Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

κοσμος ψαχνει αντικειμενικη αποψη για προοπτικες χιονιά στα Αν. προσηνεμα και ρωταει τον beach snow ο οποιος βλεπει τετοιες προοπτικες και τον Μαιο,

ο σνοουμαν μοιραζει εκατοστα σε χαρτες χιονιου,

ο γκαλαντο αντιληφθηκε τη κλαψα του και την ενσωματωσε στο νεο προσωνυμιο,

ο βορειος, νοτιος,ισημερινος πολος κλειδωσε χιονια στη πορτα του χωρις μαλιστα αποκοπη,

για ολα αυτα τα κοσμογονικα τεκταινομενα αλλα και επειδη η φυση εξισορροπει, οσο κι αν αλλαξουν αυτα που βλεπουμε τωρα στα μοντελα, το περισσοτερο χιονι με τον ενα ή τον αλλο  τροπο θα το παρει την επομενη εβδομαδα η Σαλονικα και τα Γιάννενα!

καλά ισως και τα Δυτικα Προαστια με το Θριασιο!😛

1ον Ο Beach-Snow κοιταζει Ελλαδα και βολευει ως κ πανελλαδικο χιονιά, που εσεις οι υπολοιποι ψαχνεται στην πορτα σας....

2ον Τον Μαϊο τον αποφασιζει ο καιρος και κανενας παπλαμουδας η μπιτς....

3ον Ειχαμε πει Μαρτιος χειμωνας, βγαινει ...

4ον Ειχαμε πει φαβορι προσηνεμα με την ζωνικοτητα βγηκε....και δεν σε χαλασε ...

5ον Ειπαμε οτι πεφτοντας οι ζωνικοι ανεμοι και με τις διαταραχες ψηλα, βγαινουν τα κεντροβορεια στα φαβορι....μεσα κι αυτο....

6ον  Οι διαταραχες αυτες φερνουν μακρα περιοδο χειμωνιατικη που μπορει να μας παει ως το Πασχα ...ερχεται κι αυτο ....

7ον Τα στοιχηματικα φαβορι για το επερχομενο θηριο, θα τα δωσω το ΣΚ....παλι μεσα θα πεσουν.....

Οποτε κανε καμια βουτια, κι ελα βραδυ μετα.....χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακό το 6αρι...το καλό κρύο πάει Ιταλία, Ελβετία κτλ... Και εμείς μένουμε με κάτι ρεταλια... Συνιστώ ψυχραιμία και ρεαλισμό.    

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το σκουπιδομοντελο απο τα λιντλ βαζει τον ατλαντικο στο παιχνιδι ξανα.Ελπιζουμε να μη γινει αυτο αν και υπαρκτο σεναριο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο υετός που βγάζει για θεσσαλονικη είναι αστείος σε σύγκριση με 10 χλμ δυτικά ή ανατολικά.. Δεν ξέρω τι φάση 

Επεξεργάστηκε από Pupazzo di Sole
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

Νικόλα τόση αγωνία ούτε τον Γενάρη δεν είχες...χαχαχα..σ ευχαριστούμε που το προσπαθείς μαζί μας...χαχαχα

Θέλω να δω μισό μέτρο μεσα στα Λαδάδικα με αυτά τα τρεξιματα. All in 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μονο το κοντρολ σε καθε τρεξιμο ελεει πιο πολυ αληθεια....σταθεροτατο 11 τρεξιματα, ενω το κυριως ειναι στον κοσμο του....κρατατε το!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ο τζίφος πάει την ψυχρη μάζα Δυτικη Ευρώπη.... Απορώ γιατί ενθουσιαζεστε.... Κακό το 6αρι ξαναλεω

Έχω μειον 4στα 850 με 35 χιλιοστά σε  χιονι αν είναι να μου τα δώσει αυτα ας τη παει τη κρυα  ααα και Γροιλανδία...άλλωστε εκει που είναι το πολυ κρυο δε χιονιζει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι χαρτες θυμιζουν σεναριο επιστημονικης φαντασιας αλλα με σχεδον ολα τα μοντελα να δινουν τρομερα πραγματα με τον εναν η τον αλλο τροπο, μονο αισιοδοξοι μπορουμε να ειμαστε. Και γενικα, αν επιβεβαιωθουν καποια σεναρια (που εχουν πολλες πιθανοτητες κιολας), ισως παμε και σε ιστορικες καταστασεις... Παντα βεβαια, αναλογιζομενοι το προχωρημενο της εποχης. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Ρε παιδια εγω γιατι βλεπω την γα..μη..με..νη τρυπα ειμαι ο μονος που την βλεπει

?????

Γιατί δεν θα υπαρχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Οι χαρτες θυμιζουν σεναριο επιστημονικης φαντασιας αλλα με σχεδον ολα τα μοντελα να δινουν τρομερα πραγματα με τον εναν η τον αλλο τροπο, μονο αισιοδοξοι μπορουμε να ειμαστε. Και γενικα, αν επιβεβαιωθουν καποια σεναρια (που εχουν πολλες πιθανοτητες κιολας), ισως παμε και σε ιστορικες καταστασεις... Παντα βεβαια, αναλογιζομενοι το προχωρημενο της εποχης. 

1 Μάρτη έχουμε σήμερα -3 ο Φλεβάρης και όχι Κογκας έρχεται το πρώτο δεκαήμερο του Μάρτη ποια προχωρημένη εποχή είναι αρχές Μάρτη ή τέλη Μάρτη? Δηλαδή το 87 δεν τα ς προχωρημένος Μάρτης μέχρι τα μέσα του,?

Αυτά δεν υπάρχουν που λέτε τα λένε οι αδιάβαστοι και αμαθοι η εποχή ακόμα είναι μια χαρά για τα πάντα το Ριτζ το σωστό απομένει....τέλη Μάρτη είναι έξω τα πεδινά και μετά!

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...