Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ισχυρής χιονοκαιρίας "ΦΙΛΙΠΠΟΣ" 8-14/3....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, heavy snow said:

Τα γνωστα!!!!Καμια δυναμικη..ανοιγει ο καιρος και εβγαλε ηλιο τωρα στα πεταλεια.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Ισως δωσει τοπικα ασθενη φαινομενα και στην ηπειρο..Γιαννενα ισως να εχει ασθενεις βροχες προς το απογευμα με γρηγορη βελτιωση του καιρου τις βραδινες ωρες.

Tι περίμενες τις θερμές ώρες της ημέρας. Για Κέρκυρα μιλάμε 8 Μαρτίου.

Αναμένουμε το βραδάκι μήπως ξαναπέσει. το τιμημένο.

Και εγώ ήλπιζα να κρατήσει κλειστός ο καιρός να ανέβαινα στο σχόλασμα αλλά δεν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παντως Γιάννενα που ειμαι μου βρωμαει η δουλειά για μουφα.... Άνοιξε, κλείσε είναι ο καιρός χωρίς να φαίνεται κάτι γενικευμένο... Πιο πολύ ασταθειοκαιρος Ανοιξης μου φαίνεται... Με τοπικά φαινόμενα.. Δίπλα στην Κέρκυρα γίνεται χαμός και εδώ από το πρωί τιποτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Tι περίμενες τις θερμές ώρες της ημέρας. Για Κέρκυρα μιλάμε 8 Μαρτίου.

Αναμένουμε το βραδάκι μήπως ξαναπέσει. το τιμημένο.

Και εγώ ήλπιζα να κρατήσει κλειστός ο καιρός να ανέβαινα στο σχόλασμα αλλά δεν.

Αυτό λέω... Ποιο πολύ άνοιξη θυμίζει το σύστημα πάρα χειμωνα...για,αυτο είμαι απαισιόδοξος για τη συνεχεια

 

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Μη κοιτάς τ από τώρα ο τζιφος πάντως εξω είναι.....Ακόμα ούτε φαινόμενα δεν έχουμε ...εδω μέχρι τις 9 το βράδυ θα χουμε μηδενίσει πιστεύω 

Λογικό αφού δεν έχουμε εμεις τίποτα δεν έχετε και εσείς... Το Ιόνιο είναι πολύ χλωμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, giorgoscorfu είπε:

Tι περίμενες τις θερμές ώρες της ημέρας. Για Κέρκυρα μιλάμε 8 Μαρτίου.

Αναμένουμε το βραδάκι μήπως ξαναπέσει. το τιμημένο.

Και εγώ ήλπιζα να κρατήσει κλειστός ο καιρός να ανέβαινα στο σχόλασμα αλλά δεν.

Ε ναι εννοειται και 1 λεπτο να χιονισει δεν χαλαει κανεναν αλλα ομως θα μπορουσε τωρα που ειχε χιονοπτωση τοσο χαμηλα να ριξει ανετα καλο χιονι για ενα 2ωρο 3ωρο στα 650 μετρα...και τον χειμωνα οι χιονοπτωσεις στα πεταλεια ειχαν πολυ μικρη διαρκεια με μικρα ποσα υετου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ε ναι εννοειται και 1 λεπτο να χιονισει δεν χαλαει κανεναν αλλα ομως θα μπορουσε τωρα που ειχε χιονοπτωση τοσο χαμηλα να ριξει ανετα καλο χιονι για ενα 2ωρο 3ωρο στα 650 μετρα...και τον χειμωνα οι χιονοπτωσεις στα πεταλεια ειχαν πολυ μικρη διαρκεια με μικρα ποσα υετου.

Άστα Μιλτο είμαι Γιάννενα και δε λέει να κλείσει ο καιρος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Άστα Μιλτο είμαι Γιάννενα και δε λέει να κλείσει ο καιρος

Το εχουμε παρει το μαθημα μας Γιαννη σε τετοιες προβλεψεις.Εγω τουλαχιστον για σημερα δεν περιμενω τιποτα ιδιαιτερο..αντε στην καλυτερη κανα χιονονερο η σκορπιες νιφαδες μεχρι τις 10 το βραδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω κάτω εμείς μέχρι στιγμής καμία αλλαγή δεν έχουμε πάρει χαμπάρι 

Να δούμε από αύριο σταδιακά τι θα γίνει 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονοχαλαζο στην πόλη της Κέρκυρας τα ξημερώματα ....την ώρα εκείνη ο σταθμός μου έγραφε υετό με 3.8 βαθμούς 

FB_IMG_1646741618110.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακοκαιρια ημιορεινων/ορεινων και παλι.Οι νιφαδες ακομα αγνοουνται εδω σε μας εντος πολης 

Επεξεργάστηκε από Evosmitis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Χιονοκουρτινες Μιτσικελι

Μαζεύεται ο υετος κοντα στη πινδο σιγα σιγα ....δε θα μου ρεθξ σημερα το Χίο ι απο εκεί αλλα απο Καλαμπάκα θα ανεβαίνει απο νοτιοανατολικα ...και γι αυτο δε ξερω και τι θα συμβει , ως που θα φτασει στη δυτικη  ακεδονια , τουλάχιστον οταν με ερχεται απο ηπειρο ξερω στο περιπου χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Χιονοκουρτινες Μιτσικελι

Χιονιζει λιγκιαδες αλλα ακομα δεν φαινεται να εχει δυναμικη για ηπειρο...on - οff καταστασεις δειχνει ο δορυφορος μικρης διαρκειας.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...