Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και δεν καταλαβαινω γιατι σε χαλαει το νοτιαδοχιονο...σαρωμα χιονοθυελλας ειναι απο δυτικα προς ανατολικα στους παντες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

ΜΑ ΤΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!!!!...ΟΚ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ😛...

να σαι σιγουρος πως ειτε στη Βορειοδυτικη πορτα μου ειτε στην Ανατολικοπροσηνεμη το ριξει, θα το βρω!

ετσι για να με εκθειαζει ο coolheadwaterιωτης!

Επεξεργάστηκε από Παπλαμουδας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

και δεν καταλαβαινω γιατι σε χαλαει το νοτιαδοχιονο...σαρωμα χιονοθυελλας ειναι απο δυτικα προς ανατολικα στους παντες

Για συρτη μιλας και νοτια στα 700.Αυτο ειναι δυσκολο ρε.Η θα πιασει κεντροβορεια(ακομα και μονο βορεια) με βροχες πιο κατω ή αν χιονισει κεντρονοτια,τα βορεια θα εχουν ελαχιστο υετο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ έχω αγωνία και για το αυριανό τζιφος γάλλος ουκμο με χιονίζουν ευρωπαίος αικον τζεμ τίποτα 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Εγώ έχω αγωνία και για το αυριανό τζιφος γάλλος πυκνό με ακονίζουν ευρωπαίος αικον τζαμί τίποτα 

βαλε κ ενα μεταφραστη διπλα σου να καταλαβαινουμε  χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

55 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Απιστευτος χειμωνας φετος!

Οι ζεστες μερες φετος ειναι μετρημενες. 4;; 5;;; Καπου εκει..

Πρωτοφανες πραγματα για την Ελλαδα το φετινο, απο αποψη θερμοκρασιων. Τρωμε καιρικες φαπες ολη την ωρα απο Ανατολη, δεν υπαρχουν νοτια ρευματα καθολου και επικρατει βορειος καιρος καθολη τη διαρκεια του χειμωνα. 

Και για επιδορπιο στις 12/03 αιρχετε και θα ειναι δυνατό. Ας το χαρουμε γιατι του χρονου μπορει να εχουμε ηπιο χειμωνα με πολλες ζεστες μερες. 

Είχαμε 15 μέρες στις γιορτές με ζεστή... Τα ξέχασες? Βάλε και το μισό  φλεβαρη.. Βάλε και τις αρχές Νοέμβρη με τα 25αρια...μη ξεχνιομαστε

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Απιστευτος χειμωνας φετος!

Οι ζεστες μερες φετος ειναι μετρημενες. 4;; 5;;; Καπου εκει..

Πρωτοφανες πραγματα για την Ελλαδα το φετινο, απο αποψη θερμοκρασιων. Τρωμε καιρικες φαπες ολη την ωρα απο Ανατολη, δεν υπαρχουν νοτια ρευματα καθολου και επικρατει βορειος καιρος καθολη τη διαρκεια του χειμωνα. 

Και για επιδορπιο στις 12/03 αιρχετε και θα ειναι δυνατό. Ας το χαρουμε γιατι του χρονου μπορει να εχουμε ηπιο χειμωνα με πολλες ζεστες μερες. 

Ετσι θα παμε για τα επομενα 25-30 χρονια με το ηλιακό ελαχιστο;!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

Ήρθανε τα χελιδόνια τελικά ή όχι ακόμα???

Τσιχλες, κοκκινολαιμηδες και σουσουραδες στη νοτια Ευβοια, σε δρομους, παραλιες και δεντρα ....μετανοειτε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...