Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φέτος τον χειμώνα σ εμάς τον έφεραν ο μπαμπης με τις μπιλλιες του το παιδί από την Λαμία με την επιμονή του και ο Σώτος που δεν ήθελε χειμώνα Μάρτιο...😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

τι βγαζει ρε παιδια ο τζιφος  μπορει να βγει κατι τετοιο;

Άνετα...δες πως βελτιώνεται και ο μέσος όρος...απο προχτές έχω κεντραρει ιβηρική αν δεν την φάμε απ' εκεί θα βγει διάστημα έπους όχι ώρες επους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν βγει αυτο που δειχνει ο τζιφος, ο υετος αυτος ειναι ολος σε χιονι πανω απο τα 1200 μετρα. Βαλτε και τα 2 μετρα που ηδη υπαρχουν σε πισοδερι ελατοχωρι σελι βασιλιτσα... Ποσο θα φτασει ρε παιδια?

GFSOPIT06_264_49.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως ολα τα μονδελα σε διαφορετικα ραν εχουν σεναρια πολυ πολυ δυνατα για τις ημερομηνιες που κοιταμε....κατι ετοιμαζεται......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

τι βγαζει ρε παιδια ο τζιφος  μπορει να βγει κατι τετοιο;

Βεβαίως Μιχαηλ παιδί μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Άνετα...δες πως βελτιώνεται και ο μέσος όρος...απο προχτές έχω κεντραρει ιβηρική αν δεν την φάμε απ' εκεί θα βγει διάστημα έπους όχι ώρες επους

αντε μακαρι φαινεται οτι εχει να δωσει ακομα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, MeteoTirnavos είπε:

Θα το παλέψουμε

grapheens0_0001_0_0_22.169811320755_39.716599190283_.gif

Αδερφέ τα όρια δεν μας ευνοούν τέτοια εποχή δες 4 φορές με αναιμικο ψύχος καρμπον θερμοκρασία.εδω ουτε 3βαθμους και στα γύρω υψώματα φυσικά ζάχαρη άχνη..δεν θελει φέτος. Εστω ας δούμε μια τρίωρη χιονόπτωση της προκοπής και να αποχαιρετήσουμε χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Παντως ολα τα μονδελα σε διαφορετικα ραν εχουν σεναρια πολυ πολυ δυνατα για τις ημερομηνιες που κοιταμε....κατι ετοιμαζεται......

Aniksiatikoi xartes. Epitelous to proto mpanio moy ilioherapeia  thn epomeni bdomada!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ούτε εποχές, ούτε όρια κοιτάει ο καιρός.... Αν είναι να δώσει χιονιά θα τον δώσει  δε πα να λέμε εμείς οτι θέλουμε... Φαίνεται λοιπόν οτι εκεί κοντα σε 10-11 12 ,θα γίνει κάτι σοβαρό που κατά την γνώμη μου θα αφορά μεγάλο μέρος της Ελλάδας..Φυσικα επειδη ειναι μεταβατική περίοδος ελοχεύει και το σενάριο να μη  γ΄'γίνει τιποτα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, larissa_mare είπε:

Αδερφέ τα όρια δεν μας ευνοούν τέτοια εποχή δες 4 φορές με αναιμικο ψύχος καρμπον θερμοκρασία.εδω ουτε 3βαθμους και στα γύρω υψώματα φυσικά ζάχαρη άχνη..δεν θελει φέτος. Εστω ας δούμε μια τρίωρη χιονόπτωση της προκοπής και να αποχαιρετήσουμε χαχα

Μα για την χιονόπτωση παλεύω, δεν περιμένω στρωσίδια και τέτοια. Χθες για μια στιγμή εδώ έριχνε 50% βροχή και 50% χιόνι. Τώρα θέλω ολική έστω και λίγες ώρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, ΜΠΑΜΠΗΣ MJT είπε:

Ούτε εποχές, ούτε όρια κοιτάει ο καιρός.... Αν είναι να δώσει χιονιά θα τον δώσει  δε πα να λέμε εμείς οτι θέλουμε... Φαίνεται λοιπόν οτι εκεί κοντα σε 10-11 12 ,θα γίνει κάτι σοβαρό που κατά την γνώμη μου θα αφορά μεγάλο μέρος της Ελλάδας..Φυσικα επειδη ειναι μεταβατική περίοδος ελοχεύει και το σενάριο να μη  γ΄'γίνει τιποτα.. 

Αρα ή θα χιονίσει ή θα εχει ήλιο Μπάμπαρε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...