Jump to content
south coast

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Snowy Stathis είπε:

Καταλήγει προσηνεμα το συγκεκριμένο τρέξιμο. Αλλά εννοειτσι ότι κάνει δυνατό ξεκίνημα στα βόρεια 

αυτο λεω κ εγω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εγω τον εφιαλτη του 87 δεν θελω να τον ξαναζησω και σε οποιον απο θεσσαλονικη αρεσε αυτο το ραν προφανος ηταν αγεννητος τοτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Madsnow είπε:

Αν καταλαβαίνω καλά σταδιακή απομάκρυνση της Κεντρικής Μακεδονίας από χιόνια και ανεβάζουν στροφές οι υπόλοιποι;

Τοσες μερες μπροστα δεν ειναι να ανεβαζει κανεις στροφες...αλλα ειναι παρασκευη οποτε διαταξεις μεχρι τριτη πλεον ειναι κοντα και καθε αλλαγη μετραει

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Madsnow είπε:

Αν καταλαβαίνω καλά σταδιακή απομάκρυνση της Κεντρικής Μακεδονίας από χιόνια και ανεβάζουν στροφές οι υπόλοιποι;

ακριβως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ISIMERINOS είπε:

εγω τον εφιαλτη του 87 δεν θελω να τον ξαναζησω και σε οποιον απο θεσσαλονικη αρεσε αυτο το ραν προφανος ηταν αγεννητος τοτε

Επειδή το έζησα ούτε να το φανταστώ θέλω. Θα είναι όντως πολύ κρίμα για μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικό το 12αρι του τζιφου για εδώ. Από Τετάρτη έως την επόμενη Κυριακή χιονοπτώσεις κατά διαστήματα.

Βέβαια με τόσο κακό ουκμο δεν πάμε πουθενά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εγω τον εφιαλτη του 87 δεν θελω να τον ξαναζησω και σε οποιον απο θεσσαλονικη αρεσε αυτο το ραν προφανος ηταν αγεννητος τοτε

Για εμάς κάτι κάνει πμως αυτό το ραν νομίζω 🙄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ISIMERINOS είπε:

και επειδη δεν ειναι να χαλαρωνεις αρχιζει αμεσα αγωνας για το μισοανοιγμα της πυλης απο γαλλια...εκει θα ειμαστε χαλαροι και ανετοι 

 ,,,τα ειδαμε και τα χαμηλα στο ιονιο.....ας μας χιονισει αβαθες χαμηλο στο αιγαιο ...κουκλα ειναι !!!

 

υ.γ.στα ανατολικά του χαμηλού επικρατούν νότιοι άνεμοι, στα δυτικά του χαμηλού επικρατούν βόρειοι άνεμοι, στα νότιά του επικρατούν δυτικοί άνεμοι και, στα βόρειά του, επικρατούν ανατολικοί άνεμοι  )για βορειο ημισφαιριο )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Τοσες μερες μπροστα δεν ειναι να ανεβαζει κανεις στροφες...

Ετσι ακριβως.Αρκει να δουμε ολοι μαζι το ουκμο αγκαλιασμενοι και δακρυσμενοι....χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Kosmas34 είπε:

Για εμάς κάτι κάνει πμως αυτό το ραν νομίζω 🙄

πιστεψε με δεν θες να το ζησεις...και αυτος ο καταραμενος μαρτιος για εδω εκανε την πρωτη μερα ενα πρωινο και μετα εκοβες φλεβα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

να συνταχτεις με την πατριδα σου χωρις αρνητικη ενεργεια πουπατζο...αυτος ο αυλωνας δεν ειναι για προσηνεμα..οποτε δωσε θετικη ενεργεια οχι μιρλαααα...😜

Και που το ξέρεις  εσύ αυτό δηλαδή ?, 

Δες τι αλλαγές παίζονται από τρεξιμο σε τρέξιμο 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

τα προσηνεμα που τα ειδατε εγω μια χαρα το βλεπω 

Δηλαδή θες να μας πεις ότι με το παρόν τρέξιμο τα προσηνεμα δεν έχουν καμία ελπίδα δηλαδή? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Και που το ξέρεις  εσύ αυτό δηλαδή ?, 

Δες τι αλλαγές παίζονται από τρεξιμο σε τρέξιμο 

Και μην το παίζεις απόλυτος στις εκτιμήσεις σου 

εξηγησα πιο πανω 5 αρχικους παραγοντες.μπορεις να τους διαβασεις..αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορει να βγει ολα γινονται αλλα τα βασικα ενος πρσηνεμου αυλωνα σαν αρχικες συνθηκες δεν υπαρχουν πλην του μεγαλου ψυχους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Δηλαδή θες να μας πεις ότι με το παρόν τρέξιμο τα προσηνεμα δεν έχουν καμία ελπίδα δηλαδή? 

θελει να πει αν διαβασες και αλλα που εγραψε οτι και τα βορεια εχουν χιονι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιπλέον 

Χαλαρωστε λίγο, παλικάρια τα χιονια δεν είναι κανενός τσιφλίκι για να τα θέλουμε μόνο για την παρτη μας οκ? . Τέλος, Όσες ελπίδες υπάρχουν έμεις εδώ κάτω θα τις κυνηγήσουμε μέχρι τέλους. 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και τα ανσμπλ χαλασαν υετικα ευτηχως ειναι ακομη νωρις και ευτηχως δεν φαινεται να εχει διαθεση για πληρες καμ μπακ ο κοιμισμενος αζορικος ο οποιος καλα θα κανει να κατσει εκει που ειναι.τελος παντων ακομη και ετσι θα εχουμε ελπιδες μιας και υπαρχει μεγαλος χωρις δυτικα απλα θα χασουμε την ανετιλα και θα ειμαστε παλι στην αγωνια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Kalahari desert είπε:

Καταστροφικό ουκμο πάλι

Και οπως παντα φετος θα αρχισουν να το ακολουθουν σαν σκυλακια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ISIMERINOS είπε:

εξηγησα πιο πανω 5 αρχικους παραγοντες.μπορεις να τους διαβασεις..αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορει να βγει ολα γινονται αλλα τα βασικα ενος πρσηνεμου αυλωνα σαν αρχικες συνθηκες δεν υπαρχουν πλην του μεγαλου ψυχους 

Εγω θα σου συνιστούσα να μην Βιαζεσαι 

Καταλαβαίνω την προσμονη σου για κάτι καλό, αλλά στον Μάρτη είμαστε. Η προγνωσιμοτητα αυτό τον καιρό είναι στα τάρταρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Επιπλέον 

Χαλαρωστε λίγο, παλικάρια τα χιονια δεν είναι κανενός τσιφλίκι για να τα θέλουμε μόνο για την παρτη μας οκ? . Τέλος Όσες ελπίδες υπάρχουν έμεις εδώ κάτω θα τις κυνηγήσουμε. 

γιατι σου ειπε κανεις να μην το κυνηγησεις?κυνηγα το οσο θες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...