Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Kalahari desert είπε:

Χιονίζει Θεσσαλονίκη ρε παιδιά τι λέει?στην κάμερα σαν να φαίνονται νυφαδες

Μπα...Ευοσμο βρεχει παντως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Έχω την εντύπωση ότι βλέπω νιφάδες στην κάμερα στην Πετάλεια εκτός αν είναι από την μεγάλη μου προσμονή να δώ 🙂

Φερε υετο προς τα εδώ γειτονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονίκη μια απ' τα ίδια στον υετό

Τζιφός 23:00-3:00 17mm, πραγματικότητα 8.5mm

Τζιφός 3:00-12:00 9mm, πραγματικότητα 3mm

Το δεύτερο διάστημα ήταν και το κρίσιμο αθροιστικά έπρεπε να χουν πέσει 27 και έπεσαν 11.5

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BillG είπε:

Με βαση την καμερα της Αριστοτελους αυτη την στιγμή (11.56 πμ),πρεπει να χιονιζει στη Θεσσαλονικη ή οχι;;;

Έχει 4 βαθμούς στο κέντρο με σημείο δρόσου 2, οπότε βροχή είναι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BillG είπε:

Με βαση την καμερα της Αριστοτελους αυτη την στιγμή (11.56 πμ),πρεπει να χιονιζει στη Θεσσαλονικη ή οχι;;;

Με ελάχιστο σημείο Δρόσου 0.9 και τώρα κοντά 1.5 δύσκολο ως ακατόρθωτο...γενικά η κάμερα αυτή δίνει την αίσθηση ότι υπάρχουν νιφάδες καμιά φορά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ χιονίζει με αυξομειώσεις...καμιά φορά ρίχνει και χιονόνερο...τώρα ρίχνει ψιλό και πυκνό χιόνι αλλά το στρωμένο χιόνι λιώνει λόγω Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, isnow είπε:

Ο τζίφος είναι παντελώς έξω σε Τ..για την περιοχή μου αλλά και αρκετές άλλες όπως τα γρεβενά ο ευρωπαίος είναι πολύ κοντά..

Μη κοιτάς τ από τώρα ο τζιφος πάντως εξω είναι.....Ακόμα ούτε φαινόμενα δεν έχουμε ...εδω μέχρι τις 9 το βράδυ θα χουμε μηδενίσει πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

57 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Screenshot_2022-03-08-11-44-13-861_com.android.chrome.thumb.jpg.b00fa8d5ba54fedfd20dd526a4e8c6ba.jpg

Τα γνωστα!!!!Καμια δυναμικη..ανοιγει ο καιρος και εβγαλε ηλιο τωρα στα πεταλεια.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Ισως δωσει τοπικα ασθενη φαινομενα και στην ηπειρο..Γιαννενα ισως να εχει ασθενεις βροχες προς το απογευμα με γρηγορη βελτιωση του καιρου τις βραδινες ωρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Μη κοιτάς τ από τώρα ο τζιφος πάντως εξω είναι.....Ακόμα ούτε φαινόμενα δεν έχουμε ...εδω μέχρι τις 9 το βράδυ θα χουμε μηδενίσει πιστεύω 

Εδώ Ευρωπαίος σας έχει πιάσει ακριβώς όπως και εμάς..και κάπως έτσι πιστεύω θα πάει .εγώ τις χιονοστρωσεις τις έχω ξεχάσει

Screenshot_2022-03-08-12-50-09-977_com.android.chrome.thumb.jpg.2b98f89d7028407a70cdd3bd4739602b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, isnow είπε:

Εδώ Ευρωπαίος σας έχει πιάσει ακριβώς όπως και εμάς..και κάπως έτσι πιστεύω θα πάει .εγώ τις χιονοστρωσεις τις έχω ξεχάσει

Screenshot_2022-03-08-12-50-09-977_com.android.chrome.thumb.jpg.2b98f89d7028407a70cdd3bd4739602b.jpg

Ο ευρωπαιος έχει ένα πρόβλημα που ο τζιφοε δε  το χει στις τ οταν χιονιζει δεν τις ριχνει ,,,6 κακοκαιριες πέρασαν εδω και τα ίδια εδινε παντα 1, 2 βαθμούς και είχαμε 0 ενώ ο τζιφος τις ριχνει θα το δεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...