Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

Βασιλακη Καϊλα εαν εισαι στο φορουμ εμφανισου! κ συ Νικο Ξανθοπουλε! τα χαιρετισματα μου στην Μαρθουλα την Βουρτση!

Ε ναι ρε φιλε... Ζουμε απιστευτες στιγμες ....

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

Ο τΙφος εβγελε χαμηλο και κοιταξτε τι εγινε με ενα υποτυπωδες χαμηλο μισό μέτρο εδω 

Αυριο θα χαλασουν. Ειναι σιγουρο 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μαπα ο τζιφος για εδω..πελλα πιερια ημαθεια ανατολικος γαρ..αν δεν οργανωθει κανονικο χαμηλο δυσκολα...το γιουκμο ισως να εχει την συγκλιση λιγο ανατολικοτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolasxm είπε:

Ε ναι ρε φιλε... Ζουμε απιστευτες στιγμες ....

κλαινε οι χηρες κλαιν κ οι παντρεμενες σας βγαζω το καπελο στην σαλονικαρα μια στουπα ειδα κ ειπα παλι καλα εσεις θα πρεπε να κλαιτε ολη μερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με ήλιο βγαζει ΒΔ ξεροβορι να στεγνώνει και το αίμα μας ...  Έρχεται κάτι καλό μου βγάζει ανατολικό .... Ε ΝΣΓ ...δεν θέλει ..  δεν ξέρω πως μπορεί να αλλάξει ...μου την έδωσε πάλι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Teo snow είπε:

Παιδιά για Βέροια πως τα βλέπεται τα πράγματα?εγώ δεν καταλαβαίνω από χάρτες,οπότε ότι μου πείτε εσείς!!!

χιονι τριτη βραδυ φαινεται...ο ανατολικος ολα προς τα κει μαλλον...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τουλάχιστον όσο χαλάει,ανεβαίνουν οι θερμοκρασίες εδώ. κρύο θα κάνει, αλλά τέτοια εποχή και -10 να έχουμε στα 850, μόνο αν έχει φαινόμενα θα έχουμε μονοψήφιες μέγιστες. οπότε είναι κι αυτό κάτι θετικό. στο τζίφο κατά τα άλλα χάλασε και της τετάρτης το πρωί, ακόμα πιο δυτικά τα φαινόμενα. για μετά δε χρειάζεται καν να περιμένουμε ο αντικυκλώνας ήδη πιέζει πολύ νότια,οπότε δεν πρόκειται να δείξει κάτι για εδώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, freeze είπε:

Με ήλιο βγαζει ΒΔ ξεροβορι να στεγνώνει και το αίμα μας ...  Έρχεται κάτι καλό μου βγάζει ανατολικό .... Ε ΝΣΓ ...δεν θέλει ..  δεν ξέρω πως μπορεί να αλλάξει ...μου την έδωσε πάλι 

κι εμενα να σου πω την αληθεια...ψιλοσιχαθηκα λιγο τετοια διαταξη τοσες ευκαιριες απο την ιδια διαταξη...σχεδον αηδιασα ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

χιονι τριτη βραδυ φαινεται...ο ανατολικος ολα προς τα κει μαλλον...

Ευχαριστώ Βαγγέλη,μακάρι να στρωσουν όλα και να φάμε όλοι!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα λεμε στον παιο και αν ..σορυ παιδες που δεν ειμαι αγιος για να χαρω με την χαρα των γειτονων μακρινων και κοντινων αλλα δεν μπορω...θα συνελθω το βραδυ βγαινω γιατι θα ειμαι δυσαρεστος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...