Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Τι έγινε αρχηγέ? Πάμε για Σιβηρικο τώρα?θα μας τρελάνει τελείως φέτος? Αντε καλή ανοιξη🤣

Σου λέει "δεν θα μας τρελάνεις εσύ καιρε, εγώ θα σε τρελάνω" 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

Ωραία κι εγώ τα πα κατά συρροή και κατά εξακολούθηση...πάμε τώρα όσο ο ήλιος ανατέλλει από την ανατολή εγώ δεν σταματάω...

Μπα δεν υπαρχει ορεξη   θα με συγχωρεσετε εμενα ειναι κ 10 μερες μετα αν φαινεται κατι κ μετα τις 17-18 μπορει να ασχοληθω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, dimitris27 said:

Modele GFS - Carte prévisions

Αυτο δεν ειναι κακο για Αττικη????Νομιζω θελουμε ΒΑκο,στα 850 ειναι μια χαρα

Και τώρα τις σφοδρές μπούκες τις έκανε με ΒΔ ρεύμα, κι όμως. Γι' αυτό το λόγο δεν περιμένουμε κάτι μεγάλο αλλά κάτι αξιόλογο και πλέον υπάρχουν τα φόντα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και κλασικα στις 40 ωρες ριχνει τι πικρα, τα μαζευει και καληνυχτα βοσκοπουλα. Αυτο το πράγμα φετος με την ιδια - τοσες πολλες φορες - που....ια του ανατολικιασματος δεν το εχω ζησει αλλη χρονια. Εδω και τωρα ανοιξη μπας και γινει κανα καλό RESET.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενδεχόμενο υποτροπής απόψε τη νύχτα μετά τα μεσάνυχτα, Σάββατο πολύ καλό τηρουμένων των αναλογιών. 

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12ν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες κοιτάμε πρώτα τα ποιοτικά χαρακτηριστικά και μετά αν έχει ΒΔ η ΒΒΔ στα 700 γιατί δεν είναι πλήρως απαγορευτικός...σήμερα την στουπαρα την είδαμε με αυτό

IMG_20220310_185545.thumb.jpg.945bd09a338dfb879c8f6ccb6f32c12d.jpg

Βλέπω 518dam και το Σάββατο, -9 τουλάχιστον στα 850 και επίπεδα παγοποιησης 150 μέτρα κάτω από σημερα και -34 Αιγαίο...με ΝΔ μετατόπιση μπορεί καλύτερα και από σήμερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ενδεχόμενο υποτροπής απόψε τη νύχτα μετά τα μεσάνυχτα, Σάββατο πολύ καλό τηρουμένων των αναλογιών. 

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12ν

Πώς τα βλέπεις τα πράγματα συνάδελφε προσήνεμε. Θερμοκρασίες καλύτερες από σήμερα, καλύτερα επίπεδα παγοποιησης και καλύτερο ανεμολόγιο με βάση τον τζίφο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω πει στους συγγενείς σαββατο μεσημερι να πάνε όλοι απο τις 11 αττικη οδό και να κάνουν περα δώθε μεσα χαχαχα

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BillG είπε:

Α γεια σου!!! Σαλλλονικιωτικα!!!!

Άντε κάνε με εσύ τουλάχιστον στήριξη γιατί δε νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ πάνω που έχει όρεξη ,ούτε εγώ είχα αλλά το ξεπέρασα...χαχαχα...πολύ καλύτερο το γιουκμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το εφερνε ελλαδα, στις 130-140 ωρες το ανατολικιαζει, μετα εφερνε τη ψυχρομπαλα ελλαδα, στις 50 ωρες το ανατολικιαζει. ρε αντε και #########ε! ολα το κ...μοντελα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

image.png.241bc0efc328978998ed8e060dfe2c2e.png

Δλδ εμείς τωρα Βαγγέλη θέλουμε ο Αυλώνας στην ανατολική Ουκρανία να κινηθεί παράλληλα;; Ο αντικυκλωμας στη Γαλλία δεν θα αντισταθεί;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Seth13 είπε:

Ενδεχόμενο υποτροπής απόψε τη νύχτα μετά τα μεσάνυχτα, Σάββατο πολύ καλό τηρουμένων των αναλογιών. 
ν

Εφτασε την -10 αύριο? χμμμμ θα εχουμε θεματακια και αύριο από μεσημέρι και μετά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δλδ εμείς τωρα Βαγγέλη θέλουμε ο Αυλώνας στην ανατολική Ουκρανία να κινηθεί παράλληλα;; Ο αντικυκλωμας στη Γαλλία δεν θα αντισταθεί;

Θέλουμε το χαμηλό στην ιβηρική να ενωθεί με τον Αυλώνα...χοντρικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, BillG είπε:

Άιντε κι έρχεται, υπομονή...

IMG_20220310_184519.jpg

Χαχαχαχαχα...ελιωσα στο γελιο.

Καπως ετσι ημασταν ολο τον χειμωνα στα Γιαννενα.....και τελικα φτασαμε Μαρτιο για να στρωθουν τα Γιαννενα με χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...