Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν ο καιρός θέλει δεν υπάρχει Μαρτης, Δεκεμβρης, νύχτα, μέρα κτλ κτλ. Αν θέλει κάνει μέσα Μάρτη μεσημέρι στρώσιμο στο Σύνταγμα άνετα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

Εγώ πάντως από τα επόμενα run ζητώ να πάει 100-200χλμ δυτικά.

Σίγουρα θέλει δυτίκισμα, να δούμε τι θα πει κι ο Ευρωπαίος, το σημαντικό είναι ότι βελτιώνεται η κλίση του αυλώνα. Δες και UKMO που έκανε μεγάλη αλλαγή. Τον Γάλλο δεν τον παίρνω σοβαρά αλλά κι αυτός στη σωστή κατεύθυνση. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CATHA είπε:

Δεν υπάρχει καμμία σχέση με την Ελπίδα... 

Το 30ποντο της Ελπίδας άνετα Ξεπερνιέται με αυτό για Αγ Στεφανο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

κανε με...τωρα δεν ξερω αν θα ξαναγραψω ποτε..σοβαρα μιλαω...

Με τιποτα.Βγες και ξαναμπες αυριο.Εχουμε δρομο ακομα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ελα ρε,σοβαρεψου.

Τόν κατάλαβαινω, είναι πολύ ψυχοβγαλτικο αυτό το πράγμα Γιώργο 

Οτι και να γράψει έχει δίκαιο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

χωρις πλακα για καποιες ωρες ας με κανει μπαν καποιον ανμτιν που βλεπει..δεν κανω πλακα...και οταν του πω με ξεμπαναρει...μιλαω σοβαρα δεν ξερω αν μπορω να κανω τον εαυτο μου

Εμένα μην με κάνετε ..κανω μόνος μου και δεν ξαναγράφω......   Καλά χιόνια σε όλους

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

κανε με...τωρα δεν ξερω αν θα ξαναγραψω ποτε..σοβαρα μιλαω...

Ρε συ μην μας στεναχωρας τώρα. Κάτσε  να δούμε πως θα πάει το πράγμα. Δεν έχει κλειδώσει τίποτα για κανέναν 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

Το 30ποντο της Ελπίδας άνετα Ξεπερνιέται με αυτό για Αγ Στεφανο 

Που το βασίζεις αυτό, με τι ποιοτικά στοιχεία? ειλικρινής απορία γιατί εγώ δεν τα βλέπω πουθενά... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Τόν κατάλαβαινω, είναι πολύ ψυχοβγαλτικο αυτό το πράγμα Γιώργο 

Οτι και να γράψει έχει δίκαιο. 

Κι εγω καταλαβαινω να απογοητευεται,αλλα πρωτον εχει δρομο ακομα και η θεσσαλονικη ειναι μεσα στο παιχνιδι για σοβαρη χιονοοτωση με χιονοστρωση και δευτερον ειναι ενας απο τους 4 πυλωνες του φορουμ.Δεν την κανουμε ετσι ευκολα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζιφος δινει παρομοιο χιονια με τον μαρτη του 11 για κεντρικα!Με λιγο καλττερες Τ.ΜΑΚΑΡΙ.Καλα το υοκμο φοβερο για προσηνεμα,ποιο θα ο λεγε οτι θα βλεπαμε τεοιοες διαταξεις σε λιγοτερο απο διμηνο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εγώ δε ξαναγράφω εχρι αυριο γιατί καμια φορα τωρα με ριχνει πολυ και ενθουσιάζομαι πρααπανω να μη φαίνεται κάπως ...πάω μόνο  αναφορες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Κι εγω καταλαβαινω να απογοητευεται,αλλα πρωτον εχει δρομο ακομα και η θεσσαλονικη ειναι μεσα στο παιχνιδι για σοβαρη χιονοοτωση με χιονοστρωση και δευτερον ειναι ενας απο τους 4 πυλωνες του φορουμ.Δεν την κανουμε ετσι ευκολα.

Ετσι ακριβώς. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Την Ελπίδα στη σφοδρότητα και  βιαιότητα του φαινομένου, πολύ δυσκολο να την ξαναδούμε....όμως να εχεις 4-5 μέρες με ποιοτικές χιονοπτώσεις κατά περιόδους, ε αυτό ίσως και να είναι καλύτερο ως γεγονός!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Κι εγω καταλαβαινω να απογοητευεται,αλλα πρωτον εχει δρομο ακομα και η θεσσαλονικη ειναι μεσα στο παιχνιδι για σοβαρη χιονοοτωση με χιονοστρωση και δευτερον ειναι ενας απο τους 4 πυλωνες του φορουμ.Δεν την κανουμε ετσι ευκολα.

Ακόμα και το κακό (?) 12άρι δίνει ένα 6ωρο μπαμπάτσικο για Θεσσαλονίκη με αρνητικές θερμοκρασίες. Είναι ψυχοβγαλτικό αλλά δεν είναι τίποτα απαγορευτικό, πόσο μάλλον κλειδωμένο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...