωπαίο.

Στο -2 μας έχει αλλά αν δεις δεν μπορεί να πέσει κάτω από 4-5 η Τ. Επειδή εδώ δεν έχουμε ποτε βαρδάρη ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

εγω θα το δω?

Εσυ γκαρυ νομίζω ότι έχεις καιρό περισσότερο σαν τα Γιαννιτσα παρα σαν το Κιλκίς! Αλλά νομίζω ότι είσαι λίγο πιο ευνοϊκά από εμάς εδώ! Ελπίζω ότι αν βγουν ως έχουν, θα το δεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Kosmas34 said:

Στο -2 μας έχει αλλά αν δεις δεν μπορεί να πέσει κάτω από 4-5 η Τ. Επειδή εδώ δεν έχουμε ποτε βαρδάρη ..

Ναι, κατάλαβα. Μακάρι να το δείτε όλοι, μπαίνω περισσότερο για να μαθαίνω πως χιονίζονται άλλες περιοχές. Πολύ ψυχοβγαλτικές λεπτομέρειες σε τέτοιες καταστάσεις, έχω αγχωθεί περισσότερο απ' ό,τι στο δικό μας. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φοβεροι οι χαρτες!!!!καλυτερος ο τζιφος για την Ηπειρο και τα Γιαννενα.

Επιμενει για χιονοπτωσεις στα Γιαννενα και στα πολυ χαμηλα υψομετρα στην Δυτικη Ελλαδα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, heavy snow είπε:

Φοβεροι οι χαρτες!!!!καλυτερος ο τζιφος για την Ηπειρο και τα Γιαννενα.

Επιμενει για χιοπτωσεις στα Γιαννενα και στα πολυ χαμηλα υψομετρα στην Δυτικη Ελλαδα.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

Με, - 2 στα 850 ρε Μιλτο υπάρχει πιθανότητα για χαμηλά υψομετρα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Σάκης βγηκε στις επάλξεις  στο κυνηγι της νιφάδες σαν αρρωστακι και αυτος ...πηγαιναμε στο ίδιο γυμναστήριο εν ετει 2008 περιοχη Ευκλείδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Kosmas34 είπε:

Θεσσαλονίκη Κιλκίς κλασικά θα το δειτε(κέντρο ίσως όχι). Εμείς πιο δυτικά βροχούλα και χαμένος χιονιάς για 1-2 βαθμούς κλασικά! 162467 φορές έχει γίνει….

Άμα πιάσει πάντως εδώ ο Βαρδάρης μπορεί να είμαι από τους τυχερούς.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Με, - 2 στα 850 ρε Μιλτο υπάρχει πιθανότητα για χαμηλά υψομετρα? 

Γιαννη για το υψομετρο των ιωαννινων και λιγο χαμηλοτερα προς το εσωτερικο της Ηπειρου μια χαρα ειναι οι θερμοκρασιες που μα δινουν.

Τωρα αν θα ειμαστε τυχεροι η ατυχοι θα δειξει.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα.Παιος,τζιφος κατεβαζουν το -30,-32 με -4 στα 850 και β- βδ στην επιφανεια την πεμπτη.528dam ο τζιφος.Για να δουμε,αξιζει να ασχοληθουμε,αν και μακρια ακομα.

Για τους βορειους θα προτεινα να περιμενουν τα αυριανα 12αρια,η απλη χιονοπτωση μοιαζει κλειδωμενη σε πολλες περιοχες,να δουμε για χιονοστρωσεις.

 θειο σε μενα;;;;  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα δινουν χιονια και τα 2. Σαν το χθεσινο 18αρι δεν ειναι βεβαια,γιατι ερχονται πιο νωρις τα φαινομενα και λιγο πιο ασθενη. Μακαρι να αργησουν να ερθουν για να εχουμε καλυτερες θερμοκρασιες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Πόσο θέλετε στα 850 για Γιαννιτσά; Μια χαρά τον βλέπω τον Ευρωπαίο.

Τα Γιαννιτσά είναι γούβα,σε τέτοια οριακά κολλάνε στους 4 βαθμούς,είναι ζόρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...