Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κύριο του 06αριού δίνει απανωτές ευκαιρίες στη βόρεια χώρα! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Εγω φταίω ρε αλήτες που σας κανω αναλυτική ενημέρωση

Μπορεις να το γραψεις κι ετσι Μπαμπινο: 

"Αιρχετε!!!Μπωρή κε ώχη!!!"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

Το θελω,  το θελω πολυ χαχαχαχα...12 μέρες χιονιου ηδη και πάμε μαλλον γι κι αλλες αχχαχα

Screenshot_20220302-133531_Chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαβαζω και διαβαζω τοσες σελιδες με σχολια για χιονοκακοκαιριες που ερχονται και εμεις εδω σαλονικα ακομα ψαχνουμε μια σωσφη νιφαδα να δουμε...🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Πιο τι ωραία ν βλεπει; χιονι συνέχεια...Εγώ θα χιονιστω ;;;;;χααχαχα

Κάποιος να του κάνει μπαν σας παρακαλώ 😁😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

O ΑΤΤΙΚΑΡΙΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΚΑΡΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΟΝΤΈΛΑ ΚΑΙ ΤΡΈΧΟΥΝ ΑΝΕΞΈΛΕΓΚΤΑ...... ΚΆΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤοΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ....🆘🆘🆘🙏 

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΈΡΧΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΆΝΗΞΙ ΑΙΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να σου κάτσει ιστορικός θέλει και τύχη και να σου κάτσει και συγκυρία παραγοντων.Φαινεται ότι πάμε για τέτοια συγκυρία.Την στιγμή που ο Ατλαντικός πατάει απότομα φρένο εκείνη την στιγμή κατεβαίνει το τέρας οπότε ο ένας κίνδυνος ο δυτικός μοιάζει ελεγχόμενος σε πρώτη φάση ,επίσης την ίδια στιγμή που έρχεται το τέρας θα έχει τύχει να υπάρχει ήδη υποδοχή στα δυτικά μας από τον ψςυτοαυλωνα του σκ οπότε η διαδρομή είναι μονόδρομος,άρα ελέγχουμε και τον ανατολικό κίνδυνο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μην τολμησει να πει καποιος απο οσους γκρινιαζαν για ξηρασια οτι δεν θα χιονισει ουτε την αλλη βδομαδα,αν βγει ο τζιφος. Οποιος δεν το ειπε,προφανως μπορει να βγει και να πει οτι για πολλοστη φορα οι καλες διαταξεις βγαινουν οκτωβριο,μαρτιο,απριλιο,ιουλιο κλπ εκτος απο το χεινωνα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι μόνο για βόρεια Ελλάδα θα πρόκειται αν είναι να έρθει κατι έτσι οπως το δείχνει.απο Θεσσαλία και κάτω δεν φτάνουν οι θερμοκρασίες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, MeteoTirnavos είπε:

Μα για την χιονόπτωση παλεύω, δεν περιμένω στρωσίδια και τέτοια. Χθες για μια στιγμή εδώ έριχνε 50% βροχή και 50% χιόνι. Τώρα θέλω ολική έστω και λίγες ώρες.

Αυτό! Μακάρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, Seventower είπε:

Πάει θα μας γα.....σει το αέριο αίμα θα μας πάει 😢😢😢😢

Αυτο ειναι το μονο σίγουρο! Ειτε με χιονια 200+ είτε με γυαλι ηλίου και χιονι στην Ακρόπολη θα καίμε. Κάθε λογαριασμός και δάκρυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Super o τζιφος στα μακρινα  με καλα χιονια στα ορεινα της ηπειρου και με πιθανοτητα για νεες χιονοπτωσεις στις λιγκιαδες ιωαννινων απο τα 800 - 900 μετρα υψομετρο.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Super o τζιφος στα μακρινα  με καλα χιονια στα ορεινα της ηπειρου και με πιθανοτητα για νεες χιονοπτωσεις στις λιγκιαδες ιωαννινων απο τα 800 - 900 μετρα υψομετρο.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Ζήσε Μάη μου... Αστο... Μη το λόγο πιάνεις καλύτερα... Πονεμένη ιστορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...